[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: wiktoria » 07 lut 2019, 22:54

Sebastian4615 pisze:Cześć.
Ja pisze z innym pytaniem. Na załączonym schemacie instalacji kółkiem oznaczyłem gniazdko.
Też macie je schowane za kaloryferem?


Witam sąsiada,
ja też mam takie samo mieszkanie i sprawdziła u mnie na planie - mam tak samo przewidziane gniazdo. Rzut nie podaje dokładnego ulokowania, więc My jako zleceniodawcy liczymy, iż wszystko zostało przewidziane i wykonane zgodnie ze " sztuką budowlaną ". To co ma sąsiad u siebie to jakaś fuszera i powinna być wyłapana na etapie montowania grzejników. Czy mieszkanie zostało już odebrane?
wiktoria
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2019, 19:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Doniek » 08 lut 2019, 7:55

Miałem podobna sytuację w innej inwestycji. Podczas odbioru zostało to wychwycone i wpisane do protokołu. Deweloper posypał glowę popiołem, poprosil o wskazanie nowego miejsca gdzie chcę punkt i przeniosł tam go bez problemu.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Sebastian4615 » 08 lut 2019, 9:06

wiktoria pisze:Witam sąsiada,
ja też mam takie samo mieszkanie i sprawdziła u mnie na planie - mam tak samo przewidziane gniazdo. Rzut nie podaje dokładnego ulokowania, więc My jako zleceniodawcy liczymy, iż wszystko zostało przewidziane i wykonane zgodnie ze " sztuką budowlaną ". To co ma sąsiad u siebie to jakaś fuszera i powinna być wyłapana na etapie montowania grzejników. Czy mieszkanie zostało już odebrane?


Powinna być wyłapana, ale nie była, a mieszkanie jest już odebrane. Prawdopodobnie hydraulik ma zupełnie inny plan niż elektryk, bo biorąc pod uwagę rozmieszczenie gniazdek, to kaloryfer powinien być na przeciwnej scianie.
Sebastian4615
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 21 mar 2018, 11:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: 101 » 08 lut 2019, 9:25

Dokładnie ja mam kaloryfer z drugiej strony
101
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 11 lut 2018, 17:38

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Wykończenia wnętrz » 08 lut 2019, 23:35

Wypowiem się może jako osoba wykańczająca mieszkanie na osiedlu. Po piewsze tynki nie są zbyt dobrej jakości dużo pęknięć no i krzywe sufity. Wylewki katastrofa po pierwsze bardzo krzywe po drugie kruche i zapadające się. Kanalizacja nie dociągnięta do miejsca montażu wc.
Wykończenia wnętrz
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 18 sty 2019, 23:45

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: MarieS » 09 lut 2019, 9:11

Pęknięcia są prawdą, u mnie całe dwie ściany wzdłuż. Co prawda przy odbiorze byłam z fachowcem inżynierem i to wyłapał, nic nie mówił o sufitach. Rzeczy wpisane do protokołu mają być podobno zrobione do czasu przeniesienia własności (odebrania aktu notarialnego)
MarieS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 23 lip 2017, 1:45

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: wiktoria » 11 lut 2019, 20:14

Wykończenia wnętrz pisze:Wypowiem się może jako osoba wykańczająca mieszkanie na osiedlu. Po piewsze tynki nie są zbyt dobrej jakości dużo pęknięć no i krzywe sufity. Wylewki katastrofa po pierwsze bardzo krzywe po drugie kruche i zapadające się. Kanalizacja nie dociągnięta do miejsca montażu wc.


Witam,
mam pytanie do osoby wykańczającej na naszym osiedlu. Jak sprawdzić, czy wylewka jest krucha?
wiktoria
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2019, 19:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: koleta88 » 13 lut 2019, 15:17

Witam
Czy ktos wie jak to będzie z czynszem?
Jak bedzie sie płacic za wode i ogrzewanie ?
czy w czynszu administracyjnym są śmieci ?
koleta88
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2019, 15:15

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: wiktoria » 18 lut 2019, 19:19

Witam,
czy ktoś już dostał od Akro odpowiedz pisemną na zgłoszone usterki przy pierwszym odbiorze?
wiktoria
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 sty 2019, 19:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 18 lut 2019, 21:14

wiktoria pisze:Witam,
czy ktoś już dostał od Akro odpowiedz pisemną na zgłoszone usterki przy pierwszym odbiorze?


Ja mieszkanie odebrałem już dawno i miałem usterki zgłoszone do protokołu, ale do tej pory żadnej odpowiedzi od Akro...
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości