[ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pisul » 16 cze 2018, 17:30

Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Kres » 24 cze 2018, 15:51

24.06.18
Obrazek
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 24 cze 2018, 16:12

Widzę, że można na bloku już wieche stawiac
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pisul » 11 lip 2018, 22:21

Dzisiaj jak przejeżdżałem to zauważyłem że już zaczęli ocieplać budynek. Na zdjęciach z drona z przed wczoraj(?) jeszcze tego nie widać:


Obrazek


Obrazek

źródło: https://www.facebook.com/deweloperNGD/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Marcela » 13 lip 2018, 14:12

To albo bardzo szybko się uwinęli z tym ocieplaniem, albo na fejsie opublikowali zdjęcia zrobione wcześniej ;)
Marcela
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 25 kwie 2018, 14:00

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 13 lip 2018, 15:21

Ocieplaja od drugiej strony budynku. Od strony ul. Zacisznej. Na tym etapie budowy bardzo widać postępy prac
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pisul » 15 lip 2018, 13:16

Postęp prac przy elewacji:



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: misiek2010 » 25 lip 2018, 22:53

Witam jako nowy mieszkaniec Rzeszowa i osoba na forum. Od dłuższego czasu przyglądam się inwestycjom rzeszowskim zarówno w terenie jak i tu na forum :) Wybór póki co padł na Uroczą 10. Mam nadzieję, że to dobry wybór, biorąc pod uwagę lokalizację, dewelopera (?). Co sądzicie? Ciekawe też, co powstanie na terenach przed bloczkiem od strony południowej. Jednak na obecną chwilę bardziej istotne wydają się rzeczy:
1. czy deweloper na obecnym etapie lub zarządca w przyszłości miałby możliwość dogadania się z SM Energetyk odnośnie placu zabaw, który będzie obok naszego bloku na działce Energetyka? Tak abyśmy mogli legalnie korzystać, bez zbędnych uwag sąsiadów, w końcu oni za to płacą, to i nam by wypadało się dorzucić? Dodatkowym plusem takiej legalności byłby pieszy skrót do ul. Zacisznej przez plac zabaw (w drodze np. do Żwirowni wobec okrążania bloków czy idąc do końca ul. Uroczej).
2. czy w okolicy jest planowany jakiś park
3. rozbudowa Uroczej do Nowowiejskiej chyba staje się faktem (ogłoszono postępowanie),może po rozbudowie pojawią się jakieś linie MPK? W końcu powstaną niemałe osiedla.
misiek2010
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 25 lip 2018, 22:30

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 25 lip 2018, 23:08

Myślę, ze te pytania najlepiej skierować do dewelopera. Nie będą na pewno koloryzowac, bo prawie wszystkie mieszkania w tym bloku im się sprzedały, co nie dziwi w takiej lokalizacji. Z tego co wiem narazie nie ma planów budowy na działce przed tym blokiem, bo nie jest w rękach deweloperow. Jeśli nawet za jakieś czas ja sprzedadzą, to patrząc na odległość od granicy z działka NG odległość od bloku na Uroczej 10 do bloku kolejnego nie może być mniejsza niż 30m. Przy dzisiejszych standardach budowania w Rzeszowie to baaardzo dużo :D . Ostatnia rzecza o jaka bym się martwiła w tej lokalizacji jest plac zabaw. Do żwirowni jest 10min na nogach a tam jest plac zabaw oraz siłownia na świeżym powietrzu. W okolicach Uroczej10 bloki są małe a budowane przez największych inwestorow w Rzeszowie wiec myślę, ze ich zarządcy się dogadają i mieszkańcy będą żyć ze sobą w przyjaźni.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: bulaa90 » 26 lip 2018, 11:20

Witam,

Bede mieszkancem inwestycji obok (Zaciszna 13) i dowiedzialem sie z pewnego zrodla ze nasza spoldzielnia (SM Energetyk) wyslala pismo do NG (Urocza 10) w sprawie placu zabaw i poniesienia wspolnych kosztow budowy plus utrzymania ale NG podobno nie odniosl sie do tego tematu...

Plac zabaw podobno ma byc ogrodzony i zamykany co niezbyt mi sie podoba - najlepiej by bylo jakby plac zabaw byl otwarty i kazdy mogl z niego korzystac ale pod warunkiem ze kazdy dorzuci te pare zl w czynszu (nikt przeciez tego nie odczuje...). Tak wiec moze dobrym pomyslem by bylo zeby mieszkancy Urocza 10 tez poruszyli temat u swojego developera ?

Pozdrawiam :)
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości