[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pisul » 06 sie 2018, 18:32

Kolejne nowe osiedle w Rzeszowie już z pozytywną decyzją.
Lokalizacja to ta duża pusta działka na Drabiniance między Wisłokiem a akademikami w bliskiej odległości zapory.


Obrazek



Obrazek



Budować będzie firma z Mielca Centro-Bud - http://www.centro-bud.com.pl/index.php? ... veloperska

Co dokładnie będzie budowane, na jakich działkach...
__________________________________________________________________________


Obrazek


Obrazek


Budowane będzie w obrębie działek:
401/1, 401/2, 401/3, 407/1, 407/2

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego]Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: bogdanoo » 06 sie 2018, 18:53

Czekam na wizualizacje.
Mam ogromną nadzieję, że nie użyją dziadowskich materiałów do budowy bloków w tak reprezentacyjnym miejscu :roll:
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: elCzaporro » 06 sie 2018, 19:45

Mieszkam teraz po sąsiedzku i jak dla mnie to jedno z najlepszych miejsc do życia w Rzeszowie. Szkoda że tak późno to budują i wybrałem inną inwestycję na nowe mieszkanie, ale na pewno bardzo rozważałbym tą lokalizację. Też czekam na wizualki.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: pogodynka » 06 sie 2018, 23:16

Nie żałuj, bo tam chyba będą niewielkie mieszkania i cenowo pewnie nieporównywalne z tym, które kupiłeś. Poza tym bliskie sąsiedztwo akademików może sprawdzić, że te bloki będą w dużej mierze zamieszkałe przez studentów. W czasie imprez takich jak juwenalia nie da się tam mieszkać. Chyba, że jesteś w wieku 30- i będziesz na nich szalał ;). Moim zdaniem Drabinianka jest świetną dzielnicą, ale jeśli ktoś chce spokojnie żyć to lokalizacja położona nieco bardziej w głąb jest tu optymalna
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: elCzaporro » 06 sie 2018, 23:41

Tak jak pisałem, mieszkam po sąsiedzku, w "apartamentach" nad zalewem i tak na prawdę tylko w Juwenalia jest głośniej (chociaż w tym roku było zdecydowanie spokojniej i ciszej niż w poprzednich latach). Ale to tylko 3 dni w roku, da się przeżyć.

Co do mieszkań to zobaczymy, bo faktycznie zmieniam teraz na większe i takiego zapewne bym szukał, a cena powyżej 6000 zł, a nawet bliżej 7000 mnie nie zaskoczy. Jednak, samo miejsce bardzo mi odpowiada. Ja jestem fanem mieszkania w mieście, ruch uliczny i gwar ludzi mi odpowiada, nie przepadam za kompletną ciszą.

Zobaczymy co zaprezentują, jednak co by to nie było, na 100% sprzeda się w kilka/kilkanaście tygodni od premiery.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: pogodynka » 07 sie 2018, 0:33

Jak na Rzeszów jest to lokalizacja Ok, zwłaszcza dla młodej osoby, ale jeszcze ważniejsze moim zdaniem są układy mieszkań, wielkość balkonów i sensowne wielkościowo komórki lokatorskie. Jak tu będzie to wyglądać, się okaże. Mysle, że cena też będzie bardzo wysoka, bo ceny w dużo gorszych lokalizacjach już dosiegają 6tys za metr. Tu mieszkania się sprzedadzą, choćby pod studentów. P.S. teraz studenci w Rzeszowie będą mieć mieszkaniowy raj :) tyle buduje się w okolicach akademików, że nie będą wiedzieć co wybrać w natłoku ofert
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: Doniek » 07 sie 2018, 7:17

Kolejna pula aut na Kwiatkowskiego ;) mieszkańcy z tej inwestycji jakoś przemęczą :lol:
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: elCzaporro » 07 sie 2018, 15:06

Akurat z autami nie ma wielkiego problemu przy wylocie, 100 m do świateł z obwodnicą można przeboleć. Z parkingami też nie było nigdy problemu w tym miejscu, więc nie czuję dlaczego mieszkańcom miało by być źle i musieli coś przeboleć?
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: Doniek » 08 sie 2018, 7:13

Przeczytałeś ze zrozumieniem? ;) To, ze ty masz blisko do skrzyżowania i mieszkańcy tego przyszłego osiedla to fakt. Jednak na waszych blokach ulica sie nie kończy.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Osiedle (Centro-Bud)

Postautor: elCzaporro » 08 sie 2018, 20:20

Wątek dotyczy tej konkretnej inwestycji, nie poruszamy problemu komunikacyjnego mieszkańców Strażackiej, Białej i Tyczyna :) Chociaż te 100-150 nowych aut wyjeżdżających na ostatnie 100 m Kwiatkowskiego nie zmienią też znacząco sytuacji porannych korków na Kwiatkowskiego (nie zazdroszczę im takiej sytuacji, jak widzę stojące sznury aut o poranku)
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Następna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości