[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: zenek1 » 10 wrz 2018, 17:05

nowyklientdevelopera pisze:Od jakiegoś czasu śledzę forum, a w szczególności temat Admy!.
Według mnie sami sobie kręcicie bata na siebie, ponieważ blokując kolejne transze do developera czy nagłaśnianie tej sprawy na forach może to doprowadzić do niewypłacalności, a co za tym idzie zostaniecie z długami bez mieszkania.


Sugerowalbym zaprzestanie zakładania lewych kont i straszenie klientów. Bardzo to przykre że deweloper nie ma odwagi nic napisać oficjalnie tylko robi to przez nowe konta. Proszę się uczyć od innych deweloperów jak mimo krytyki nie boją się i odpisuja na forum. W woli ścisłości kilka uwag.

1. Obiecaliscie częste relacje z budowy. Nie dość że tych relacji nie ma, to jak już jakaś jest pokazujecie 3 etap
2. Dodam od siebie, że macie jeszcze chyba nie pozamykane sprawy z mieszkancami 1 etapu. Jak tak dalej będziecie ich traktować to w końcu ktoś tu z pierwszych bloków wystawi wam piękna laurke. Cieszcie się, że nikt tu nie pisze o brudach z 1 etapu, bo po tym co się tu czyta chętnie bym wszystko opisał.
3. Nie trzeba was już nawet krytykować, bo ludzie z 2 etapu sami się połapali o co biega, 3 etap będzie zapewne jeszcze mądrzejszy tylko czy wtedy będą jeszcze chętni na kolejne mieszkania ?
zenek1
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 11 lis 2017, 21:32

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Miłosz T » 10 wrz 2018, 19:36

Odwagi to im akurat nie brakuje skoro straszą własnych klientów sadami!!!
Jestem na etapie konsultacji w jakiej formie mogę dodać to pism na forum żeby ludzie inteligentni wiedzieli od kogo to pismo pochodzi itd..
Absurd goni absurd a nie robienie niczego tylko podkreśla grubą kreską stosunek do własnych klientów.
My pogarszamy sprawę??
Sami na siebie kręcimy bata przecież ostatnia transza ma być wpłacona do 15 listopada i w tym dniu koniec budowy więc jak będą nie wypłacalni??
Jak to możliwe że nam zostaną długi co to za straszenie?? Nagłaśnianie sprawy na forach to i tak nic w porównaniu do tego co się szykuje w mediach a już nie długo pojawi się coś specjalnego bądźcie uważni żeby nie przegapić.
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: MaciekContii » 11 wrz 2018, 10:43

A tak, a propos - przypominam sobie, że Solińska 2 i 3 (Adma etap I) jest powiązana pozwoleniem na budowę z galerią, która nie powstaje. Tak więc, budynki chyba nie będą oddane oficjalnie, aż do momentu oddania galerii. To jak to jest? Mieszkańcy mieszkają na budowie? Chyba, że coś przeoczyłem.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: loki » 11 wrz 2018, 12:17

MaciekContii pisze:A tak, a propos - przypominam sobie, że Solińska 2 i 3 (Adma etap I) jest powiązana pozwoleniem na budowę z galerią, która nie powstaje. Tak więc, budynki chyba nie będą oddane oficjalnie, aż do momentu oddania galerii. To jak to jest? Mieszkańcy mieszkają na budowie? Chyba, że coś przeoczyłem.


przecież 2 i 3 otrzymały pozwolenie na użytkowanie. :lol:
loki
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 25 sty 2018, 16:46

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Mariola 6 » 13 wrz 2018, 11:54

Chce kupic mieszkanie w admie. Mam kilka pytań.
Czy to prawda że mieszkania kupowane u dewelopera –adma jest obciążone hipoteką na rzecz banku który udzielał kredytu na budowe?
Czy to jest wpisywane w akcie notarialnym przy zakupie mieszkania?
W jakim zakresie odpowiada za ten kredyt właściciel mieszkania? czyli ja po ewentualnym kupnie.
Jak jest u innych deweloperów?
Może cos napiszecie na ten temat.
Jestem bardzo zainteresowana.
Pozdrawiam
Mariola Pazka
Mariola 6
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 13 wrz 2018, 11:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: pogodynka » 13 wrz 2018, 20:20

Wielu deweloperow bierze kredyty hipoteczne na budowę ale wraz z przekazaniem aktu własności lokal ma być od niego zwolniony. Kupujący nie odpowiada za kredyty dewelopera...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Pawcio » 13 wrz 2018, 21:32

Tak też jest w przypadku Admy, w umowie deweloperskiej jest oświadczenie o zgodzie banku na wyodrębnienie lokalu bez obciążeń.
Pawcio
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 08 maja 2017, 12:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Nowalokator » 14 wrz 2018, 14:45

Wrzuci ktoś zdjęcia jak to tam teraz wszystko wygląda?
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: delf » 15 wrz 2018, 10:55

Coś z tym spotkanie wiadomo ? czy dalej nic nie udalo sie ustalic?
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Casio » 15 wrz 2018, 20:05

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości