[ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (CT MGroup Development)

Postautor: kacper.40 » 16 maja 2018, 16:03

Proszę też forumowiczów o informację czy to prawda, że nadal nie mają prawomocnego pozwolenia na budowę?
Bo w ich biurze odpowiadają wymijająco, twierdzą tradycyjnie że wszystko jest w porządku :) a chyba nie jest...
kacper.40
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Postautor: kacper.40 » 16 maja 2018, 17:07

Pytam oczywiście o pozwolenie na budowę aktualnego projektu który oferują a nie tego sprzed lat :)
kacper.40
Bywalec
Bywalec

Postautor: iamRZE » 16 maja 2018, 18:00

Awatar użytkownika
iamRZE
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 15 lip 2014, 12:56

Postautor: kacper.40 » 17 maja 2018, 13:50

--// ciach //--

Tylko czy jest prawomocna? :)
kacper.40
Bywalec
Bywalec

Postautor: bartek86 » 17 maja 2018, 22:38

--// ciach //--

Chłopie mam Cię już dość. We wszystkich wątkach tylko spiskujesz i robisz antyreklamę. Specjalnie dla Ciebie skopiowałem:
"Pozwolenie na budowę staje się ostateczne po 14 dniach, jeżeli w tym czasie nikt nie wniósł sprzeciwu. Trzeba pamiętać, że i po tym nie możemy od razu rozpoczynać robót budowlanych. Kolejnym bowiem krokiem jest złożenie zawiadomienia o terminie rozpoczęcia budowy na min. 7 dni przed planowanym terminem. Zawiadomienie wraz z oświadczeniem kierownika budowy składa się w nadzorze budowlanym"

Skoro dostali 28.02 !!!!! a mamy 17.05 to nawet jakby były jakieś odwołania to nie trwało by to aż tyle, czyli wniosek nasuwa się sam, że pozwolenie już jest prawomocne. Masz mieszkanie na Projektancie i spiskujesz, że ci deweloper nielegalnie buduje, teraz niby chciałeś tutaj kupić i też wszystko nie pewne. Chłopie to jest forum publiczne - masz ważne informacje, że budowa jest nielegalna, że źle budują, że krzywo, że nie ze sztuką budowlaną - WRZUĆ DOWODY !!!!!!!!! a nie jakieś farmazony. Dobrze, że nie mam takiego sąsiada, bo chyba jakbym o 22:01 był za głośno zapewne zgłosiłbyś moje mieszkanie na staż miejską. Wszystko u Ciebie na nie, wszystko źle, ale dowodu przedstawić nie umiesz.
bartek86
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Postautor: swiety » 18 maja 2018, 10:58

Na budowie dalej cisza? Dziwne postępowanie, postawili 3 żurawie (za które płaci się nie małe pieniądze) a na budowie cisza. Może jedna ekipa robiła fundamenty a inna będzie stawiała stan surowy?
swiety
Moderator
Moderator

Na forum od: 22 cze 2014, 19:11

Postautor: kacper.40 » 18 maja 2018, 12:43

Prezesie, niech się Pan tak nie denerwuje :)
Tylko zapytałem czy jest prawomocne :)
Mam chyba do tego prawo, zapytałem również Dewelopres o Sky Towera, Apklan o Witolda, Projektanta o Karoliny i z uśmiechem udostępnili mi prawomocne pozwolenie z pieczątkami a Wy!!
Wysłaliście mi emailem PNB na którym pisze że jest nieprawomocne więc grzecznie zapytałem, jako dowód mogę zamieścić to co mi wysłaliście, prościej chyba byłoby kulturalnie odpowiedzieć a nie obrażać ?
To że próbujecie Panowie z capital towers przejąć i opanować to forum nie do końca chyba też jest fair?
Kasujecie niewygodne dla Was posty, a na budowie nadal 10 osób :)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 12:44 przez kacper.40, łącznie zmieniany 1 raz
kacper.40
Bywalec
Bywalec

Postautor: KrzysztofFilc » 18 maja 2018, 12:44

wydaje mi się, że czekają, aż ławy fundamentowe solidnie osiądą na podłożu. Takie praktyki stosuje się przy wyższym budownictwie.
KrzysztofFilc
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 14 gru 2017, 14:10

Postautor: pisul » 18 maja 2018, 13:09

Od 2 dni leje i pewnie zrobili długi weekend pracownikom.
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Postautor: rafik » 18 maja 2018, 18:12

Zapewne mają problem z brygadami.Dużo się buduje a podwykonawcy do byle kogo nie pójdą.Fakt na razie dziwnie to wygląda.3 żurawie wynajęte a stoją,i tych kilku pracowników skaczących po różnych rejonach budowy.
rafik
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa