[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: quadrifoglio990 » 10 lut 2019, 16:02

Mam ogromną prośbę (choć podejrzewam do osób które to dotyczy to nie dotrze) - chodzi o parkingi. Nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy inni też ale w ciągu ostatniego tygodnia praktycznie nie mogłem skorzystać ze swojego miejsca bo notorycznie jest zastawione. Codziennie stało jakieś auto, wiem że to raczej nikt z mieszkańców tylko auta ekip remontowych więc prosiłbym poinformować ich żeby tych aut tam nie zostawiali. Rozumiem że trzeba wypakować coś i tym autem podjechać ale zostawianie na cały dzień to już lekka przesada. A dzisiaj ktoś sobie z mojego miejsc urządził śmietnik i zostawił worki ze śmieciami!!
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: mrsoze » 10 lut 2019, 18:35

U mnie, na szczęście nie ma tego problemu. Tylko sąsiad (czy też jego ekipa) na miejscu obok staje czasami zbyt blisko pasa rozdzielającego, że gdybym zaparkował jak on, to by nie wsiadł do auta.

Bardziej jednak denerwujące jest parkowanie samochodów już na wjeździe do garażu. Co wjeżdżam do garażu, to zawsze ktoś tak stoi.
mrsoze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 30 mar 2018, 13:04

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: maxdm87 » 12 lut 2019, 22:31

I ja niestety doświadczyłem dziś tego samego problemu... calutki parking prawie pusty... ale jakiś ch... z citroena na RSA musiał zaparkować akurat na moim miejscu.... :evil:
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: quadrifoglio990 » 13 lut 2019, 18:31

maxdm87 pisze:I ja niestety doświadczyłem dziś tego samego problemu... calutki parking prawie pusty... ale jakiś ch... z citroena na RSA musiał zaparkować akurat na moim miejscu.... :evil:


I tak nieźle choć mi dzisiaj cudem się udało zaparkować na swoim - chyba pierwszy raz od dwóch tygodni. Na razie zostawiam kartki, jak się sytuacja nie poprawi będą karne k. :evil:

Jeżeli jest na forum sąsiad z mieszkania 55 z 2 to polecam zgasić światło w piwnicy bo chyba już od tygodnia jest zapalone ;)
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: JanzRzeszowa » 13 lut 2019, 20:00

Czy ja dobrze rozumiem? Dajecie pilota do garażu podziemnego ekipom wykończeniowym i dlatego zastawiają wam wasze miejsca parkingowe?
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nowalokator » 13 lut 2019, 20:22

Źle rozumiesz. To nie nasze ekipy wykończeniowe tylko innych lokatorów którzy powinni powiadomić ekipę o tym na jakim miejscu mają parkować a nie zajmowane są nasze miejsca parkingowe. Też już jeden "przywłaszczacz" miejsca dostał karteczkę. Też się zastanawiam nad karnymi k* w gorszym przypadku są za niecałe 100 zł blokady na koła i taki delikwent nie ruszy z miejsca zostawiasz numer i od razu opiernicz na miejscu. Albo się nauczą albo trzeba będzie nauczyć. Nie po to człowiek tyle płacił za miejsce parkingowe żeby sobie ktoś teraz albo na nim śmieciowa albo zajmował.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: JanzRzeszowa » 13 lut 2019, 20:28

^^ Nikt wam nie odholuje pojazdu z garażu podziemnego ani nie założy blokady. Sięgnijcie do dyskusji.
Nie rozumiem, dlaczego ekipy wykończeniowe mają wjeżdżać do garażu podziemnego. Po co? Zrzucają materiał blisko klatki i parkują na zewnątrz. Kropka. To dla mnie nie do pojęcia. U nas nigdy nie było takiego problemu.
Zarząd budynku musi podziałać.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: maxdm87 » 13 lut 2019, 22:12

Tak z innej beczki....
Ktoś zakładał lub zakłada już klimę? Z tego co powiedział mi mój fachowiec od klimy każdy zarząd bloku/osiedla ma wytyczne co do parametru głównie głośności klimatyzatora (zew oczywiście)...
Znacie może górną granicę dB ?
:roll:
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: delf » 13 lut 2019, 22:20

Kwestia smieci .
Kontynery dalej nie podstawione , a smietniki i ekipa sprzątające moze wkrotce bo czekają ponoc na najlepszą oferte itd
Smieci z ich strony zostały uprzątnięte , sam widzialem przez caly dzien jak gosc wywoził to wszystko na taczce i wywalał tam gdzie mają budować blok . Było wyczyszczone wszystko do zera i pozamiatane . Było ale maxymalnie jakies 4 godziny po czym pojawiły sie pierwsze dwa worki ze smieciami i pudełko z geberitu, co zapoczatkowalo chyba dalsze wywalanie smieci pod klatke i juz wczoraj wieczorem doszło kolejnych chyba z 20 worków . Sam swoje wynosilem tam na przeciwko na ta budowe i tam wyrzycałem , pare osob tez z mojego bloku i z bloku obok. Sami robicie sobie syf pod klatką , skoro komuś rozerwał sie worek z gruzem w windzie to posprzątaj to po sobie bo nikt za Ciebie tego nie zrobi . Swiadczy to tylko o braku kultury i to co się wyniosło z domu. Jesli to nikt z mieszkańców tylko z ekip to prosze im przekazać gdzie narazie mozną wyrzucac, ale napewno nie pod klatke
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: TOPERWOJ » 14 lut 2019, 9:38

WItam
Nie żebym bronił dewelopera ale śmieci budowlane każdy musi wywozić we własnym zakresie na wysypisko (za darmo to można zrobić w wyznaczone dni), jeżeli chodzi o kontenery beda podstawione kontenery na odpady komunalne a nie budowlane. Deweloper nie ma obowiązku podstawiac nam kontenera na śmieci budowlane, ewentualnie może to uczynić ale trzeba będzie zapłacić (pytałem o to juz dewelopera ) Osobiście ja nie zamierzam za to płacic i wyworze smieci we własnym zakresie za darmo!! także kazdy niech pilnuje swoich budowlańców i niech kazdy sam wywozi smieci to bedzie porzadek a nie syf taki jak jest do tej pory
Pozdrawiam
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości