[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Abi » 13 lip 2018, 12:50

Odbierając klucze do mieszkania można sobie wynająć „inspektora” który zna się na rzeczy zajmuje die odbiorami i wymierzy wysprawdza czy wszystko gra jak należy, kość takiej usługi 200-300zl
Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 12:52 przez Abi, łącznie zmieniany 1 raz
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: aliz » 13 lip 2018, 13:13

Można wynająć inspektora owszem. Ale myślę że nawet taki inspektor nie wykryje niektórych wad/ usterek. To dobrze że byliście państwo tacy zapobiegliwi. Pozazdrościć. Ale kupujący oczekuje " towaru " bez zarzutu i podobnie powinno być z mieszkaniem, powinno być zrobione porządnie i cześć.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Katherine » 13 lip 2018, 14:38

Czy ktoś z tu obecnych był ostatnio na budowie i ma jakieś nowe informacje dotyczące budynku D?
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Emilka » 13 lip 2018, 16:36

Właśnie Aurelia. NIE MOJA SPRAWA! więc poprosiłam o to by za mnie się nie wypowiadali. nie odniosłam mojej wypowiedzi do Twojej osoby, a do ogółu :) druga wiadomość była skierowana w odpowiedzi do Ciebie i wybacz ale nie piłam do Ciebie :D czasami ktoś coś pisze, ale nie wszystko kieruje do Ciebie. Chyba, że się poczuwasz :)
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: peter » 13 lip 2018, 18:07

To trzeba przezyc aby wiadomo bylo w czym rzecz, kontakt zgadza sie jest ale do momentu przekazania lokalu potem niestety jest jak jest. Autor piszac mieszkacy osiedla mial na mysli klientow ktorzy maja problem a takich jest wielu o czym swiadczy miedzy innymi ten watek, nie mogl wskazac w artykule konkretnych numerow mieszkan. Wszystkim ktorym wspolpraca z deweloperem sie uklada zycze tego aby to trwalo jak najdluzej, ale zrozumcie rowniez tych ktorzy musza toczyc batalie o swoje. W dzisiejszych czasach taka opinia publiczna udostepniana w mediach ma bardzo duze znaczenie i mniejmy nadzieje ze wnioski zostana wyciagniete.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Abi » 13 lip 2018, 21:10

Aliz ! mowi sie CO TANIE TO DROGO I SLONO KOSZTUJE 8-)
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: aliz » 14 lip 2018, 5:07

Mówi się tak. I pewnie dużo w tym prawdy. Tylko w tym przypadku rozumiem, że Abi kupiła mieszkanie DROGO i jest bez zarzutu, a ja miałam NISKĄ cenę ( nie wiadomo czemu, bo blok ten sam i różnice cen mieszkań nie były duże) i przez to te usterki. Trzeba było mówić, że też chcę DROGO kupić to byłaby gitara.
Bo nie wiem jak to inaczej interpretować ...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: monika24 » 14 lip 2018, 14:21

Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie przeniesienia lini i prac na budynku D ?
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: monika24 » 15 lip 2018, 10:53

Dziekuje za informacje. Miał ktoś z Was jakiś kontakt z deweloperem kiedy to przesunięcie lini nastąpi ?
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: peter » 20 lip 2018, 6:10

Informacja z innej beczki ale to chyba dobra informacja dla osiedla, niewiem czy wiecie ale w okolicach zamknietego przejazdu kolejowego i asseco ma powstac przystanek dla szynobusow które wchodz a wsklad podkarpackiej aglomeracji kolejowej nie ukrywam ze to znacznie poprawi dojazd do centrum jeden przystanek i juz jestesmy na miejscu :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości