[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: filemon » 09 lis 2018, 18:31

Zwracali 350zł za rezygnacji z drzwi.
Ja brałem m.in. drzwi wewnętrzne z białego montażu. Potrzebowałem domówić jedne więcej (zamykałem salon). Od wykonawcy dostałem kontakt do producenta (PH), który wycenił dokładnie takie same na prawie 600zł. Takie są fakty.
Gdy dowiedział się, że zwracają 350zł, to padł ze śmiechu.
filemon
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 25 kwie 2016, 21:44

Postautor: Ania1 » 09 lis 2018, 19:43

Wygooglowałam sobie to Centurion i to jest ogólna nazwa producenta.A jakiś konkretny model tych drzwi? Bo w przedziale cenowym do 600 zł wyświetliły mi się trzy białe.

A niech mi ktoś doradzi,czy lepiej zrobić tak żeby zrezygnować z montażu ościeżnic i drzwi i montować to wszystko już samodzielnie po ułożeniu płytek i paneli? Bo boję się,że jak ościeżnice będą już założone,to potem ciężko będzie tą podłogę wykończyć jakoś równo...
Ania1
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Postautor: filemon » 09 lis 2018, 20:29

Zdjęcia nie zrobię, bo wynajmuję komuś to mieszkanie. Nie są złej jakości, zwykłe białe drzwi, szkoda tylko że ta szyba w drzwiach pokojowych taka duża.
Natomiast miałem problem z wykończeniem mieszkania i w zasadzie dlatego radziłbym z drzwi zrezygnować.
Jeśli zamawiasz biały montaż, to montują Ci ościeżnicę do odbioru mieszkania. Potem tylko same problemy z wykończeniem. Płytki najlepiej położyć przed pomiarem otworu pod ościeżnicę i zamontować ją już po wykończeniu mieszkania. Chyba że wykonawca twojego bloku robi to inaczej, najlepiej upewnij się u kierownika budowy kiedy będą montowane ościeżnice.
filemon
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 25 kwie 2016, 21:44

Postautor: Ania1 » 09 lis 2018, 21:01

Ok dzięki,właśnie to chciałam wiedzieć.
A co do wyglądu drzwi to właśnie tego się obawiałam,że będą one takie,których nigdy bym sama nie kupiła.Chodzi mi właśnie o tą dużą szybę.Ogólnie tragedii nie ma,ale jestem kobietą i na takie szczegóły wiadomo zwracam większą uwagę ;)
Ania1
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ania1 » 10 lis 2018, 15:18

Byłam dziś na budowie,nawet w sobotę panowie pracują także miło się zaskoczyłam.Drugi szok przeżyłam jak kierownik mnie wpuścił do środka i zobaczyłam już zrobioną gotową wylewkę.W sumie to nie zdziwiłoby mnie to jakoś specjalnie,gdyby nie fakt,że w piątek rano ostatecznie potwierdziłam,że w przedpokoju chcę ogrzewanie podłogowe,a tu już w sobotę wszystko zrobione i wylewka schnie :shock: Niezłe tempo!

Jeszcze o jednym nie pisałam.Na początku tygodnia też byłam w mieszkaniu w środku i oglądałam ściany.Tynk idealny,nie wiem czy jest potrzeba szpachlowania.Tylko zagruntować i malować.Kierownik powiedział,że jego siostra (też niedawno wykańczała mieszkanie robione przez nich) nie szpachlowała.Po nałożeniu farby,ściana ma taką fajną strukturę a nie że jest taka gładka jak nie wiadomo co.No ale jak kto lubi,zobaczymy.

Poza tym zapytałam dziś jak to z tym wcześniejszym oddaniem będzie i kierownik powiedział,że jak zima będzie łagodna i pozwoli na dalsze działania,to na pewno będzie wcześniejszy odbiór niż na wrzesień.

A tak z innej beczki.Czy są tu jakieś panie oprócz mnie czy z samymi panami piszę? Pytam bo fajnie byłoby porozmawiać też o urządzeniu mieszkania,meblach,firaneczkach,serweteczkach a nie tylko o samej budowlance 8-)
Ania1
Początkujący
Początkujący

Postautor: jareksen » 10 lis 2018, 18:44

Czy ktoś z kupujących był może w środku oglądać jakieś mieszkanie w inwestycji G? Jak rozmawiałem jakieś dwa miesiące temu z kierownikiem to jeszcze wtedy był zakaz wchodzenia. Z tego co czytam do F-ki można wchodzić.
jareksen
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 06 lis 2017, 9:59

Postautor: Magda1983 » 11 lis 2018, 19:56

Ania1 pisze:Byłam dziś na budowie,nawet w sobotę panowie pracują także miło się zaskoczyłam.Drugi szok przeżyłam jak kierownik mnie wpuścił do środka i zobaczyłam już zrobioną gotową wylewkę.W sumie to nie zdziwiłoby mnie to jakoś specjalnie,gdyby nie fakt,że w piątek rano ostatecznie potwierdziłam,że w przedpokoju chcę ogrzewanie podłogowe,a tu już w sobotę wszystko zrobione i wylewka schnie :shock: Niezłe tempo!

Jeszcze o jednym nie pisałam.Na początku tygodnia też byłam w mieszkaniu w środku i oglądałam ściany.Tynk idealny,nie wiem czy jest potrzeba szpachlowania.Tylko zagruntować i malować.Kierownik powiedział,że jego siostra (też niedawno wykańczała mieszkanie robione przez nich) nie szpachlowała.Po nałożeniu farby,ściana ma taką fajną strukturę a nie że jest taka gładka jak nie wiadomo co.No ale jak kto lubi,zobaczymy.

Poza tym zapytałam dziś jak to z tym wcześniejszym oddaniem będzie i kierownik powiedział,że jak zima będzie łagodna i pozwoli na dalsze działania,to na pewno będzie wcześniejszy odbiór niż na wrzesień.

A tak z innej beczki.Czy są tu jakieś panie oprócz mnie czy z samymi panami piszę? Pytam bo fajnie byłoby porozmawiać też o urządzeniu mieszkania,meblach,firaneczkach,serweteczkach a nie tylko o samej budowlance 8-)

:-)
Magda1983
Świeżak

Na forum od: 25 wrz 2018, 10:21

Postautor: Ania1 » 11 lis 2018, 23:31

Witaj Magda,bardzo rozmowna jesteś :lol: A tak na poważnie to prześledziłam Twoje posty i stąd wiem,że spore opóźnienie u Ciebie z odbiorem mieszkania.Już powinnaś wieszać te firanki a tu taki zonk.Szlag by mnie jasny trafił.

Panowie co taka cisza?
Ania1
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda1983 » 12 lis 2018, 17:35

Spore opóźnienie to podobno nie jest, ale jak człowiek sprzedał mieszkanie i żyje w wynajmowanym - to dłuży się bardzo.
Tym bardziej, że już prawie wszystko mamy kupione i czeka. Może uda się za tydzień zacząć osuszać już:-)
Magda1983
Świeżak

Na forum od: 25 wrz 2018, 10:21

Postautor: Ania1 » 12 lis 2018, 18:54

To trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli,a w tej sytuacji tym bardziej.
Na wykończenie każda złotówka się liczy a tu trzeba za wynajem komuś płacić i to niemało...
Ania1
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa