[ul. Karowa] Resovia Office 45m

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: bystry » 05 sty 2019, 11:53

Na tym osiedlowym parkingu przy MH faktycznie przydałby się jakiś parking. Tam by było fajnie jakby zrobili duży biurowiec, nie musi być wysoki, do 8-10 pięter. -2, -1, 0, 1 to parkingi, z czego podziemne dla birowca, 0,1 ogólnodostępne a reszta to biura. Taki budynek wzduż ulicy, duży ale niekoniecznie wysoki chyba by pasował :)
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: peter » 05 sty 2019, 16:45

Ja tylko przypomne ze taki plan budowy parkingu juz tam byl wtedy pojawilo sie milion przeciwnikow ktorzy protestowali ze ich mieszkania zostana zacienione straca na wartosci itp. A teraz placz ze brak miejsc ze rozjezdzone trawniki narzekanie na koszmar komunikacyjny :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: Toya » 06 sty 2019, 7:32

Według mojej wiedzy, to nie będzie Hilton, a inny hotel.
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: Doniek » 06 sty 2019, 9:25

peter pisze:Ja tylko przypomne ze taki plan budowy parkingu juz tam byl wtedy pojawilo sie milion przeciwnikow ktorzy protestowali ze ich mieszkania zostana zacienione straca na wartosci itp. A teraz placz ze brak miejsc ze rozjezdzone trawniki narzekanie na koszmar komunikacyjny :lol:

Przeciez to nie wina mieszkańców że trawniki rozjeżdzone itp. Powiat który tu przyjeżdża parkuje gdzie popadnie i tak to wygląda. Jak się zrobi strefe parkowania tylko dla mieszkańców to zobaczymy czy ktoś tutaj się nie zmieści.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: flyRZE » 06 sty 2019, 11:51

Toya pisze:Według mojej wiedzy, to nie będzie Hilton, a inny hotel.

Qubus ?
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: peter » 06 sty 2019, 14:21

Doniek pisze:
peter pisze:Ja tylko przypomne ze taki plan budowy parkingu juz tam byl wtedy pojawilo sie milion przeciwnikow ktorzy protestowali ze ich mieszkania zostana zacienione straca na wartosci itp. A teraz placz ze brak miejsc ze rozjezdzone trawniki narzekanie na koszmar komunikacyjny :lol:

Przeciez to nie wina mieszkańców że trawniki rozjeżdzone itp. Powiat który tu przyjeżdża parkuje gdzie popadnie i tak to wygląda. Jak się zrobi strefe parkowania tylko dla mieszkańców to zobaczymy czy ktoś tutaj się nie zmieści.

A czy ja napisalem ze to wina mieszkancow ze maja trawniki rozjezdzone? Ich wina jest to ze protestuja przy pomyslach, koncepcjach ktore mogly by usprawnic zycie w okolicy.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: Doniek » 07 sty 2019, 8:09

Tak właśnie pośrednio zasugerowałeś. A skoro jestem mieszkańcem obecnie tej okolicy to czuje się wywołany do tablicy.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: peter » 07 sty 2019, 9:36

Widocznie Twoje poczucie sie do winy wlaczy sie samo w sobie. Czy nie przydal by sie teraz parking poziomowy od strony rejtana np. -1,0,+1? I tu nie chodzi o usprawnianie kogos biznesu tylko tez o wygode mieszkancow NM bo na dzien dzisiejszy to miedzy tymi uliczkami jedno kierunkowymi to nie raz wam chyba ciezko przejechac nie wspomne o samochodach zaparkowanych na zapalki gdzie o wygodnym wsiadaniu mozna zapomniec.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: lordalucard » 07 sty 2019, 10:20

Tyle że ten parking był zawsze dla mieszkańców. Problem pojawił się gdy powstało Millenium z niewystarczającą ilością miejsc parkingowych dla klientów i zarządzający/mający w posiadaniu galerią powinni rozwiązać problem. Nikt z mieszkańców nie parkuje pod Millenium. A jeśli chodzi o Resovia Office to na ich stronie w miejscu ilości miejsc parkingowych pisali, że tuż obok jest parking osiedlowy... dla mnie to totalne nieporozumienie. Ktoś tu chyba jest niepoważny.

I jeśli chodzi o parking poziomowy w miejscu obecnego przy ul. Rejtana, to z tego co pamiętam największym problemem jest gąszcz instalacji podziemnych.
lordalucard
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 sie 2014, 13:55

Re: [ul. Karowa] Resovia Office 45m

Postautor: flyRZE » 07 sty 2019, 16:51

Bez kontroli SM i Policji nic się nie zmieni, tam muszą pojawić się blokady na kołach.
Nie można też założyć, że każdy pracownik kilkunastopiętrowego biurowca ma mieć zapewnione miejsce parkingowe, nie dajmy się zwariować, zamiast bloków mieszkalnych musiałby powstać kilkunastopiętrowe parkingi....żadne centrum miasta w Europie/ USA/świecie nie wybudowałoby dzielnicy z biurowcami, jak musiałby być spełniony warunek 1 pracownik =1 miejsce parkingowe.
Rozwijać musi się komunikacja miejska, tak by zniechęcać do jeżdżenia do pracy samochodem. Komunikacja ma być tania i sprawna plus konsekwentne odholowywanie samochodów z wszelakich trawników, chodników i ulic.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości