[ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: Tomasz » 14 lut 2019, 13:08

Czytaj ze zrozumieniem co napisałem wcześniej. A jak piszesz, że piszę bzdury to wypada się do tego odnieść merytorycznie. I jak piszesz, że masz jakieś wrażenia, to zachowaj je na kozetkę.


to zdanie nic nie wnosi to tych Twoich "merytorycznych wywodów". Jeżeli chciałeś obrazić to udało się. Wróćmy jednak do tematu.

Powtarzam co napisałem i czekam na konkretne dane! Tak czekam na podważenie poniższego, bo na razie to trollujesz i piszesz jak domorosły prorok, że jak coś było tanie i dostępne to możliwe, że będzie droższe. No, k...a geniusz. Już nie jeden na forach taki był.. .

Przekleństwo i kolejna próba docięcia nadała Twojej wypowiedzi dużo merytoryki.

Skup się na faktach i nie pisz bzdur. To analiza i opis sytuacji mieszkaniowej opierająca się na danych rzeczywistych.

Czy gdzies podałeś te dane rzeczywiste? Analiza sytuacji mieszkaniowej? Serio?


A jak się chcesz zająć kiedyś predykcją zachowań konsumenckich (ekonomicznych), to zapraszam do podstaw i elementarza. I powiem ci na koniec, (bo szkoda mi czasu na następnego nowicjusza w zakresie statystyki), że twój ulubiony wibor mało się liczy w prognozowaniu. Zgadnij dlaczego?


Elementarza? Czyżbyśmy mieli osobę z edukacją z poprzedniego ustroju? Wibor jest brany przy każdym prognozowaniu mój drogi :) jest to stały element w zależności czy to wibor3m czy wibor6m. Mało tego, bank musi Cie poinformować o symulacji na temat zmiany kredytu. To nie jest ich zachcianka, muszą taką symulacje dla Ciebie przeprowadzić.
Twarde dane? Proszę wykres wiboru :)
Obrazek
Symulacja kredytu z wiborem: pierwsze z brzegu: https://businessinsider.com.pl/twoje-pi ... we/59gdhm1

No, ale może się liczy w twoich proroctwach. To już mi nic do tego. Ja się zajmuję nauką nie omamami u urojeniami. A już na pewno nie proroctwami.


Powiedz proszę co to wniosło oprócz proroctw, urojeń, omamów i jeszcze raz proroctw.
Odsyłam cię jeszcze raz trollu do mojej wypowiedzi z cytatami. Wskaż w którym miejscu jest ta "bzdura". Czekam!
Pośmiejemy się wszyscy ... ekonomisto i statystyku.


Już pisałem. W tym miejscu, że twierdzisz, że wibor jest nieistotny i nie ma żadnego wpływu na kredyt. Mało tego, ze jest stały i nie wpływa na rate! - konkret bez zbędnych zdań jakie dałeś wyżej.
Tomasz
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 09 lut 2015, 22:34
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: clus » 17 lut 2019, 20:36

Witam,
W celu ułatwienia komunikacji między mieszkańcami inwestycji Zielone Tarasy powstała grupa na facebooku. Zapraszam oraz zapraszajcie sąsiadów ;)
https://www.facebook.com/groups/377977726315462/
clus
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 06 mar 2018, 11:04

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: mateuszk » 26 lut 2019, 19:43

Witam,
zastanawiam się nad zakupem nieruchomości w Zielonych Tarasach i w związku z tym mam kilka pytań.

Czy rzeczywiście są tak duże korki na ulicy Św Rocha oraz w pobliżu w godzinach szczytu ? Ile mniej więcej muszę zakładać na przejazd z Rocha na Jasionkę ? ( w godzinach 7- 9 czy 14-17 )
Kolejne pytanie mam powiązane odnośnie pierwszego mianowicie jak to wygląda z tym hałasem, czy w mieszkaniach cały czas słychać ? czy są problemy ze snem itd, czy jest to bardzo uciążliwe dla obecnych mieszkańców osiedla ( szczególnie od strony ulicy)

Jak wygląda temat czynszów, szczególnie ogrzewania w zimie ?

Czy inwestycja posiada certyfikat satelitarny i bez problemu podłącze dekoder np. nc+ ?

Jak to generalnie wygląda z nieruchomościami, czy polecacie mieszkanie tam, czy ewentualnie polecacie na ten moment inna inwestycję, jeśli tak to jaką ?

Z góry dziękujęza odpowiedz ;)
mateuszk
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 26 lut 2019, 18:16

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: Arrival » 26 lut 2019, 20:06

Co do czasów przejazdu to zazwyczaj google to dobrze szacuje. Wybierz odpowiednie godziny przyjazdu/odjazdu i Ci pokaże :)

https://www.google.pl/maps/dir/50.02014 ... 250800!3e0


Obrazek
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: dubi » 26 lut 2019, 22:28

Za 2-3 lata jak powstanie tunel na rondzie Pobitno (przecinający rondo w kierunkach północ-południe) to ten najbardziej newralgiczny odcinek zaznaczony kolorem czerwonym powinien zniknąć, a sama trasa skrócić się o dobre kilka minut ;)
dubi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 72
Na forum od: 19 gru 2018, 20:51

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: Doniek » 27 lut 2019, 7:59

Chciałbym żeby tak było jak piszesz, ale w międzyczasie wprowadzą się mieszkańcy Dzielnicy Parkowej , Witolda Park, ST55, Nowoczesnego Pobitna, Paderewskiego Park a o nowych drogach czy ułatwieniach nawet ptaszki nie ćwierkają ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: shaft » 27 lut 2019, 11:29

dubi pisze:Za 2-3 lata jak powstanie tunel na rondzie Pobitno (przecinający rondo w kierunkach północ-południe) to ten najbardziej newralgiczny odcinek zaznaczony kolorem czerwonym powinien zniknąć, a sama trasa skrócić się o dobre kilka minut ;)


Hmmm. Tylko czy powstanie? Żeby to nie była utopia jak kolej nadziemna.
shaft
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 72
Na forum od: 04 lis 2014, 11:21

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: gallileo » 02 mar 2019, 20:31

a jak tam w ogole te mieszkania? jest zainteresowanie ludzi? sprzedają się?
gallileo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 22 kwie 2018, 11:31

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: dubi » 25 kwie 2019, 11:59

kiedyś interesowałem się mieszkaniem w tym miejscu, jednak nie tylko cena mnie nie przekonała.. proponuję (jeśli to niedozwolone przepraszam i proszę o usunięcie posta :roll: ) zapisać się do grupy na FB: Mieszkańcy - Zielone Tarasy Wikana Rzeszów, tam możesz zobaczyć z czym mierzą się aktualnie mieszkańcy tego osiedla :cry:
dubi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 72
Na forum od: 19 gru 2018, 20:51

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: leirion » 20 paź 2019, 22:47

Czy ktoś z tego osiedla zagląda jeszcze na forum ? i może mi odpowiedzieć na dwa pytania ?

1. Jakiego macie Zarządcę ?
2. Czy Zarządca obliczając wam koszty zarządu nieruchomością wspólną liczone od udziału w nieruchomości wspólnej tj. powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią przynależną do lokalu uwzględnia w obliczeniach wielkość balkonu, tarasu, ogródka jako powierzchnię przynależną do waszego lokalu ?
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości