[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: PawelM » 11 lis 2018, 23:23

a za tamten rok mialem nadpłate, i co z tą nadpłatą? przeszła na ten rok i bedzie odjeta od rachunku koncowego czy jak?
PawelM
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 11 lis 2018, 20:00

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: peter » 12 lis 2018, 0:06

Otrzymujac rozliczenie powinnes twoja nadplate rozliczyc na poczet czynszu aby zamknac sie za dany rok na zero. Bo gdyby mialo Ci to przechodzic na kolejny rok to po kilku latach mogla by Ci sie uzbierac spora gorka. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: PawelM » 12 lis 2018, 0:16

Ohoo no to ciekawie :) jakis pomysl jak to zrobić? Z kim sie ewentualnie kontaktować? Sorry za takie banalne pytania ale jestem w tym swieżak :D
PawelM
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 11 lis 2018, 20:00

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Modecom » 12 lis 2018, 0:32

Kto jest Zarzadca twojego bloku?
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: peter » 12 lis 2018, 0:33

Raczej tego nigdzie nie musisz zglaszac no ale na wszelki wypadek zadzwon do administracji aby to potwierdzili. Poprostu samemu przelewasz mniejsza kwote czynszu tak aby suma sie zbilansowala z nadplata.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: PawelM » 12 lis 2018, 21:25

wydaje mi sie ze jedno z tych MZBM. sp zoo ul lisa kuli 13 lub ROM III ul bulwarowa co kolwiek to jest :D
PawelM
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 11 lis 2018, 20:00

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Modecom » 12 lis 2018, 22:30

Wiec sprawdz sobie dokladnie pod ktory rejon podlega Twoj blok i zadzwon do dzialu oplaty mieszkaniowe(nr podane na stronie internetowej MZMB)
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Sabinaaa33 » 13 lis 2018, 14:00

Pytanie z innej beczki, czy na oddanie kluczy planujecie przyjść z osobą doświadczoną w takich sprawach, ja myślałam o innych kierowniku budowy, który zna sie na wszystkim i dopatrzy się ewentualnych niezgodności? Słyszalam ze czasami mozna doszukac się niestety roznych wad, nie tylko porysowanych okien czy drzwi, ktore zauważyć można w razie czego samemu, jestem ciekawa opinii :)
Sabinaaa33
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 17 lis 2017, 22:16

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ania83 » 13 lis 2018, 17:00

Tak, myslalem o tym , nawet nie jest to jakos szczegolnie drogie a ogladalem na youtube filmik z taka osoba ktora sprawdza mieszkanie przed odbiorem to nawet by mi czasami do glowy nie przyszlo samemu zeby to posprawdzac
Ania83
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 17 lis 2017, 18:50

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 13 lis 2018, 19:10

Sabinaaa33 pisze:Pytanie z innej beczki, czy na oddanie kluczy planujecie przyjść z osobą doświadczoną w takich sprawach, ja myślałam o innych kierowniku budowy, który zna sie na wszystkim i dopatrzy się ewentualnych niezgodności? Słyszalam ze czasami mozna doszukac się niestety roznych wad, nie tylko porysowanych okien czy drzwi, ktore zauważyć można w razie czego samemu, jestem ciekawa opinii :)


Myślę, że warto, żeby wszystko posprawdzał fachowiec, tylko tak się zastanawiam czy w dniu odbioru, czy w dopiero później w ciągu tych 30 dni które mamy na wskazanie wad.
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości