[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 19 sty 2019, 13:46

Właśnie wracam z osiedla. Coś się tam dzieje, pracownicy coś robią. Widziałem na zewnątrz 4 osoby. Co w środku ciężko powiedzieć. W budynku E dało się zauważyć że na ostatnim piętrze są wykonane stelaże pod sufit i ułożona jest wełna. Płyty gipsowe jeszcze nie są zamontowane (ale czy wszędzie nie wiem bo widzialem tylko jedno mieszkanie z dołu)

Czy jest coś oddane ciężko powiedzieć ale w jednym mieszkaniu na parterze widać że ktoś już sobie przywiózł już panele podłogowe i chyba drzwi było widać oparte pod ścianą.

W sumie tyle udało się zobaczyć.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2019, 13:51 przez Krzychu, łącznie zmieniany 1 raz
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 19 sty 2019, 13:49

NABYWCA MIESZKANIA pisze:odebrał już ktoś klucze do swojego mieszkania? (mimo iż to plac budowy) no bo przecież miały być oddawane mieszkania na początku grudnia - czy dalej wierzycie w kłamstwa Pana Dewelopera?


Mi pan Bartosz wspominał o końcu lutego.. nie wiem skąd info o grudniu.
Oczywiście nie bardzo to widzę ale jak pytasz to pisze o czym była mowa jeszcze w czasie mowy o aneksach.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 19 sty 2019, 14:29

Krzychu - jak to skąd wiem ? - przecież Deweloper sam informował o tym - a po za tym sam w dniu 12.12.2018 o godz. 16,39 na forum cytowałeś Dewelopera :) ... ha ha ha ... obudź się sąsiedzie ... ha ha ha - zapomniałeś? ... właśnie wtedy wspominał że odda pierwsze mieszkania - wtedy kiedy zaczęła się batalia o aneksy - żeby jak najwięcej naiwnych zapewnić że mieszkania będą oddawane w miarę zgodnie z planem - co oczywiście okazało się kłamstwem ... ha ha ha
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 19 sty 2019, 15:03

Cytowałem maila dewelopera i sam szukałem odpowiedzi więc to nie były moje słowa.. hahah :D

Mowa o lutym była w rozmowie telefonicznej.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 19 sty 2019, 15:13

Krzychu - pytałeś skąd wiem że mieszkania miały być oddawane w grudniu - więc - jeżeli trudno zrozumieć moją wcześniejszą wypowiedź - odpisuję że wiem to od Dewelopera bo sam o tym wszystkich informował na początku grudnia a Ty szanowny sąsiedzie sam o tym też wiedziałeś i dlatego go cytowałeś (to też zaznaczyłem w mojej wcześniejszej wypowiedzi) - i nie rozumiem skąd teraz takie Twoje zdziwienie na temat faktu skąd wiem że miały być wtedy oddawane ? ... widzę że czytanie ze zrozumieniem trochę "leży" ... ha ha :)
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 19 sty 2019, 15:39

Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać kto ma rację kto nie. Szkoda mi czasu na to, ale nie rozumiem po co wracasz do terminu grudniowego (ze słowami o "naiwnych ludziach hahah" ) skoro była już później mowa była o późniejszych terminach..
Dla nabicia postów i podłożenia do ognia ? :?

Pozdrawiam :) spokojnego weekendu.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 19 sty 2019, 16:02

no ja też nie zamierzam się przekomarzać kto ma rację. Tylko zapytałem czy ktoś odebrał mieszkanie - Ty sąsiedzie nie odebrałeś mieszkania ale - nie wiedząc czemu - się odezwałeś i przy okazji pisząc "co nie co", niezgodnie z tym co wcześniej kiedyś tam pisałeś. A chciałem być bo prostu miły i Ci sąsiedzie odpowiedzieć na Twoje pytanie kierowane do mnie. A teraz oczywiście życzę Ci jeszcze abyś za ten miesiąc (pod koniec lutego) miał już to mieszkanie. W co osobiście nie wierzę - znając dewelopera - ALE TO jest MOJA prywatna opinia. Również drogi Sąsiedzie życzę miłego weekendu :)
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: konradb » 20 sty 2019, 20:33

konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: nowa123 » 23 sty 2019, 20:56

Czy już ktoś z budynku E odebrała klucze:)
nowa123
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 23 paź 2018, 18:10

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: nowa123 » 27 sty 2019, 20:42

Czy ktoś kontaktował się z deweloperem kiedy planuje oddawać mieszkania będę wdzięczna za odpowiedz:)
nowa123
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 23 paź 2018, 18:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości