[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nikoś » 03 gru 2018, 23:08

Odbiór mieszkania najlepiej jest robić z fachowcem, żeby potem nie być zaskoczonym. A tu widzę że moga być niespodzianki, wiadomo każdemu pewnie zależy na czasie tylko że w przypadku wykańczania mieszkania pośpiech nie jest wskazany.
Tylko jak wykańczać mieszkanie jeśli nie ma podłączonych mediów - no chyba że inwestor zezwala ze swoich "zasobów" korzystać.
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: robwert30 » 04 gru 2018, 9:36

To chyba juz czas na wycieczke do nadzoru budowlanego zeby bylo po rowno u mnie i dewelopera w zlosliwosciach hahaha. Nie moga odawac budynku bez uzyskania zezwolania na uzytkowanie i basta zobaczymy czy maja jaja a moze Warszawa?
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Ollala » 04 gru 2018, 10:35

Chcę tylko Państwu przypomnieć o doświadczeniach z blokami solinska 1 i 3. Warto sobie te posty odświeżyć. Nie warto odbierać mieszkania przed odbiorem przez nadzór, przede wszystkim dlatego że nie jest to pójście na rękę lokatorom a tylko i wyłącznie deweloperowi. Nie odbierać mieszkania pod żadnym pozorem jeśli nie ma mediów włączonych, moja posadzka popękała w tydzień jak odpalili ogrzewania gdzie w mieszkaniu było 30 stopni bo sterowniki nie działały. Drodzy Państwo nie bierzcie na siebie tego kosztu...Dodatkowo niewysuszone części wspólne garaże i komórki dały niedawno znać że grzyb jednak się pojawił. Przemyślcie to dobrze.
Ollala
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 10 lis 2017, 18:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: dzilong » 04 gru 2018, 11:09

robwert30 pisze:To chyba juz czas na wycieczke do nadzoru budowlanego zeby bylo po rowno u mnie i dewelopera w zlosliwosciach hahaha.

Donosami zrobisz na złość tez wszystkim mieszkańcom, jeżeli nadzór wstrzyma lub opóźni prace.
Dajcie ludziom samym zdecydować. Ja mam zamiar czekać do końca i nie będę odbierał na hura ale jeżeli ktoś się na to godzi to jego sprawa. Każdy ma swoj rozum i niech robi jak uważa.
Weź pod uwagę ze dla kogoś zrobić na własna rękę taka czy inna poprawkę to mniejszy koszt niż opłata za wynajem mieszkania.
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nikoś » 04 gru 2018, 11:45

del
Ostatnio zmieniony 07 gru 2018, 12:48 przez Nikoś, łącznie zmieniany 1 raz
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: dzilong » 04 gru 2018, 11:57

To akurat racja, odbieranie mieszkania bez mediów to chora sytuacja. Tu się zgadzam.
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nowalokator » 04 gru 2018, 12:04

dzilong pisze:
robwert30 pisze:To chyba juz czas na wycieczke do nadzoru budowlanego zeby bylo po rowno u mnie i dewelopera w zlosliwosciach hahaha.

Donosami zrobisz na złość tez wszystkim mieszkańcom, jeżeli nadzór wstrzyma lub opóźni prace.
Dajcie ludziom samym zdecydować. Ja mam zamiar czekać do końca i nie będę odbierał na hura ale jeżeli ktoś się na to godzi to jego sprawa. Każdy ma swoj rozum i niech robi jak uważa.
Weź pod uwagę ze dla kogoś zrobić na własna rękę taka czy inna poprawkę to mniejszy koszt niż opłata za wynajem mieszkania.


A czemu by tego nie zrobić. Przecież tu nie chodzi o zrobienie wszystkim mieszkańcom na Złość tylko by nasze budynki zostały oddane zgodnie ze sztuką budowlaną. Z resztą ja nie mam zamiaru się spieszyć z odbiorem. Skoro nadgorliwi chcą potem pisać tu na forum że coś im w mieszkaniu wychodzi to już ich problem. Czasami nie warto się tak spieszyć. Co do poprawek to czemu ktoś ma dokładać do mieszkania dodatkowe pieniądze skoro jest to w kwestii developera by było zrobione wszystko tak jak trzeba. Nie płacę za to mieszkanie marnych groszy tylko grubą kasę która jeszcze przez parę lat będę spłacać.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Artur_73 » 04 gru 2018, 12:32

Papier wszystko przyjmie ... a raczej forum. Sprawdził ktoś czy przed odbiorem mieszkań przez nas będzie już budynek odebrany przez nadzór itp? Raczej nie. Z moich informacji wynika, że wszystkie odbiory przed przekazaniem mieszkań lokatorom będą dokonane. Hmmm. Oby tak było. Nakręcanie się, że ktoś - coś zgłosi itd. nic nam nie pomoże. Każdy ma prawo do tego aby nie odbierać mieszkania. Może nawet odstąpić od umowy. Zalecam luz. Zobaczymy co się będzie działo. pozdrawiam
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: robwert30 » 04 gru 2018, 12:55

Pozwolenia na uzytkowanie nie maja wilgoc w budynku jest ogromna wiec nie rozumiem ludzi ktorzy odbiara mieszkania w takim stanie fakt ich sprawa ja zamierzam egzekwowac swoje prawa i rozliczyc ich z zobowiazan a nie usmiecha mi sie mieszkac w zagrzybionym budynku. Jesli jest tak jak ktos pisal ze nie ma jeszcze podloczonych midiow to jest kompromitacja dewelopera z tymi odbiorami a co my zrobimy jak instalecje nie beda dzialac prawidlowo przeciez mieszkanie odebrane sprawdzone podpis jest pomyslmy o sobie
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: maxdm87 » 04 gru 2018, 14:40

List dotarł i do mieszkańców bud 5..... Termin odbioru 20.12.2018-17.01.2019...

Tylko również jak poprzednicy nie wyobrażam sobie odbierać mieszkanie jeśli jeszcze w ścianach są hektolitry wody.....
Plus jeśli budynek nie będzie odebrany przez inspektora budowlanego a co za tym idzie bez podłączonych mediów...

Jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego fachowca trudniącego się w odbiorze mieszkań zgodnie z wszelakimi normami i wytycznymi budowlanymi to proszę o info na priv...

Ja na pewno skorzystam z usług takiej osoby...

Pozdrawiam przyszłych sąsiadów.... ;)
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości