[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: MaciekContii » 17 wrz 2018, 7:59

Nikoś pisze:OO co raz lepsze ceny, daj namiary na tych pośredników

Samochód jak kupujesz to też w wersji podstawowej bo po co "dodatki" skoro i tak będzie jeździł.


A wiesz co to negocjacje cenowe dyletancie? Jak myślisz (chyba, że błędnie zakładam) dlaczego ceny transakcyjne są niższe od podawanych na rynku?
Jak myślisz, dlaczego niektórzy pośrednicy mają mieszkania w swojej ofercie pomimo, że sam deweloper je przecież sprzedaję?
Szkoda czasu na uświadamianie rzeczy oczywistych takim jak ty... .
Kropka.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Kris90 » 17 wrz 2018, 15:53

Czy ktoś już wpłacił pierwszą ratę za mieszkanie która jest do końca września i ma już umowę ze spółdzielnią? Strasznie długo to wszystko trwa. Ja przelałem na początku poprzedniego tygodnia i nie mam na razie żadnej informacji.
Kris90
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 12 maja 2018, 22:10

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: pma » 17 wrz 2018, 22:59

@Nowy lokator26 dzięki za fotkę :)
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: adek01 » 18 wrz 2018, 6:53

MaciekContii pisze:
Nikoś pisze:OO co raz lepsze ceny, daj namiary na tych pośredników

Samochód jak kupujesz to też w wersji podstawowej bo po co "dodatki" skoro i tak będzie jeździł.


A wiesz co to negocjacje cenowe dyletancie? Jak myślisz (chyba, że błędnie zakładam) dlaczego ceny transakcyjne są niższe od podawanych na rynku?
Jak myślisz, dlaczego niektórzy pośrednicy mają mieszkania w swojej ofercie pomimo, że sam deweloper je przecież sprzedaję?
Szkoda czasu na uświadamianie rzeczy oczywistych takim jak ty... .
Kropka.

Teraz troche mieszasz ... tutaj 99% urzytkowników to ostatnie ogniwo... I szczerze mało kogo interesuje "zakup grupowy" .
Bardziej patrza właśnie na te ceny od POŚREDNIKóW.... I wtedy masz cena +prowizja itd... I wychodzi duża różnica od tego co piszesz a od tego co zapłacili... więc wyluzuj.... dużo osób kupiło/zapłaciło mieszkanie I dobrze wiedzą ile m2 kosztował....
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Toczi » 18 wrz 2018, 13:10

Kris90 pisze:Czy ktoś już wpłacił pierwszą ratę za mieszkanie która jest do końca września i ma już umowę ze spółdzielnią? Strasznie długo to wszystko trwa. Ja przelałem na początku poprzedniego tygodnia i nie mam na razie żadnej informacji.

Ja wpłaciłem już pierwszą transze bo miałem do końca sierpnia ale już podpisałem umowę.
Ale nie spieszyli się z tym trwało chyba to 2 tygodnie mimo ze ich ponaglałem kiedy będzie umowa.
Toczi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 08 lip 2018, 8:07

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Nikoś » 19 wrz 2018, 15:53

Pośrednik nie da ceny niższej niż deweloper bo też musi mieć "zysk", nawet w rozmowie przy kupnie nikt nie da mega upustu coś się da zejść ale nie wiele.
Na Słocinie te nowe punktowce po 6k za metr więc tak faktycznie mega tanio :lol:

EDIT: mod niech zrobi porządek i zbędne tematy przeniesie do nowego tematu np. dywagacje kupującego :lol:
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: MaciekContii » 20 wrz 2018, 7:03

^^ Jeszcze mało wiesz o mechanizmach handlu mieszkaniami. Jak chcesz to wierz, jak nie, to nie..., ale pośrednicy żyją nieźle ze swojej prowizji u deweloperów.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Steeler » 20 wrz 2018, 14:28

Trzy szybkie strzały na prace przy zadaniu "H" - z większym naciskiem na rejon budynków 42-45:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Bartekprz » 20 wrz 2018, 19:17

Czesc. Wiecie coś na temat budowy drogi (nowa ulica Wołyńska)? Głównie chodzi mi o jakieś terminy zakończenia? Jest możliwość sprawdzenia czegoś takiego?
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: MaciekContii » 21 wrz 2018, 8:53

^^ To drogi KDZ i KDL, a nie Wołyńska. Dopiero w lutym tego roku nazwali KDL Wołyńską.
Pisałem już o tym, 25 mies od podpisania umowy oddanie. Wychodzi koniec 2019. Przetarg wygrało MPDiM z Rzeszowa.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości