[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: tommek » 01 lut 2019, 1:00

Czy mozecie sie pochwalic ile GJ ciepla juz zuzyliscie?
Jak to sie ma do utrzymywania ok. 20 st. np przez okres tygodnia?
I ostatnie, jak to wychodzi finansowo? W sensie.ile kosztuje 1 GJ?
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: maxdm87 » 01 lut 2019, 2:06

Z tego co znalazłem w sieci Rzeszów ma stawkę 28 netto czyli ok 35 brutto za 1GJ ...Mi tydzień grzania ok 1.5 poszło przy temperaturze ustawionej na 18
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: bartek86 » 01 lut 2019, 9:54

55,18zł za 1GJ ciepła + doliczyć trzeba opłatę comiesięczną za przesył (mieszkanie wielkości ok. 50m2 wychodzi 50zł-60zł opłaty stałej - tzn. gotowość użycia)
8,87 zł za 1dm3 wody

Zapewne jedna stawka jak i druga pójdzie w tym roku w górę (oby się to nie wydarzyło, ale sądzę że to nieuniknione)
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: delf » 01 lut 2019, 21:04

maxdm87 pisze:Z tego co znalazłem w sieci Rzeszów ma stawkę 28 netto czyli ok 35 brutto za 1GJ ...Mi tydzień grzania ok 1.5 poszło przy temperaturze ustawionej na 18[

/quote]
bartek86 pisze:55,18zł za 1GJ ciepła + doliczyć trzeba opłatę comiesięczną za przesył (mieszkanie wielkości ok. 50m2 wychodzi 50zł-60zł opłaty stałej - tzn. gotowość użycia)
8,87 zł za 1dm3 wody

Zapewne jedna stawka jak i druga pójdzie w tym roku w górę (oby się to nie wydarzyło, ale sądzę że to nieuniknione)


To 55 czy 35 ?
kto ma pewne info ?
Ja tez slyszalem ze cos ok 50 zł
Mi przez pierwszy tydzien nabilo ponad 2
teraz juz nabija troche wolniej , ale dalej bije ( glownie dlatego ze niektorzy dalej nie grzeją i nie wiem na co czekają ) ja tez nie zamierzam sie tam wprowadzac szybko a mimo to od dnia kiedy mam podłączon prąd mam ustawione na 16 stopni z których niektorzy sie smieli .Jak cos robilem na mieszkaniu a bylo pare takich dni to ustawialem na 19/20
Teraz mam cos ok 5 nabite na coś ok miesiąca grzania . Niech kazdy zacznie grzać nawet na te minimum i szanujmy sie nawzajem , prąd podłączony juz od 3 tygodni a logoterma na zero . Nie będę mowił jakie mieszkanie i jakie pietro ale mam nadzieje ze akurat sa Ci sąsiedzi tutaj na forum
Ps : Wczoraj widzialem jak zabierali po troche smieci na taczce i wywozili
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Casio » 01 lut 2019, 22:19

Trzy tygodnie grzeje. Temperaturę w mieszkaniu ustawioną mam na 28 stopni. 3 osuszacze chodzą non stop. Nabiło już 1,5. U mnie na piętrze chyba wszyscy grzeją także nie jest źle :) myślę, że za niedługo zejdę z temperaturą na 20 stopni bo już coraz mniej wody wylewam ;)
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: delf » 02 lut 2019, 11:37

U mnie tez juz tak nie nabija jak nabijało z samego początku , ja cos nie cały tydzien a juz miałem 2 nabite . Ale to glownie dlatego ze wszysto bylo zimne i wychlodzone i nikt albo większośc nie grzała . Nie mam pretensji do nikogo oczywiscie za to , jak bym nie chcial to bym nie grzał i czekał aż zaczną grzać inni . Stąd moja prośba dalej do sąsiadów by jednak zaczą grzać kazdy nawet na te minimum bo jest to nie fair do innych sąsiadów .
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: tommek » 03 lut 2019, 9:50

Oczywiscie brak ogrzewania przez ludzi jest nie fair.

Ale nie fair jest tez, ze ADMA jako wykonawca, nie uruchomil grzania chocby na te dwa tygodnie. Wowczas bloki bylyby choc w czesci osuszone wzgledem tego co jest dzis.
Ale wiem, rozumie.. skoro najprostrze ustepstwa dla Admy sa klopotem, to rachunek 10.000 zl za grzanie przy iwestycji na poziomie 20 mln jest nie do polkniecia.

Ciekawe tylko, ze nikt nie potrafi przeliczyc wartosci niemierzalnej, jaka jest opinia klientow i rynku..
Wyobrazcie sobie sytuacje, ze ludzie otrzymuja mieszkania z grubymi opoznieniami, ale za to klatki wykonczone, mieszkania dogrzane, stolarka wyregulowana.. kazdy zapomina ze oddanie nastapilo nawet jeszcze 3 tyg pozniej. Jest zadowolony i wszystkim wokol opowiada jaki to solidny i honorowy deweloper..

Do tego jednak chyba trzeba dysponiwac odrobina pomyslowosci..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: JanzRzeszowa » 03 lut 2019, 12:04

To może wyłączajcie to oświetlenie na swoich balkonach na noc?
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: DanutaS » 04 lut 2019, 16:04

Kiedy ADMA rozgrodzi teren i udostępni przejazd z ul. Żmigrodzkiej do ul. Bł.Karoliny do przystanku MKS – CZy kto na ten temat co wie?
Będę wdzięczna za informację
Przejscie byłoby dużym ułatwieniem.
DanutaS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 13 wrz 2017, 9:04

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: DanutaS » 04 lut 2019, 16:05

Wie ktoś może czy mieszkania w budynku nr 1 i 3 Solińska mają wpisaną hipotekę na mieszkaniach jako obciążenie na budowę Pawilonu przy tych budynkach?
DanutaS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 13 wrz 2017, 9:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości