[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: elCzaporro » 08 cze 2018, 16:30

@macko555 Ja codziennie od 7 lat lecę co rano trasę Kwiatkowskiego -> Zaczernie i z powrotem, także okolica i trasa mniej więcej taka sama. Jeśli chodzi o czas to rano zdarza się że oblecę w około 20 min (Obwodnica + autostrada i zjazd na Warszawską koło salonu volvo), powrót trzeba liczyć trochę dłużej 30-40 min to standard (czy przez centrum, czy autostrada + obwodnica). Są jednak momenty w roku gdzie powrót w godzinę oznacza sukces (zima, szczególnie pierwsze śniegi, burze i opady na wiosnę i w lecie). Także dramatu nie ma.

Co do żużla to mam szczęście że położenie mojego bloku (Hartbex nad zalewem) powoduje, że rozchodzący się dźwięk treningów i meczy do mnie nie dochodzi. Ale mam znajomych mieszkających w Vispro, na przeciwko stadionu, dosłownie kilka metrów bliżej niż BP i tam wtedy ciężko wysiedzieć, nie mówiąc o wypoczynku, więc z tym musisz się liczyć.

Jeśli chodzi o studentów, to wszystko zależy od nich samych, na juwenaliach jest głośniej (w tym roku zadziwiająco cicho było przy akademikach), a mieszkam przy samej cichej, więc w samym epicentrum. Ale to juwenalia, większość z nas była studentami więc jestem wyrozumiały. Co do imprez w ciągu roku, to oczywiście zdarzają się, ale teraz wzywa się policję do uspokojenia sytuacji (jeśli rozmowa nie pomoże oczywiście), jeśli to nie zadziała to zgłasza się zarządcy który egzekwuje od właściciela mieszkania utrzymanie studentów w ryzach.

To tyle, mieszkając w mieście trzeba się liczyć z korkami, hałasem i innymi niedogodnościami. Jednak dla mnie zalety życia jak najbliżej centrum przewyższają te niedogodności :)
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Postautor: macko555 » 11 cze 2018, 9:16

@Toya @grizli @elCzaporro i pozostali.
Dzięki za rady! Zdecydowanie jednak jak już wspomniano, muszę sam podjąć decyzję. Pomysł z przejazdem autem w godzinach szczytu też ma sens. Myślę chyba jednak finalnie, że SkyRes będzie lepszą inwestycją. Bardzo fajna lokalizacja ale jednak ma swoje poważne mankamenty. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za opinie i podpowiedzi.
Pozdrawiam
macko555
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Postautor: bezczas » 13 cze 2018, 21:44

Zdjęcie zrobione o poranku:
Załączniki
bulwary.jpg
bulwary.jpg (107 KiB) Przeglądany 1929 razy
bezczas
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Postautor: pisul » 23 cze 2018, 19:15

Końcówka ostatniego piętra

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Postautor: pisul » 23 cze 2018, 19:15

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Postautor: Boss » 01 lip 2018, 12:57

Taki komunikacyjny kadr na wieżowce:

Obrazek
http://www.pbase.com/image/167726714/large
Pozdrawiam Marcin
www.pbase.com/fotogrzebyk
Awatar użytkownika
Boss
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 30 cze 2014, 22:31

Postautor: pisul » 05 lip 2018, 17:40

Na pierwszym budynku dziś zawisła wiecha.
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Postautor: bystry » 10 lip 2018, 11:27

Ktoś wie kiedy zaczną pierwszą iglicę montować? Bardzo jestem ciekawy jak to w rzeczywistości będzie wyglądało i jak od strony technicznej tą iglicę zamontują?
bystry
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Postautor: bogdanoo » 10 lip 2018, 11:43

w przypadku wyższych budynków iglice montuje się przy użyciu helikoptera, jak tutaj będzie? dokładnie nie wiem bo dźwig teoretycznie powinien wystarczyć
Awatar użytkownika
bogdanoo
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Postautor: Adamerio » 10 lip 2018, 15:41

Też mnie ciekawi ten temat :D Mieli dobre zagranie z reklamami "72 metry z igilicą!!!" :lol: a tak naprawdę to na żadnej z wizualizacji nie widać nic szczególnego - więc albo nie było się czym chwalić i będzie zwykła, prosta iglica, albo zamontują jakiegoś gargamela, którego wstydzili pokazać się na wizualizacji.
Awatar użytkownika
Adamerio
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 30 sie 2016, 11:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa