Off-topic - Posty przeniesione.

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: klamar1214 » 07 lis 2018, 21:41

A kiedy ten Mielec grał gościnnie przy światłach?Lubię piłkę nożną chętnie bym się wybrał a pewnie przegapiłem.
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: Nikoś » 08 lis 2018, 11:23

Z 2 sezony temu, jak Mielec grał w 1 lidze a ich stadion nie spełniał wymogów.
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: flincior » 08 lis 2018, 13:58

Cóż to za bdzury? :lol:
flincior
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 03 sie 2018, 10:15

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: klamar1214 » 18 lis 2018, 17:59

Nikoś ty to kłamczuszek jesteś ale nie wiem po co?
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... lenie.html
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: yogi123 » 17 kwie 2019, 15:26

Właśnie miałem pisać, że te parkingi z tymi samochodami wyglądaja tragicznie, również jest przerażony ile parkuję się wokół samego rynku.

Film przedtswiający smart parking, których powinno byc u nas kilka.
yogi123
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 296
Na forum od: 06 sie 2016, 11:42

Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: pogodynka » 01 maja 2019, 20:43

Tomek1991 pisze:Był wstyd na całe województwo, a teraz będzie można zaimponować wieżowcami mieszkalnymi mieszkańcowi Ustrzyk, Leska albo Krosna?

Ostatnio byłam w Krośnie i ciężko będzie im zaimponować rzeszowska architektura...piękna wyremontowana starówka, nowoczesna dzielnica handlowa rozbudowana w stronę Miejsca Piastowego plus przepiękne okolice... więc myślę, że nikogo z miasta, które leży na wzgórzach i ma uroczy, trochę uzdrowiskowy klimat, nie będą jarac betonowe szare kloce. Jestem w szoku jak to miasto się zmieniło i jak się rozwija...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: flyRZE » 01 maja 2019, 20:55

Rozumiem, że można trochę nie dostrzegać pozytywnych stron miejsca, w którym się żyje, ale wychwalania nowoczesnej dzielnicy handlowej czyli zespołu blaszaków jest kuriozalne.
Obrazek
Zapewniam Cię, zresztą warto poczytać fora i mieszkańcy Krosna bardzo by chcieli chociaż zacząć się przybliżać do Rzeszowa w wielu aspektach tak gospodarczych jak i ludnościowych.
Fakt staróweczkę ładnie odrestaurowali i bardzo lubię tam zaglądać.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: pogodynka » 01 maja 2019, 22:39

To zdjęcie, które wrzuciłes jest chyba sprzed 2 lat i widać na nim jedynie rozbudowany plac budowy...pojedź tam dzisiaj. Mam w Krośnie znajomych i nikt z nich nie marzy o wyprowadzce do Rzeszowa. Jeśli tam ktos sie przeprowadza to jedynie że względu na pracę.. Wcześniej jeździli do galerii handlowych (bo przecież nie po to aby zwiedzać rzeszowskie osiedla lub korzystać z rozbudowanej bazy rekreacyjnej w postaci terenów zielonych). Teraz mają już wszystko u siebie a oprócz tego 10 minut drogi do Iwonicza, Rymanowa, Przadek... i masy innych pięknych terenów... Jakby nie większe możliwości zatrudnienia, nie widzę powodów dla których mieliby marzyć o zmianie miejsca zamieszkania
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: pan.fotograf » 01 maja 2019, 23:08

pisul pisze:Już krytyka już jad się leje a to co wrzucił Pan Fotograf ni jak ma się do planu. Budynek dosunięty do rzeki a gdzie to rondo z planu? I nie 2 budynki jednakowej wysokości tylko ten bliżej rzeki składający się z 3 części 2 to 17 kondygnacji a środkowa 18 a ten od krzyżówki to nie jeden budynek o tej samej wysokości ale dwa złączone jeden 17 drugi 18 kondygnacji. No i nie 60m tylko pewnie 1 albo 2 kondygnacje to parkingi podziemne. Więc równie dobrze budynki mogą mieć 45-50m wysokości.

Panie Pisul, bryły ukazujące budynek zostały przerysowane jeden do jednego z planu wrzuconego na forum. Wsadzenie tego na widok z google maps mogło zmienić nieco perspektywę, stąd budynek zbyt blisko wody, brak rozróżnienia miedzy budynkami nie oznacza, że nie będą one dwiema wieżami. Z tego co napisano na planie to nie będzie parkingów podziemnych (cyt: "obrys stropodachu parkingu nadziemnego") tylko parkingi nadziemne 2k i na fragmencie przy nawrotce, parking na poziom -1k, czyli w tym miejscu łącznie 3k parkingu. Bryły budynków będą zróżnicowane wysokością tak jak piszesz. Pierwsze trzy budynki czyli jedna wieża: 60m (18k= 16k mieszkalnych + 2k parkingów), 57m (18k= 15k mieszkalnych + 3k parkingów), 54m (17k= 14k mieszkalnych + 3k parkingów) oraz kolejne dwa budynki bliżej drogi czyli druga wieża: 60m(18k= 16k mieszklanych + 2k parkingi) i 57m(17k=15k mieszklanych = 2k parkingi). Na garażu nadziemnym, będzie jakaś zieleń, bo jest tam miejsce na "plac zabaw".
Wszystko to przepisałem z załącznika graficznego wstawionego na forum przez @Rze-NM i @swiety. Nie ma nic wziętego z próżni.

Jaki jad? My tzn. ja się cieszę, że w końcu zabudują nieużytek w centrum miasta. Niech się miasto rozwija jak dla mnie mogli by tu z wysokością nawet na 200m zrobić budynek, jeśli byliby chętni kupić mieszkania ;) A do ostatecznego osądu inwestycji poczekajmy, aż pokażą wizualizację i wybudują budynki. Wtedy ocenimy czy to będzie "Nowoczesne Kopisto" czy inne.... Na razie to etap wniosku o wydanie warunków zabudowy, równie dobrze miasto może się ku temu przychylić, dać lepsze, gorsze.
pan.fotograf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 77
Na forum od: 11 sty 2018, 18:55

Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: flyRZE » 01 maja 2019, 23:12

Doskonale znam tereny i bywam, zespół blaszaków pozostanie zespołem blaszaków i pisanie o tym piękny kompleks handlowy jest niedorzeczne.
Proces, który opisujesz dotyczy każdego miasta bez wyjątku, gdyby w Rzeszowie było więcej możliwości rozwoju, też nikt nie wyprowadzałby się do Krk, Waw czy Londynu....
Dorzucę w takim razie zdjęcia z poziomu ulicy.
Obrazek
Obrazek
Całość dopełnia zielony Leroy....

Dla kontrastu wrzucę pewnie wg Ciebie mniej piękny kompleks handlowy.
Obrazek
Obrazek
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości