[ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2,3 (DROM)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: KrzysztofFilc » 17 maja 2018, 11:57

a ja wypowiem się jako właściciel (nie jako mieszkaniec bo kupiłem mieszkanie pod wynajem;)). Z deweloperem wszystko ok, bez opóźnień, standard taki jak jak w prospekcie i przekazywanych mi informacjach. Przy odbiorach miałem wynajętego gościa od tego, powiedział, że wszytko w porządku i o dziwo, zdziwił się, że kąty proste są w ścianach a to niespotykane w dzisiejszej deweloperce :D
KrzysztofFilc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 gru 2017, 14:10

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: Archis » 21 maja 2018, 18:36

A ja się wypowiem jako mieszkaniec. Od strony formalnej bardzo na plus. Deweloper konkretny i kontaktowy. Ogólnie nie jest źle ale widać tendencję dewelopera do zbyt szybkiego budowania.

Akustyka leży. Słychać rozmowy sąsiadów piętro wyżej/niżej.
To samo z wentylacją, jak sąsiad dwa piętra niżej smaży kiełbaskę to aż mi ślinka cieknie jak czuję zapach. :D Zdarza się, że kontakty i włączniki są źle zaizolowane od pionów wentylacyjnych przez co wieje przez nie normalny wiatr.
W przypadku naszej klatki winda i domofon są notorycznie zepsute.

Brakuje też jakiegoś konkretnego zagospodarowania terenu wokół budynku. Już nie wspominając o placu zabaw dla dzieci. Aczkolwiek na plus zasługuje sama stylistyka otoczenia, jak chociażby kostka brukowa, która jest całkiem oryginalna i niespotykana.

Co do samego wykończenia mieszkań to oprócz wcześniej wspomnianych wad nie ma się czego przyczepić.

Faktem jest, że budynek był budowany w ogromnym pośpiechu, kierownik budowy ogarniał kilka ekip zajmujących się tym samym, a że ekipy miały płacone za robociznę to robili szybko i niedokładnie (co najbardziej widoczne jest w elektryce, wszelkie przeróbki w ścianach odkrywały pozostawione niezabezpieczone kable niewiadomego pochodzenia)

Szczerze mówiąc co do samego Dewelopera, czy też samego projektu wiele przyczepić się nie mogę, bo mieszkania są funkcjonalne, duże okna dostarczają dużo światła, więc jest na prawdę dobrze.

Aczkolwiek wykonastwo jest mocno przeciętne. Osobiście stojąc ponownie przed decyzją kupienia w tych blokach mieszkania mocno bym się zastanowił. (aczkolwiek dla mnie poniekąd najważniejszy był widok z okna a lepszego na razie w Rzeszowie nie widziałem, zwłaszcza w świetle zachodzącego słońca)
Awatar użytkownika
Archis
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 21 gru 2015, 11:10

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: Caffe » 19 lip 2018, 18:29

Czyżby Drom zaczął kolejną zabudowę przy ul. Kwiatkowskiego? Szkoda, że nie od strony ulicy a od strony ścieżki rowerowej :(
Caffe
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 18 cze 2018, 20:06

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: marrok » 20 lip 2018, 10:06

--------- CIACH ----------- REGULAMIN !

Ze niby w którym miejscu zaczął na ul Kwiatkowskiego :) ?
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: pisul » 23 lip 2018, 17:28

Przywieźli w piątek kontener do sprzedaży(taki z całym oszklonym frontem), ustawili go na płytach drogowych od strony Kwiatkowskiego. Dziś widziałem już na nim klimatyzację a w tyle robotników i kilka słupów do stawiania ogrodzenia? Tylko to wszystko od strony ul. Kwiatkowskiego między już dwoma wybudowanymi blokami. Pewnie niedługo się wyjaśni czy zaczynają nową inwestycję tam z tyłu obok ścieżki rowerowej czy między dwoma już istniejącymi blokami.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: Arrival » 23 lip 2018, 18:01

Chyba na tyłach ;).
Załączniki
kwiatkowskiego.jpg
kwiatkowskiego.jpg (278.26 KiB) Przeglądany 4546 razy
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: Caffe » 23 lip 2018, 20:57

Zamierzają wybudować dwa bloki od strony ścieżki rowerowej. Czy staw zasypią?
Caffe
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 18 cze 2018, 20:06

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: pisul » 23 lip 2018, 22:39

Przed chwilą sprawdzałem i to chyba inna inwestycja? Te 2 bloki co na rysunku jeszcze nie dostały pozwolenia.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: Caffe » 24 lip 2018, 10:29

Dzisiaj znaczą teren - wygląda, że chodzi o wodę (zgodnie z kreską na rysunku), która idzie od bloku 46a i dalej w kierunku nowej inwestycji, czyli planowanych dwóch bloków. Wierzyć się nie chce, że na takim małym terenie "walną" dwa bloki. Szkoda, że nie pomyślą o placu zabaw czy miejscu na ławki i wypoczynek na powietrzu. Masakra jak się dzisiaj buduje.
Caffe
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 18 cze 2018, 20:06

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2 (DROM)

Postautor: Caffe » 24 lip 2018, 12:18

Od strony ścieżki rowerowej powinien być zakaz budowy. Ten obszar powinien być zostawiony pod wypoczynek i rekreację. Po drugiej stronie Wisłoka potrafili zadbać o tereny zielone a tutaj idzie bezmyślna dewastacja a przecież także dużo ludzi chce w tym miejscu spokojnie pospacerować i zrelaksować się. Ręce opadają jak się patrzy na tą bezpowrotną dewastacje.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 10:34 przez Caffe, łącznie zmieniany 1 raz
Caffe
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 18 cze 2018, 20:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości