[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Emil » 15 maja 2018, 21:01

Dokładnie, trochę się pozmieniało, bo dobrze pamiętam rozmowę z Panem Bartoszem podczas, której mówił, że koszt rolet na całe mieszkanie to 3000zł. Taka tam mała różnica 1300zł. Trochę to delikatnie mówiąc - nie wporzadku. Dalej czekamy na wycenę podłogówki, ale czuję w kościach, że też będzie ciekawie...
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: wlodi223 » 15 maja 2018, 21:32

Dzień dobry. Zwracam się z pytaniem do mieszkańców bloku B., w związku z niedotrzymaniem terminu wystawienia aktu notarialnego tj. 30 listopad 2017 r. przez dewelopera, czy byłby ktoś z Państwa zainteresowany skierowaniem sprawy do Sądu w celu uzyskania roszczeń związanych z opóźnieniem? Mam na myśli pozew zbiorowy, który zawsze będzie korzystniej rozpatrywany na ewentualnej rozprawie.
wlodi223
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 15 maja 2018, 21:26

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: wlodi223 » 15 maja 2018, 22:53

A czy bezpiecznie ujawniać tutaj swoje dane? dopiero dzisiaj się zarejestrowałem i nie wiem na jakich zasadach forum funkcjonuje. Mogę podać informacje na priv
wlodi223
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 15 maja 2018, 21:26

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: wlodi223 » 15 maja 2018, 22:56

Tylko, czy jest ewentualne zainteresowanie ?
wlodi223
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 15 maja 2018, 21:26

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Katherine » 16 maja 2018, 15:55

Ktoś ma nowe informacje dotyczące budynku D? My końcem kwietnia dostaliśmy informację, że początkiem maja będzie wpuszczany w ziemię kabel i budynek pójdzie w górę. Jak na razie nic się nie zmienia w tym temacie. Po co w takim razie mamy do 18 maja ustalać ścianki działowe i resztę... Wg harmonogramu budynek powinien chyba być już przykryty dachem, a tu nawet płyta nie wylana pod II piętro...
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: monika24 » 16 maja 2018, 16:32

Odnośnie budynku D - uzyskałam informację od dewelopera że może to potrwać nawet do miesiąca !
zostało 6 miesięcy do odbioru mieszkania. :( mało prawdopodobne że zostanie to wykonane w terminie :(
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: krn20 » 17 maja 2018, 6:27

Wlodi233 czemu tylko pytasz o mieszkańców budynku B?Przecież problem też dotyczy budynku C, nie sądzisz. Koszty rotel i drzwi musiały się zwiększyć jak cena za metr kwadratowy podwyżki :lol: W naszym przypadku metraż był za 3.990, komplet rolet za 2800 ( chyba taka płaciłem ) wkladka antywłamaniowa 250 (gdzie prawdę mówiąc nie mam nr seryjnego z wkładki, tylko numer klucza i plastikowy certyfikat o autentyczność). Co do anonimowość to czemu masz się Wlodi233 ukrywać masz coś na sumieniu? Czy może szpiegyjesz :lol: :lol: Wszyscy mieszkańcy budynków B I C wywizali się z umowy tylko developer nie. Wiec nie mamy czego się bać a tym samym ukrywać się. Chciałbym przypomnieć że 18 maja za 2 dni a tu żadnej informacji od developera w sprawie aktów:/ Do tego dodam że wyznaczenie nowej Pani Prezes nie zmieni osoby odpowiedzialnej za opóźnienie przepisaniu aktów własnościowych, bo umowy byly podpisywane z Panem B. u jego notariusza i na temten dzień musiał wszystko potwierdzać w akcie swoim recznym podpisem.
Pozdrawiam zainteresowanych.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: konradb » 17 maja 2018, 9:03

Z tego co udało mi się ustalić to PGE nie będzie realizowało przebudowy linni energetycznej, jest to w gestii zewnętrznej firmy:

Dzień dobry,

w odpowiedzi na Pana e-mail RE Rzeszów informuje, że przebudowa kolidującego odcinka linii napowietrznej SN nie jest realizowana przez PGE Dystrybucja S.A. i nie jesteśmy w stanie udzielić informacji kiedy nastąpi rozpoczęcie prac.

Przebudowę należy realizować w ramach usunięcia kolizji przez osobę fizyczną lub firmę która wystąpi/-ła z wnioskiem o usunięcie kolizji.

Z poważaniem

Grzegorz Piechota
T +48 17 749 6721
Specjalista ds. Majątku Sieciowego
Wydział Majątku Sieciowego
PGE Dystrybucja S.A.
konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: aliz » 18 maja 2018, 16:20

Aurelia pisze:W naszym przypadku cena oscylowala kolo 4300 tylko ja juz liczę z cena komórki lokatorskiej ale na piętrach cena była ciut wyższa ale mniejsza o to:) krn wiesz skoro deweloper twierdzi ze na naszych mieszkaniach nie zarobi bo jak to powiedział ze w naszych blokach tylko usterki zgłaszają i nawet to ze szyba ma ryse no to sorry...... Naprawdę jak by to wszystko było odpowiednio upilnowane to było by osiedle na 6+ bo koncepcja super projekt i mieszkanka tez plus cala reszta ale niestety jak kupuje się nowe mieszkanie to wymaga się żeby ono było takie jak na być bo to nie lata 80 gdzie ściany były krzywe i nikomu to nie przeszkadzało :D tylko w tych latach ludzie kupowali mieszkania za kilknaście pensji a nie na kilkanascie lat kredytu :) Odnośnie aktów to tak jak pisał krn czekamy .... do 18 jeszcze 2 dni także kupa czasu nie ma co się martwić bo napewno będą wkoncu ile ds się zrobić przez te 2 dni:D nie wspomnę już o tym ze od listopada czekam żeby móc się wprowadzić i nie wiem ile jeszcze poczekam bo co to tam pół roku w tą czy w tą :D ale skoro to opoznienie nie wynika z winy dewelopera powinien sie on starac o odszkodowanie ze strony pge za opoznienia.....pozdrawiam pozytywnie nastawionych do tego całego burd.....aaaa i jeszcze jedno kochani co macie dzieci uważajcie na studzienke nieopodal placu zabaw bo jest odkryta tzn. przykryta dwoma deskami które zaslaniaja jej połowę :)nie wiem kto ma taki rozum ale nie skomentuje :)

Właśnie o to chodzi. Jakby to było przypilnowane to jest to jedno z najładniejszych osiedli w Rzeszowie. Niestety są niedociągnięcia czasami spore to do kogo pretensje? Mamy się godzić na to że rysa na szybie, albo sciana źle docieplona? Mieszkania są nowe to powinny być porządnie zrobione, nie byloby problemów z usterkami. A jak sie robi byle jak bo niedopilnowane lub oszczędza na materiałach to niestety ludzie będą żądać napraw. I tyle w temacie.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 16:51 przez aliz, łącznie zmieniany 1 raz
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: aliz » 18 maja 2018, 16:28

Deweloper na 100% czyta forum. Niech te wpisy dadzą mu do myślenia i zastanowi sie czy warto ludzi w balona robić. Bo opinia się niesie na caly Rzeszów. A konkurencja jest duża...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Micu Rzeszow i 30 gości