[ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: angela » 04 cze 2018, 13:19

Wypowiem się za siebie.Kupiłam mieszkanie w L2 na 16 piętrze.Moj wybor był swiadomy,poniewaz wiedziałam że chce mieć mieszkanie w samym centrum a nie gdzies poza.Inne osiedla nie wchodziły w gre.Brałam również pod uwagę bulwary park.Z racji tego ze nie jestem z Rzeszowa nie wiedziałam czy wybrać bulwary park czy skyres,ktore jest fajniejsze i lepsze.Wybralam skyres .Będę tam mieszkac od czasu do czasu i nie kupiłam wcale mieszkania pod wynajem,choc wiem że to bardzo dobra lokalizacja.Nie przeraza mnie ze ktoś pisze że robi się tam blokowisko,ponieważ to jest centrum to parku nie zrobia :lol:
angela
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 04 cze 2018, 12:53

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: Adam » 04 cze 2018, 13:48

Witam,

Prosze mi powiedziec, bo nie jestem z Rzeszowa, co powstaje po prawej stronie na lubelskiej na tym zdjeciu ? Na przeciwko budynku l3 ? i ile to bedzie mialo docelowo pieter ? :>

Obrazek i

Pzdr
Adam
Adam
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 04 cze 2018, 13:46

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: Jacek21 » 04 cze 2018, 14:02

Urząd Marszałkowski. Będzie miał pięć pięter.

"Obiekt przy ul. Lubelskiej 4 będzie miał ok. 3,8 tys. mkw. Powstanie 7 kondygnacji, w tym jedna podziemna. Wewnątrz obiektu zaprojektowano parking dla samochodów służbowych, a przy obiekcie zaprojektowano obszerny parking dla petentów."

Więcej informacji tutaj:
viewtopic.php?f=11&t=281
Jacek21
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2016, 12:26

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: Adam » 04 cze 2018, 15:52

--// CIACH //--


Dzieki za szybka odpowiedz, nigdzie nie jest napisane jaka bedzie docelowa wysokosc, bo te 5 pieter ponad wydaja sie byc dosc wysokie, zdecydowanie inna wysokosc kondygnacji niz w skyres L3, a przymierzam sie do kupna mieszkania na 8 pietrze od tej strony i zastanawiam sie czy bedzie to ponad tym budynkiem czy na rowni ;)
Adam
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 04 cze 2018, 13:46

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: Jacek21 » 04 cze 2018, 16:31

Ciężki temat. Musisz podzwonić i popytać. Tam to 5 piętro to tylko taki kawałek budynku. Dodatkowo jest to budynek administracyjny, więc nikt z naprzeciwka po zmroku nie będzie nam zaglądał przez okna.

W tym miejscu warto pochylić się nad nabywcami mieszkań w budynku L2, którzy mieli mieć widok z balkonów na Rzeszów (centrum), a będą mieć na budynek L4 - to jest niezły strzał w pysk (z całego serca współczuję).
Jacek21
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2016, 12:26

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: grizli » 08 cze 2018, 18:43

Obrazek
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: swiety » 11 cze 2018, 23:06

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Windy w parkingu
Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: macko555 » 13 cze 2018, 7:09

Serwus :) Chyba zdecydowałem się na SkyRes!
Pytanie tylko brzmi... Który budynek lepszy? Nie zależy mi na czasie więc nie jest dla mnie problemem poczekać do 2020.. Myślę nad zakupem mieszkania od strony drogi Lubelskiej, czyli południowy-wschód, między 6-12 piętrem. Lepszy będzie L3 czy L4? Bo technicznie to nie mam pojęcia jak sprawa wygląda :) Czy nie ma to większego znaczenia? Wydaje mi się że L4 jest od strony ronda, zatem:
- minimalnie bliżej centrum (wiem, żadna różnica)
- bliżej przystanku MPK
-bliżej ronda, zatem małe prawdopodobieństwo że coś w jego sąsiedztwie będzie budowane?
-szpital czy nowo powstający budynek jakiegoś ?urzędu? nie będzie chyba psuł panoramy?

Za rady z góry dziękuję :) Bo chyba strona 'od lubelskiej' jest dobrym wyborem?

PS. Lepiej kupić od strony południowo-wschodniej (droga Lubelska) czy od południowo-zachodniej (od strony ronda i galerii Rzeszów)????
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: montasito » 14 cze 2018, 10:10

--// CIACH //-- czytaj Regulamin

Budynek SkyRes L4 faktycznie będzie bliżej ronda i na ten moment nie ma planów, że coś przed nim stanie.

Z doświadczenia wiem, że mimo bliskości tych dwóch ulic, Lubelska jest nieco spokojniejsza i rzadziej zakorkowana niż Warszawska, więc chyba lepiej wybrać stronę południowo-wschodnią. Choć też wszystko zależy od tego jakie chcesz mieć widoki. Na piętrach 6-12 ruch nie powinien mieć aż takiego znaczenia.

Jeśli chodzi o ten nowy budynek powstający po drugiej stronie ulicy Lubelskiej, to ma to być zdaje się Urząd Marszałkowski - gdzieś tu na forum, ktoś pisał co to ma być dokładnie. Wygląda na to, że w górę jego budowa jest już zakończona, więc zasłaniać nie będzie, jeśli wybierzesz piętra między 6 a 12. Nie widziałam jednak jego wizualizacji, więc estetycznie nie powiem czy będzie kłuć w oczy czy nie :D Ale na pewno można to gdzieś znaleźć.

Na pewno z racji tego, że L4 powstanie później niż L3, powinien być większy wybór mieszkań. W biurze na pewno udzielą Ci wszelkich informacji. Na stronie też można zobaczyć co jest dostępne. Sprzedaż w SkyResie idzie dość szybko, więc warto się zainteresować wcześniej niż później :)
Awatar użytkownika
montasito
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 14 cze 2018, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Warszawska/Lubelska] SkyRes (Developres)

Postautor: macko555 » 14 cze 2018, 11:03

Właśnie już teraz się interesuję :D Główna myśl to która strona: od ronda czy od Lubelskiej. Chyba wezmę właśnie od Lubelskiej :) Nawet przez wzgląd na fakt że to płd-wsch więc mieszkanie będzie "żywsze", jaśniejsze. Przeglądam oferty i pewnie lada moment się na jakieś zdecyduję :) DZIĘKI

Jeszcze 1 sprawa. Notariusz mi doradził żeby poprosić o notkę dot. zwrotu kwoty rezerwacyjnej w przypadku mojej rezygnacji. Wiadomo, nie planuję ale różnie się przytrafia w życiu (zostało parę miesięcy do umowy deweloperskiej). Nie chcą jednak na to pójść - kobieta twierdzi, że może dopisać mi notkę że tylko np. w przypadku nie udzielenia kredytu przez bank ale absolutnie nie w przypadku mojej samowolnej rezygnacji. Czy to normalne? Chyba powinienem mieć prawo zrezygnować wraz ze zwrotem kwoty przed oficjalnym podpisaniem umowy deweloperskiej?
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości