[ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: gallileo » 15 sty 2019, 16:06

Inwestycja Zielone Tarasy - budynki C i D z pozwoleniem na użytkowanie
2019-01-11
Inwestycja zlokalizowana w Rzeszowie- Zielone Tarasy, dostała pozwolenie na użytkowanie budynków C i D, kolejne budynki tj. O i P są w trakcie kontroli.
gallileo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 22 kwie 2018, 11:31

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: Mieszkaniec. » 21 sty 2019, 14:55

Witam,
Czy wiadomo ile wynosi czynsz w budynku S?
Ewentualnie w innym budynku na tym osiedlu, posiada ktoś taka informację?
Pozdrawiam
Mieszkaniec.
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 10 gru 2018, 17:52

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: malachit » 22 sty 2019, 23:45

Nie wiem jak wygląda to w praktyce, ale w rozmowach u dewelopera występują takie stawki:
2,5 zł/m2 ogrzewania
2,5 zł/m2 czynsz/utrzymanie
30 zł winda
70 zł garaż
malachit
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 11 gru 2018, 11:44

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: marcinb92 » 23 sty 2019, 18:13

Witam, do końca tygodnia mam zrobioną rezerwację mieszkania 53m2, jednak dopiero dzisiaj trafiłem na to forum i szczerze zaczynam mieć wątpliwości.

Znajoma powiedziała mi, że rozmyśliła się w ostatniej chwili, że okna krzywe, niebezpiecznie ostre barierki i że jest wiele niedociągnięć. Co do kontaktu z biurem to mam zdanie jak większość tutaj, codziennie proszę o przesłanie zrzutu mieszkania i nie mogę się doprosić.

Mam jeszcze pytanie do mieszkających tutaj lub będących w trakcie wykończenia. Salon z aneksem kuchennym ma bardzo dziwną budowę przez co lepiej przenieść kuchnię na część wypoczynkową, natomiast salon w miejsce kuchni, niby mówią że przeniesienie mediów, czyli kanalizacji itd nie powinno być problemem, jednak teraz po tych wszystkich komentarzach na temat jakości inwestycji mam mieszane uczucia. Czy ktoś tu z obecnych przenosił w taki sposób kuchnię na tym osiedlu? Pozdrawiam!
marcinb92
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 23 sty 2019, 18:07

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: WodzU » 24 sty 2019, 9:03

Witam,
Dziwię się, że masz problemy z kontaktem z biurem bo do chwili sprzedaży mieszkania ten kontakt był nad wymiar OK. Co innego teraz, ale ...... kasę już wzięli wiec jest jak jest, nie idzie się o nic doprosić. Niedociągnięć jest sporo ale na wszystko mają wytłumaczenie (zgodnie z sztuką budowlana etc.)
Media poprzenosisz tak jak będziesz chciał, bez zbędnej dewastacji, uszkodzeń itd.
WodzU
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 07 sty 2019, 9:09

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: GregInv » 24 sty 2019, 11:04

Hej, czy ktoś może mi napisać czym się kierują ludzie którzy powierzają nierzadko dorobek całego życia firemkom budującym tu i ówdzie jakiś bloczek, nazywając go osiedlem, a później zdziw, że coś nie gra? Bo nie ogarniam.

Mam wydać pól bańki na domek dla swojej rodziny.
Opcja 1 - kupuję działkę, buduje nieduży domek. Całość 600 tys.
Opcja 2 - kupuję pewniaka (stare osiedle, pena infra itd.) Całość 400 tys. Reszta na wóz i wczasy.
Opcja 3 - płace za dziurę w ziemi, daje pół bańki firmie "krzak". Liczę, że będzie jak na wizualizacji.

PS
Nie chodzi mi o tą konkretną inwestycję - generalnie chciałbym choć trochę poznać stan umysłu "inwestorów" opcji 3.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: gallileo » 24 sty 2019, 13:16

Z dzisiaj informacja z facebooka

Już prawie wszystkie budynki inwestycji #ZieloneTarasy mają zgodę na użytkowanie.
Zapraszamy na wycieczkę z perspektywy drona.
#wikana #zielonetarasy #rzeszów #nowemieszkania


gallileo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 22 kwie 2018, 11:31

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: malachit » 28 sty 2019, 22:07

Ekipa od balustrad kotwiczy poręcze do ocieplenia. Nie wiem czy nadzór budowlany na to wpłynął, czy też duża liczba uwag od strony kupujących.
malachit
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 11 gru 2018, 11:44

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: gallileo » 29 sty 2019, 11:02

najwazniejsze ze dzialają i poprawiają
gallileo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 22 kwie 2018, 11:31

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Postautor: pisul » 05 lut 2019, 21:42

Kilka zrzutów z filmu "1,5 roku inwestycji Zielone Tarasy w jednym filmie" ... lata 2017/18 i początek 2019 roku i całe ładne osiedle z drona.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



I cały film ;)


Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości