[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: littlemonster00 » 09 paź 2018, 8:36

Strategia? Myślałem, że każdy może pracowac gdzie chce, jak chce i kiedy chce. Kobiety to nie reklama.
littlemonster00
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 384
Na forum od: 31 gru 2017, 16:49

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: bezczas » 09 paź 2018, 8:42

Uwaga uwaga, przyszli mieszkańcy CT - róbcie codziennie spotkania na budowie i śpiewajcie do ścian by chłonęły chociaż Wasze nastroje :lol:
Harpun nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: letowniak » 09 paź 2018, 10:52

Harpun mocno pojechałeś :) Jednak zgodna praca w miłej atmosferze zawsze idzie lepiej ;)
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: Robson » 09 paź 2018, 13:51

Czytam watek z ciekawosci od dobrych paru miesiecy i sporo tutaj maruderow na forum :-)
letowniak dlaczgo piszesz ze wiezowiec bedzie z cegly?
Pisul napisal 23 wrzesnia:
Ta ściana bez okien od ścieżki rowerowej to ta ciemnoszara ściana parkingu widoczna na wizualizacjach. Jeszcze jedna będzie ściana ze schodami i ścieżką prowadzącą z trasy rowerowej na dziedziniiec.
:
Robson
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 15 sty 2018, 15:42

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: pogodynka » 09 paź 2018, 15:18

Jak mi dobrze zapłacą to mogę chodzić po budowach i do nich śpiewać...deweloperow proszę o zgloszenia
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: gragar » 09 paź 2018, 17:12

Harpun , masz pełną rację w tym co piszesz. Jest taka książka pt. Pamięć ścian , rewelacja :P i ten który ją napisał przeprowadził masę badań jak się mieszka ludziom w domach w których wcześniej panowała atmosfera radości...... a jak w tych w których rządziła nienawiść ,przekleństwa .Coś jest na rzeczy , ale w 21 wieku w takie bzdety ludzie nie wierzą ,,,,a szkoda. I jeszcze jedno to rozważając Twoją teorię już wiem dlaczego na Uroczej 10 tak fajnie i ładnie idzie budowa, wiele razy słyszałam tam śpiewających Panów budowlańców . :D pozdrawiam
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: harpun » 09 paź 2018, 23:30

littlemonster00 pisze:Strategia? Myślałem, że każdy może pracowac gdzie chce, jak chce i kiedy chce. Kobiety to nie reklama.


Kobiety to nie reklama. Kobiety są po to aby załagodzić napięcia pomiędzy facetami, mobilizować oraz podnieść tempo i wydajność. Kobiety są b. dobrymi katalizatorami złych emocji. W służbach mundurowych kobiety też nie są dla reklamy.

autor: bezczas » 09 paź 2018, 8:42
Uwaga uwaga, przyszli mieszkańcy CT - róbcie codziennie spotkania na budowie i śpiewajcie do ścian by chłonęły chociaż Wasze nastroje :lol:
Harpun nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę.


autor: pogodynka » 09 paź 2018, 15:18
Jak mi dobrze zapłacą to mogę chodzić po budowach i do nich śpiewać...deweloperow proszę o zgloszenia


Przyszli mieszkańcy i tak się spotykają za pośrednictwem internetu na forach lokatorskich, zawiązując już na tym etapie często trwałe relacje, i nie musi się to odbywać na budowie, a tym bardziej śpiewająco, śpiewać to sobie będą u siebie na parapetówce. Śpiewać to sobie powinni sami wykonawcy, to oni budują a nie klienci. Śpiew na budowie czy innej czynności jest po to by prace ułatwić, w wojsku śpiew często towarzyszy podczas zapraw czy przemarszu, ma on na celu wprowadzić rytmikę, zaznaczyć głosem zbiorowy trud, by zmobilizować i podnieść morale.

Nigdzie nie napisałem że należy chodzić pod budowę i im śpiewać.

Deweloper gdy robi swoje zdjęcia i zamieszcza u siebie na stronce, nie są do końca wiarygodne gdyż są jak by to powiedzieć ustawiane. Co innego zdjęcia bez zapowiedzi - przypadkowe i bez deweloperskiej autoryzacji - takie zdjęcia są według mnie bardziej wiarygodne

@gragar - dzięki, szczerze nie wiedziałem o książce i badaniach, ale rozmawiałem o wibracjach z ludźmi którzy kupowali mieszkania w stanach, jeśli mieszkańcy zostawiają ślad, to naturalnie budowa także. Aż zaglądnąłem teraz do internetu i co się okazuje? Nic nie zażywam. Internet o tym huczy.

Pamięć ścian, czyli uważaj, kto tu był wcześniej


http://www.studiofengshui.pl/pamiec-sci ... wczesniej/

Feng Shui – Pamięć ścian

Ściany mają "pamięć". Jest to energia i emocje przekazane przez poprzednich mieszkańców. A jeśli dom jest nowy, to przez budowniczych budujących ów dom.
Pewnie niejednej osobie zdarzyło się pomyśleć – "chyba jakiś pijany architekt projektował nasze mieszkanie, takie kanciaste, nieustawne itp." Zainteresujmy się, kto przed nami w naszym gniazdku mieszkał. Jeśli była to np. miła, kochająca się rodzina, to świetnie. Pozytywne wibracje przejdą na nas. Gorzej, jeśli okaże się, że dom czy mieszkanie naznaczone jest kłótniami, chorobami, śmiercią bądź kryminalną przeszłością.

Unikajmy też budynków, które były kiedyś przychodniami lekarskimi, biurami i innymi pomieszczeniami, w których przebywało lub cierpiało mnóstwo ludzi. Możemy zacząć chorować, wpadać w depresje, powtarzać błędy poprzedników. Energia tych miejsc jest tak mocno zakodowana w ścianach, że nawet metody oczyszczania budynków, znane w Feng Shui, mogą okazać się bezskuteczne.

Oczywiście, że możemy różnymi sposobami przywrócić dobrą energię naszym domom. Gruntowny remont, malowanie ścian, nowe tapety, lampki solne, świece, wietrzenie i napełnienie miłością i przyjaźnią naszego gniazda potrafią zdziałać cuda. Ale gdy emocje i złe energie poprzednich mieszkańców "siedzą" w ścianach zbyt głęboko, nasze najbardziej wyszukane sposoby mogą być bezowocne.
Jeśli właściciel pozwoli, prześpijmy się jedną noc w naszym przyszłym domu. Może poczujemy wtedy, czy był to dobry wybór, czy nie.

Jeśli ktoś po przeczytaniu tego artykułu uśmiechnie się pobłażliwie, mogę potwierdzić, że jak zwykle na własnej skórze sprawdziłam ową pamięć ścian. Niestety, nie zawsze pozytywną.
Życzę udanych poszukiwań i trafnych wyborów nowego gniazdka.


http://www.pinezka.pl/to-mnie-kreci-arc ... miec-scian

O. Jest nawet takie kobiece forum w którym jest poruszony ten temat. Co ciekawe, lepiej się czyta rozmowy prowadzone przez kobiety

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?s= ... 128&page=2
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: MaciekContii » 10 paź 2018, 8:15

^^ Większych bzdur dawno nie czytałem. "Pamięć ścian". Dobre.
Widzę, że czasy wróżbitów, różdżkarzy, fengszujarzy, klechów, egzorcystów i tym podobnych zabobonów się nie kończą. Wręcz odwrotnie mamy nawrót do antyszczepionkowców, prolifestów, ekoterrorystów itp. Brawo.
Teraz wystarczy aby brygada była wesoła i śpiewna a robota się zrobi na pewno dobrze, a mieszkańcy będą żyli długo i szczęśliwie.

Po co nam nauka, inżynieria, zarządzanie, logistyka, wytrzymałość materiałów jak mamy podręczniki demagogów i kupę motłochu która w te bajdy wierzy.

A propos- jak tak patrzę na jakość murowania w tej inwestycji, to rzeczywiście musi tam być wesoła i szczęśliwa brygada. Te pustaki aż pozytywnie wibrują a zaprawa je trzymająca pamiętać będzie dobre serca mołdawskich robotników na wieki.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: Jaskobrot » 10 paź 2018, 9:53

Pamiec scia, spiewki itp. A moze msze odprawiac co rano? Czy to jeszcze XXI w. czy wrocilusmy juz w mroki sredniowiecza?...
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 82m (CT MGroup Developme

Postautor: harpun » 10 paź 2018, 14:04

Wiadomo temat za ciężki dla młodego pokolenia, wpatrzonego tylko w smartfony, któremu nawet nie chce się z powodu lenistwa zagłębić w temat.
Oglądają zdjęcia, ale tylko liczą ilość pięter i zwracają uwagę jaki kolor ma elewacja. To forum rzeszowskie jest poświęcone inwestycjom budowlanym w Rzeszowie, (inne fora są podzielone na kraje, miasta i dziedziny) tu toczą się dyskusje o urbanistyce miasta, planowanych, rozpoczynających się i prowadzonych inwestycjach. Nowy budynek to początek historii tego miejsca oraz początek historii danego budynku. Śledząc postępy prac i zamieszczając zdjęcia przekazujemy informacje dla przyszłych najemców bądź lokatorów. Jakość architektoniczna obiektów też ma znaczenie. Jeśli ktoś nie wierzy w tą teorię jego sprawa.

Kurtyna.
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości