[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Ania1 » 09 lis 2018, 19:43

Wygooglowałam sobie to Centurion i to jest ogólna nazwa producenta.A jakiś konkretny model tych drzwi? Bo w przedziale cenowym do 600 zł wyświetliły mi się trzy białe.

A niech mi ktoś doradzi,czy lepiej zrobić tak żeby zrezygnować z montażu ościeżnic i drzwi i montować to wszystko już samodzielnie po ułożeniu płytek i paneli? Bo boję się,że jak ościeżnice będą już założone,to potem ciężko będzie tą podłogę wykończyć jakoś równo...
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: filemon » 09 lis 2018, 20:29

Zdjęcia nie zrobię, bo wynajmuję komuś to mieszkanie. Nie są złej jakości, zwykłe białe drzwi, szkoda tylko że ta szyba w drzwiach pokojowych taka duża.
Natomiast miałem problem z wykończeniem mieszkania i w zasadzie dlatego radziłbym z drzwi zrezygnować.
Jeśli zamawiasz biały montaż, to montują Ci ościeżnicę do odbioru mieszkania. Potem tylko same problemy z wykończeniem. Płytki najlepiej położyć przed pomiarem otworu pod ościeżnicę i zamontować ją już po wykończeniu mieszkania. Chyba że wykonawca twojego bloku robi to inaczej, najlepiej upewnij się u kierownika budowy kiedy będą montowane ościeżnice.
filemon
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 25 kwie 2016, 21:44

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Ania1 » 09 lis 2018, 21:01

Ok dzięki,właśnie to chciałam wiedzieć.
A co do wyglądu drzwi to właśnie tego się obawiałam,że będą one takie,których nigdy bym sama nie kupiła.Chodzi mi właśnie o tą dużą szybę.Ogólnie tragedii nie ma,ale jestem kobietą i na takie szczegóły wiadomo zwracam większą uwagę ;)
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Ania1 » 10 lis 2018, 15:18

Byłam dziś na budowie,nawet w sobotę panowie pracują także miło się zaskoczyłam.Drugi szok przeżyłam jak kierownik mnie wpuścił do środka i zobaczyłam już zrobioną gotową wylewkę.W sumie to nie zdziwiłoby mnie to jakoś specjalnie,gdyby nie fakt,że w piątek rano ostatecznie potwierdziłam,że w przedpokoju chcę ogrzewanie podłogowe,a tu już w sobotę wszystko zrobione i wylewka schnie :shock: Niezłe tempo!

Jeszcze o jednym nie pisałam.Na początku tygodnia też byłam w mieszkaniu w środku i oglądałam ściany.Tynk idealny,nie wiem czy jest potrzeba szpachlowania.Tylko zagruntować i malować.Kierownik powiedział,że jego siostra (też niedawno wykańczała mieszkanie robione przez nich) nie szpachlowała.Po nałożeniu farby,ściana ma taką fajną strukturę a nie że jest taka gładka jak nie wiadomo co.No ale jak kto lubi,zobaczymy.

Poza tym zapytałam dziś jak to z tym wcześniejszym oddaniem będzie i kierownik powiedział,że jak zima będzie łagodna i pozwoli na dalsze działania,to na pewno będzie wcześniejszy odbiór niż na wrzesień.


A tak z innej beczki.Czy są tu jakieś panie oprócz mnie czy z samymi panami piszę? Pytam bo fajnie byłoby porozmawiać też o urządzeniu mieszkania,meblach,firaneczkach,serweteczkach a nie tylko o samej budowlance 8-)
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: jareksen » 10 lis 2018, 18:44

Czy ktoś z kupujących był może w środku oglądać jakieś mieszkanie w inwestycji G? Jak rozmawiałem jakieś dwa miesiące temu z kierownikiem to jeszcze wtedy był zakaz wchodzenia. Z tego co czytam do F-ki można wchodzić.
jareksen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 06 lis 2017, 9:59

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Magda1983 » 11 lis 2018, 19:56

Ania1 pisze:Byłam dziś na budowie,nawet w sobotę panowie pracują także miło się zaskoczyłam.Drugi szok przeżyłam jak kierownik mnie wpuścił do środka i zobaczyłam już zrobioną gotową wylewkę.W sumie to nie zdziwiłoby mnie to jakoś specjalnie,gdyby nie fakt,że w piątek rano ostatecznie potwierdziłam,że w przedpokoju chcę ogrzewanie podłogowe,a tu już w sobotę wszystko zrobione i wylewka schnie :shock: Niezłe tempo!

Jeszcze o jednym nie pisałam.Na początku tygodnia też byłam w mieszkaniu w środku i oglądałam ściany.Tynk idealny,nie wiem czy jest potrzeba szpachlowania.Tylko zagruntować i malować.Kierownik powiedział,że jego siostra (też niedawno wykańczała mieszkanie robione przez nich) nie szpachlowała.Po nałożeniu farby,ściana ma taką fajną strukturę a nie że jest taka gładka jak nie wiadomo co.No ale jak kto lubi,zobaczymy.

Poza tym zapytałam dziś jak to z tym wcześniejszym oddaniem będzie i kierownik powiedział,że jak zima będzie łagodna i pozwoli na dalsze działania,to na pewno będzie wcześniejszy odbiór niż na wrzesień.


A tak z innej beczki.Czy są tu jakieś panie oprócz mnie czy z samymi panami piszę? Pytam bo fajnie byłoby porozmawiać też o urządzeniu mieszkania,meblach,firaneczkach,serweteczkach a nie tylko o samej budowlance 8-)


:-)
Magda1983
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 25 wrz 2018, 10:21

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Ania1 » 11 lis 2018, 23:31

Witaj Magda,bardzo rozmowna jesteś :lol: A tak na poważnie to prześledziłam Twoje posty i stąd wiem,że spore opóźnienie u Ciebie z odbiorem mieszkania.Już powinnaś wieszać te firanki a tu taki zonk.Szlag by mnie jasny trafił.

Panowie co taka cisza?
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Magda1983 » 12 lis 2018, 17:35

Spore opóźnienie to podobno nie jest, ale jak człowiek sprzedał mieszkanie i żyje w wynajmowanym - to dłuży się bardzo.
Tym bardziej, że już prawie wszystko mamy kupione i czeka. Może uda się za tydzień zacząć osuszać już:-)
Magda1983
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 25 wrz 2018, 10:21

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Ania1 » 12 lis 2018, 18:54

To trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli,a w tej sytuacji tym bardziej.
Na wykończenie każda złotówka się liczy a tu trzeba za wynajem komuś płacić i to niemało...
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Fredthered » 12 lis 2018, 23:49

jareksen pisze:Czy ktoś z kupujących był może w środku oglądać jakieś mieszkanie w inwestycji G? Jak rozmawiałem jakieś dwa miesiące temu z kierownikiem to jeszcze wtedy był zakaz wchodzenia. Z tego co czytam do F-ki można wchodzić.


Oglądalem juz kilkukrotnie mieszkanie w budynku nr 30: w lipcu oraz kilka tygodni temu, co prawda nie osobiscie bo nie było mnie na miejscu ale w kazdym razie moge potwierdzic, ze do budynku mozna wejsc. W razie pytan, chetnie pomoge :)
Fredthered
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 03 gru 2017, 20:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości