[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Miłosz T » 07 lis 2018, 20:23

Jestem bardzo ciekawy jak wygląda to w środku, ponieważ na maila otrzymałem odpowiedz że realizowany jest etap VI co za wiele nie mówi w sumie mnie nie zaskoczyli niestety ale miałem nadzieję ze jakoś to doprecyzują.
Natomiast ewidentnie trzymają swój słaby poziom kontaktu z klientem i za wszelką ceną chcą utrzymać klienta w nieświadomości.
Niestety:?
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: nika_99 » 08 lis 2018, 21:55

My ze względu na MDM nie mogliśmy przesunąć wypłaty transzy ... Panie w biurze pytane o termin zakończenia budowy jednogłośnie twierdzą, że nastąpi ona kilka dni po 16 listopada, a oddawanie mieszkań będzie odbywało się w drugiej połowie grudnia "na pewno po 15, bo to wypada w sobotę, a o dokładnych terminach będziecie Państwo informowani listownie". Taką samą informację otrzymaliśmy dwukrotnie: 1 raz pytając dewelopera @, a 2 raz prosto w oczy ... zobaczymy jak to będzie. Mam zdjęcia ze środka bloku z wczoraj i niestety że tak powiem, nie widzę światełka w tunelu ... My na ten moment wywiązaliśmy się z umowy deweloperskiej, czekamy cierpliwie teraz na dewelopera.
nika_99
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 12 gru 2017, 13:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: dzilong » 08 lis 2018, 22:02

Wrzuć te zdjęcia jeśli można prosić.
Sam z ciekawości rzucę okiem ;)
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nowalokator » 08 lis 2018, 22:44

nika_99 pisze:My ze względu na MDM nie mogliśmy przesunąć wypłaty transzy ... Panie w biurze pytane o termin zakończenia budowy jednogłośnie twierdzą, że nastąpi ona kilka dni po 16 listopada, a oddawanie mieszkań będzie odbywało się w drugiej połowie grudnia "na pewno po 15, bo to wypada w sobotę, a o dokładnych terminach będziecie Państwo informowani listownie". Taką samą informację otrzymaliśmy dwukrotnie: 1 raz pytając dewelopera @, a 2 raz prosto w oczy ... zobaczymy jak to będzie. Mam zdjęcia ze środka bloku z wczoraj i niestety że tak powiem, nie widzę światełka w tunelu ... My na ten moment wywiązaliśmy się z umowy deweloperskiej, czekamy cierpliwie teraz na dewelopera.


U mnie bez problemu bank przesunął termin choć też mam MDM.
Zakończenie budowy kilka dni po 16 listopada to dobre. Chyba tylko 6 a nie 5 i całej inwestycji
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Miłosz T » 10 lis 2018, 17:10

Proszę uważać z tym przesunięciem ostatniej transzy ponieważ deweloper może czasem zacząć straszyć nowym aktem z prawa cywilnego, który im umożliwia zerwanie umowy deweloperskiej (uchwalony specjalnie dla ich potrzeb :P:P:P) albo ostatecznie dostaniemy listy polecone że jak nie wpłacimy kasy to oni składają pozew sądowym (tylko czego będzie on dotyczył??????????????????) :lol: :lol: :lol: :lol:
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nowalokator » 10 lis 2018, 18:12

Miłosz T piszesz takie pierdoły że się noże w kieszeni otwierają. Żeby przesunąć transze deweloper musi wyrazić na to zgodę. Skoro deweloper wyraża zgodę na przesunięcie to nie ma tu mowy o żadnym straszeniu z jego strony i zrywaniu umowy deweloperskiej. Adama zdaje sobie sprawę że są jeszcze daleko w polu więc nie będzie robić problemów bo pieniądze prędzej czy później zostaną po zakończeniu prac przelane.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Miłosz T » 10 lis 2018, 18:32

Ktoś tu nie odróżnia ironii.
Nowalokator deweloper ma zakończyć budowę w terminie określonym w umowie i to jest jedno znaczne z wpłatą ostatniej transzy jak się nie wyrobi to Ty decydujesz czy wpłacasz czy nie jego zgoda nie jest Ci potrzebna w umowie jest wyszczególnione kiedy można zerwać umowę dla obu stron.
Cała wiadomość miała podtekst a dwie najważniejsze informacje to fakt pozdrwiam ;)
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: robwert30 » 10 lis 2018, 20:29

Może ma ktoś informacje jak wygląda zaawansowane prac wewnątrz budynków nikt na ten temat nic nie pisze a jest to dość istotna informacja dla nas wszystkich.
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: delf » 10 lis 2018, 21:22

Hej mam pytanie. Cos kiedys byla mowa ze przy odebraniu mieszkania , wraz z deweloperem jest jakis przedstawiciel z jakiejs firmy i dostajem rabat na zakupy w jakims sklepie. Pamietacie co to za sklep ?? Castorama ? Obi ?
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Artur_73 » 10 lis 2018, 23:19

Leroy Merlin
Artur_73
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 84
Na forum od: 12 sty 2018, 12:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 26 gości