[ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: kubaf » 15 cze 2018, 13:40

nie wiem, nie znam się, ale jak by był konkurencją dla Developresu to bym im wszystkie mieszkania tak zarezerwował i w ostatnim momencie zrezygnował aby przedłużyć okres sprzedaży ;)
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: ETernit » 15 cze 2018, 14:01

Nic tylko pogratulować Twojej retoryki.

Rezerwację robi się na 1-2tygodnie. Dodatkowo, trzeba wpłacić ok 5000zł które potem są wliczane do kwoty zakupionego mieszkania.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: KrzysztofFilc » 15 cze 2018, 16:09

Nie wiem czy deweloper nie ma zapisu, że w razie sytuacji zrezygnowania z mieszkania kwota 5000zł wraca na konto kupującego. A z powagi sprzedającego nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda jednemu Klientowi 20 mieszkań ...

Niedługo ogólnie będzie zmiany w umowach deweloperskich

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 08033.html
KrzysztofFilc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 gru 2017, 14:10

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: macko555 » 18 cze 2018, 14:15

Ostatnie pytanie-porada.
Myślicie że między L4 a orlenem coś jeszcze powstanie? Bo mam ochotę na mieszkanie na 6 piętrze i nie wiem które wybrać - to od strony Lubelskiej czy właśnie Ronda (chyba jednak lepszy widok). 6 piętro od strony ronda w L4 chyba jednak powinno być 'bezpieczne' jeśli chodzi o panoramę? Myślę że nawet jak coś tam wcisną, to chyba niewysokiego ? Może ostatecznie jakiś plac zabaw? :? :P

Pytam, bo nie jestem inwestorem. Kupuję mieszkanie dla własnego użytku.. Kwota, jaką trzeba wydać na nie jest dla mnie baaardzo duża - stąd nie chcę popełnić żadnego błędu :)
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: peter » 18 cze 2018, 14:58

Na rogu wyzwolenia i lubelskiej (ceglane domy) można dostrzec że coś się zaczyna dziać na ogrodzie leżą elementy wyglądające na jakieś rozporowe płyty :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: montasito » 18 cze 2018, 15:07

macko555 pisze:Ostatnie pytanie-porada.
Myślicie że między L4 a orlenem coś jeszcze powstanie? Bo mam ochotę na mieszkanie na 6 piętrze i nie wiem które wybrać - to od strony Lubelskiej czy właśnie Ronda (chyba jednak lepszy widok). 6 piętro od strony ronda w L4 chyba jednak powinno być 'bezpieczne' jeśli chodzi o panoramę? Myślę że nawet jak coś tam wcisną, to chyba niewysokiego ? Może ostatecznie jakiś plac zabaw? :? :P

Pytam, bo nie jestem inwestorem. Kupuję mieszkanie dla własnego użytku.. Kwota, jaką trzeba wydać na nie jest dla mnie baaardzo duża - stąd nie chcę popełnić żadnego błędu :)


W sumie nikt Ci nigdy nie zagwarantuje, że nic więcej nie zostanie w jakimś miejscu wybudowane, pod warunkiem, że już tam coś konkretniejszego nie stoi. Choć na chłopski rozum raczej wieżowca nie powinien nikt tam stawiać, też bym obstawiała raczej coś niższego jak już... Ale nie przewidzisz ;)
Raczej w tym wypadku pewniejsze by było mieszkanie od strony Lubelskiej. Tam też widok jest zdaje się w porządku :) No i tam dużych zmian w krajobrazie już raczej nie będzie z racji szpitala itp.
Ale podobnie jak Ty, ekspertem nie jestem...
Awatar użytkownika
montasito
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 14 cze 2018, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: macko555 » 18 cze 2018, 15:41

No i właśnie mam spory dylemat - 6 piętro Lubelska czy 6 piętro od ronda.. Co byście wybrali? :D
W przypadku mieszkania na Lubelskiej nie ma przydzielonego miejsca parkingowego, będę je musiał dobrać - drugie mieszkanie ma miejsce parkoingowe. Nie wiem czy to lepiej czy gorzej xD
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: montasito » 18 cze 2018, 16:04

macko555 pisze:No i właśnie mam spory dylemat - 6 piętro Lubelska czy 6 piętro od ronda.. Co byście wybrali? :D
W przypadku mieszkania na Lubelskiej nie ma przydzielonego miejsca parkingowego, będę je musiał dobrać - drugie mieszkanie ma miejsce parkoingowe. Nie wiem czy to lepiej czy gorzej xD


Przelicz sobie jaka jest różnica w cenie jeśli do mieszkania od Lubelskiej byś dokupił parking. Wtedy będziesz miał porównanie cenowe i jedyną różnicą w takim razie będzie widok.

Widok na rondo fajny, wielkomiejski powiedzmy, choć nigdy nie będziesz miał 100% gwarancji, że coś tam nie powstanie, bo po prostu nikt Ci tego nie zagwarantuje dopóki nie ma przyjętego zagospodarowania tereniu. Widok na Lubelską bardziej kojący, bo tam jest dużo zieleni i myślę, że przez ten szpital raczej tam już nic nagle nie stanie wielkiego, ale może mniej "powalający" ;)

Jeszcze teraz mi przychodzi do głowy, żebyś popatrzył może też pod kątem oświetlenia mieszkania. Jak masz okna na południe to może być ciepło. A na wschód znowu będzie nieco mniej światła popołudniu.

Ja bym to rozkminiała najpierw pod kątem finansowym pewnie. A w drugiej kolejności bym się zastanawiała nad czym mi bardziej zależy jeśli chodzi o widoki i doświetlenie mieszkania.

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam :)
Awatar użytkownika
montasito
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 14 cze 2018, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: Kognakus » 18 cze 2018, 16:40

peter pisze:Na rogu wyzwolenia i lubelskiej (ceglane domy) można dostrzec że coś się zaczyna dziać na ogrodzie leżą elementy wyglądające na jakieś rozporowe płyty :D


Developres jakiś czas temu kupił te działki
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: macko555 » 18 cze 2018, 17:39

montasito pisze:Przelicz sobie jaka jest różnica w cenie jeśli do mieszkania od Lubelskiej byś dokupił parking. Wtedy będziesz miał porównanie cenowe i jedyną różnicą w takim razie będzie widok.

Widok na rondo fajny, wielkomiejski powiedzmy, choć nigdy nie będziesz miał 100% gwarancji, że coś tam nie powstanie, bo po prostu nikt Ci tego nie zagwarantuje dopóki nie ma przyjętego zagospodarowania tereniu. Widok na Lubelską bardziej kojący, bo tam jest dużo zieleni i myślę, że przez ten szpital raczej tam już nic nagle nie stanie wielkiego, ale może mniej "powalający" ;)

Jeszcze teraz mi przychodzi do głowy, żebyś popatrzył może też pod kątem oświetlenia mieszkania. Jak masz okna na południe to może być ciepło. A na wschód znowu będzie nieco mniej światła popołudniu.

Ja bym to rozkminiała najpierw pod kątem finansowym pewnie. A w drugiej kolejności bym się zastanawiała nad czym mi bardziej zależy jeśli chodzi o widoki i doświetlenie mieszkania.

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam :)


Pewnie, na takie opinie właśnie liczyłem :) Dla mnie widok z ronda świetny ale kto wie czy tam coś nie powstanie :/ Chociaż narazie chyba nie planują ale co to jest zlikwidować taki orlen.. Bo od strony Lubelskiej - widok na szpital dla mnie chyba nic przyjemnego, poza tym może być ciemno popołudniami. A ceny praktycznie identyczne z włączeniem parkingu... Nawet to od ronda pomimo ciut mniejszego metrażu wychodzi kapkę drożej xD ogromny dylemat mam w tym momencie... Bo już zdecydowałem chociaż że wykluczam te z murkiem na balkonie (zasłania światło).. Także zostały mi tylko te 2 na 6 piętrze..
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości