[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Aurelia » 13 lip 2018, 12:51

Emilia akurat ja z artykułem nie mam nic wspólnego i tez jest on mi nie na reke ale w tym momencie w pełni rozumiem mieszkańców bloku A . Jak nie masz pojęcia w jaki sposób ja załatwiam swoją sprawę to proszę nie wypowiadać się i nie pić w moja stronę bo sobie tego nie życzę! Poczekaj a zobaczysz o ile w ogóle się doczekasz kluczy czy to twoje mieszkanie jest takie idealne:) druga sprawa to jeśli nie wiesz nawet jakie problemy mają inni mieszkańcy niż A to nie wcinaj się w konwersacje bo nie znasz tematu. A następna sprawa to jak napisała aliz ja place za mieszkanie i oczekuje go bez usterek a od dopilnowania tego są kierownicy budowy.... jak chcesz pilnować budowy i masz na to czas to powinnaś budować dom a nie kupować mieszkanie :)pozdrawiam
Aurelia
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 22 mar 2017, 8:00

Postautor: aliz » 13 lip 2018, 13:13

Można wynająć inspektora owszem. Ale myślę że nawet taki inspektor nie wykryje niektórych wad/ usterek. To dobrze że byliście państwo tacy zapobiegliwi. Pozazdrościć. Ale kupujący oczekuje " towaru " bez zarzutu i podobnie powinno być z mieszkaniem, powinno być zrobione porządnie i cześć.
aliz
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Postautor: Katherine » 13 lip 2018, 14:38

Czy ktoś z tu obecnych był ostatnio na budowie i ma jakieś nowe informacje dotyczące budynku D?
Katherine
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Postautor: Emilka » 13 lip 2018, 16:36

Właśnie Aurelia. NIE MOJA SPRAWA! więc poprosiłam o to by za mnie się nie wypowiadali. nie odniosłam mojej wypowiedzi do Twojej osoby, a do ogółu :) druga wiadomość była skierowana w odpowiedzi do Ciebie i wybacz ale nie piłam do Ciebie :D czasami ktoś coś pisze, ale nie wszystko kieruje do Ciebie. Chyba, że się poczuwasz :)
Emilka
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Postautor: Aurelia » 13 lip 2018, 17:16

Wiec Emilia w odpowiedzi pisze NIE WYPOWIADAM SIĘ ZA CIEBIE BO MNIE NIE INTERESUJA TWOJE SPRAWY!!!!! A skoro piszesz ze druga część twojej wypowiedzi była skierowana do mnie to troszkę sobie zaprzeczasz następnym zdaniem w którym piszesz ze biorę coś do siebie:)skoro ktoś coś pisze do mnie to biorę do siebie ....Proste....to że ty nie masz problemu z deweloperem to nie znaczy ze nikt ich nie ma . Prawda jest taka ze jak by postępował z wami na ten moment tak jak z nami to połowa by mu już wzięła pieniążki i się zawinela wiec musi być wporządku w stosunku do was póki co zobaczymy czy za kilka miesięcy będziesz pisać to samo co teraz ale ogółem mówiąc to forum nie jest tu abysmy toczyły tu ze sobą jakieś bezsensowne konflikty wiec skończmy ten bezsensowny wątek i ta niepotrzebna przepychanke swoich racji.....
Aurelia
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 22 mar 2017, 8:00

Postautor: peter » 13 lip 2018, 18:07

To trzeba przezyc aby wiadomo bylo w czym rzecz, kontakt zgadza sie jest ale do momentu przekazania lokalu potem niestety jest jak jest. Autor piszac mieszkacy osiedla mial na mysli klientow ktorzy maja problem a takich jest wielu o czym swiadczy miedzy innymi ten watek, nie mogl wskazac w artykule konkretnych numerow mieszkan. Wszystkim ktorym wspolpraca z deweloperem sie uklada zycze tego aby to trwalo jak najdluzej, ale zrozumcie rowniez tych ktorzy musza toczyc batalie o swoje. W dzisiejszych czasach taka opinia publiczna udostepniana w mediach ma bardzo duze znaczenie i mniejmy nadzieje ze wnioski zostana wyciagniete.
peter
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Postautor: Abi » 13 lip 2018, 21:10

Aliz ! mowi sie CO TANIE TO DROGO I SLONO KOSZTUJE 8-)
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Postautor: aliz » 14 lip 2018, 5:07

Mówi się tak. I pewnie dużo w tym prawdy. Tylko w tym przypadku rozumiem, że Abi kupiła mieszkanie DROGO i jest bez zarzutu, a ja miałam NISKĄ cenę ( nie wiadomo czemu, bo blok ten sam i różnice cen mieszkań nie były duże) i przez to te usterki. Trzeba było mówić, że też chcę DROGO kupić to byłaby gitara.
Bo nie wiem jak to inaczej interpretować ...
aliz
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Postautor: monika24 » 14 lip 2018, 14:21

Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie przeniesienia lini i prac na budynku D ?
monika24
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Postautor: vectorodpowiedzi » 15 lip 2018, 8:34

Na budynku E robią ściany balkonów, w środku instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, do tego dochodzą prace związane z przygotowaniem dachu. Na zewnątrz prace związane z przyłączeniami do bloku.
Budynek D czeka na pozwolenie wykonywania prac związanych z przesunięciem linii energetycznej a co dalej się tam dzieje to nie wiemy nic nie widać.
vectorodpowiedzi
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 31 paź 2017, 14:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa