[ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: gragar » 12 sie 2018, 19:08

Nawet bez pigwóweczki ten bloczek ma same szósteczki ;) ,a jeszcze go przecież upięknią :arrow: sąsiedzi z zazdrości pękną :lol:
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: porteño » 12 sie 2018, 23:20

Kolejna szarzyzna? Ani to ładne, ani pomysłowe, ani specjalnie nowoczesne.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 12 sie 2018, 23:28

Jest bardzo OK. To jest tył bloku więc design spokojny. Przód jest jednak znacząco inny niż w blokach, które dotychczas spotykaliśmy w Rzeszowie. Nawiązuje do Dzielnicy Parkowej (przeslonki, roletki, wysokie tarasy...). Widzialam "na żywo" oraz wizualizacje i mi się podoba. Ale o gustach się nie dyskutuje
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Doniek » 13 sie 2018, 6:53

porteño pisze:Kolejna szarzyzna? Ani to ładne, ani pomysłowe, ani specjalnie nowoczesne.

Lepszy taki neutralny blok niż to kolorowo osiedle po sąsiedzku.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: elCzaporro » 13 sie 2018, 11:46

Co kto woli, ja akurat wolałem za m2 mniej zapłacić po sąsiedzku, niż za przegródki i imitację drewna na elewacji dopłacać. Nie mówię że Urocza 10 jest brzydka, ale dla mnie to była chłodna kalkulacja finansowa.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 13 sie 2018, 12:12

Nie mogli szaleć z kolorami bo sama forma budynku z przodu jest "bogata". Jeśli by do tych roletek dodali walace po oczach kolory to byłoby tego wszystkiego za dużo. Chcieli zrobić elegancka elewacje przy dość dużej ilości dekoru w kształcie i moim zdaniem to się udało. A ze to jest imitacja drewna a nie drewno to bardzo dobrze, bo drewniane elementy za parę lat wyglądałaby strasznie i trzeba by to było cyklicznie impregnowac i odnawiac.Jeśli komuś podobają się budynki z Dzielnicy Parkowej to ten też się spodoba bo to praktycznie to samo
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Doniek » 14 sie 2018, 7:20

Less is more. Mozna ładnie budować bez testowania całej palet barw.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: grizli » 14 sie 2018, 11:08

elCzaporro pisze:Co kto woli, ja akurat wolałem za m2 mniej zapłacić po sąsiedzku, niż za przegródki i imitację drewna na elewacji dopłacać. Nie mówię że Urocza 10 jest brzydka, ale dla mnie to była chłodna kalkulacja finansowa.

Szkoda tylko, że skutkiem ubocznym takich chłodnych kalkulacji dewelopera i jego klientów (każdy oczywiście ma do nich prawo, bo inwestuje własne pieniądze) są słabe estetycznie budynki. Już teraz widać, że Urocze Nowe Miasto odstaje na minus wizualnie od wszystkich mieszkaniówek w okolicy i tych budowanych i tych planowanych. Urocza 10, I i II etap Energetyków do siebie całkiem nieźle pasują, a ich "tani" sąsiad po prostu nie.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: porteño » 14 sie 2018, 23:27

Doniek pisze:
porteño pisze:Kolejna szarzyzna? Ani to ładne, ani pomysłowe, ani specjalnie nowoczesne.

Lepszy taki neutralny blok niż to kolorowo osiedle po sąsiedzku.

Kolorowe zawsze będzie ładniejsze. To osiedle do specjalnie wyszukanych nie należy, ale właśnie jaskrawe kolory są jego atutem.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Doniek » 15 sie 2018, 8:34

To że ty tak uważasz nie oznacza, że tak jest :lol: Sorry. Ja jednak sądzilem, że ludzie kupili tam mieszkania ze znacznie poważniejszych pobudek niż wysublimowana architektura osiedla :roll:
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 34 gości