[Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Postautor: Etna » 26 paź 2018, 9:54

Sarenka pisze:Witam ,
Czy ktoś z Państwa spisywał umowę zlecenie z developerem w sprawie wykonania ogrzewania podłogowego ? Jeśli tak to jak to wyglądało? Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę o kontakt Dorota.zivialo@gmail.com
Etna
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 19 sie 2018, 1:28

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Postautor: Doniek » 26 paź 2018, 12:32

Ma ktoś może zdjęcia wykońaczonego pierwszego etapu? Ciekawy jestem jak to wyglada, gdyż bylo tam bardzo mało miejsca przed szeregówką.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Postautor: Sarenka » 05 gru 2018, 12:21

Mam pytanie do mieszkańców bloku 3 czy odbierał ktoś mieszkanie z profesjonalistą i mierzył wilogotność ścian jaka jest w tym momencie wiadomo, że tynki nie są jeszcze na tyle wyschnięte , ale z ciekawości chciałabym widzieć jaką opinię wydał ekspert.
Sarenka
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 11 sty 2018, 23:20

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Postautor: Mgibalak » 08 gru 2018, 17:05

Przeprowadzałem profesjonalny odbiór mieszkania w Dźwirzynie Rem sprawdzał wilgotność tynków w paru miejscach był było to ponad 10% wilgotności u mnie w moim mieszkaniu sporo poważnych poprawek część ścian była po prostu Krzywa brak było kątów, płaskości ścian, ale z tego co Teraz aktualnie widzę ,byłem w piątek to ekipa budowlana wzięła się za ostre poprawki w moim mieszkaniu i zaczyna to wyglądać dosyć przyzwoicie
Mgibalak
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 25 lip 2018, 17:22

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Postautor: kangur » 08 paź 2022, 11:24

Drugi etap inwestycji w sprzedaży http://orzechowesady.pl/
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości