[ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: bulaa90 » 02 lis 2018, 14:22

Jesli chodzi o plac zabaw to wydaje mi sie, ze masz racje - zaczynaja budowac ale raczej to jest inwestycja energetyka.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 02 lis 2018, 15:23

Tak, tak...to na działce Energetyka...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: leirion » 09 lis 2018, 21:03

Może będzie ktoś zainteresowany:

http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komun ... lesie.html

będzie okazja, żeby dopytać o poszerzenie ul. Uroczej
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 09 lis 2018, 21:35

Warto by było iść ale chyba środku na ten cel są przewidziane tylko zmieniają stronę, z której będą poszerzać. Wcześniej ludziom pod okna wchodzili z drogą i zabierali cały ogródek.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: marrok » 20 lis 2018, 21:42

Obrazek

Chyba coś zaczynają robić z resztą Uroczej :)
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: marrok » 28 lis 2018, 15:16

no i ma ta droge na uroczej :) po taniosci ale jest:)
Obrazek

a co do UNM to przypadkiem Wam nie przyklepią placu zabaw ? bo ewidentnie sa juz stelaże na bramke i zagrodzony plac...

Obrazek
Obrazek
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: leirion » 28 lis 2018, 19:36

Żadnego chodnika, ciekawe jak ja tam przejdę w deszczowy dzień bez otrzaskania mnie całą błotem przez jeżdżące samochody!!! po prostu masakra... teraz nadzieja, że zrobią to po ludzku tj. tak jak droga osiedlowa w mieście powinna wyglądać spełzła na niczym. A ja głosowałam na prezydenta F. Gdyby teraz odbywało się to spotkanie z prezydentem na Drabiniance to bym stanęła na głowie i bym poszła, żeby powiedzieć co myślę o takiej fuszerce... ech jakie to typowo polskie....

Druga sprawa, co mnie rozczarowała to grodzenie bloków Energetyka... rozumiem plac zabaw...ale całego terenu ????. Żeby przejść do ulicy Granicznej muszę obejść bloki Energetyka przez Ulicę Uroczą....czyli nałożyć kilkaset metrów naokoło. Ogradzanie bloków ogrodzeniem w centrum miasta to jedna wielka parodia...i na pewno nie sprzyja integracji mieszkańców...Czyżby spółdzielnia lub przyszli mieszkańcy tak bardzo się przejęli, że sąsiedzi z Uroczej 10 będę im niszczyć trawniki i ławeczki ? a może płyty chodnikowe się szybciej pościerają ????
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pisul » 28 lis 2018, 21:20

leirion pisze:Żadnego chodnika, ciekawe jak ja tam przejdę w deszczowy dzień bez otrzaskania mnie całą błotem przez jeżdżące samochody!!! po prostu masakra... teraz nadzieja, że zrobią to po ludzku tj. tak jak droga osiedlowa w mieście powinna wyglądać spełzła na niczym. A ja głosowałam na prezydenta F. Gdyby teraz odbywało się to spotkanie z prezydentem na Drabiniance to bym stanęła na głowie i bym poszła, żeby powiedzieć co myślę o takiej fuszerce... ech jakie to typowo polskie....



Były pieniądze, były chęci prezydent prosił a ci swoje... Gdyby nie ośli upór dosłownie kilku osób cała droga byłaby z chodnikiem i ścieżką rowerową. Niestety u nas blokowanie wszystkiego to sport lokalny:

http://supernowosci24.pl/mieszkancy-nie ... ntu-drogi/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: yogi123 » 28 lis 2018, 21:41

Ale to nie zmienia faktu, że sam chodnik mogli już wybudować, beż ścieżki rowerowej. Zobacz jak to wygląda, 100 lat za murzynami.
yogi123
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 296
Na forum od: 06 sie 2016, 11:42

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: peter » 28 lis 2018, 22:08

leirion pisze:Druga sprawa, co mnie rozczarowała to grodzenie bloków Energetyka... rozumiem plac zabaw...ale całego terenu ????. Żeby przejść do ulicy Granicznej muszę obejść bloki Energetyka przez Ulicę Uroczą....czyli nałożyć kilkaset metrów naokoło. Ogradzanie bloków ogrodzeniem w centrum miasta to jedna wielka parodia...i na pewno nie sprzyja integracji mieszkańców...Czyżby spółdzielnia lub przyszli mieszkańcy tak bardzo się przejęli, że sąsiedzi z Uroczej 10 będę im niszczyć trawniki i ławeczki ? a może płyty chodnikowe się szybciej pościerają ????


Jakie to centrum miasta :lol: w centrum to moze byc skyres, wikana, capital towers czy st tower. Mieszkancy energetyka pewnie tego chcieli to i ich odgradzaja od otoczenia. :roll:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron