[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: porteño » 19 kwie 2018, 21:35

To, że jakiś koleś zrobił swoje wyliczenia i według niego trzydzieści kilka tysięcy za mieszkanie to nieopłacalność, nie ma nic do rzeczy.
Pisałem właśnie o tym, że cena nie jest jedynym kryterium, którym sugerują się poszukujący mieszkania. W żadnym bloku za 35000 zł nawet kawalerki nie kupią. Z drugiej strony Apartamenty Zamkowe czy budowane wieżowce tuż obok sprzedają się dobrze, choć mają horrendalne ceny.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Marcela » 26 kwie 2018, 14:49

flyRZE pisze:Ok poddaję się wg mnie bloki paskudne, w obecnych czasach powinniśmy jednak czerpać z trendów architektonicznych miast takich jak Rotterdam. Zawsze równajmy do lepszych, a nie gorszych, nawet jak kapitał nie ten bo pewne rzeczy można uprościć, ale za 4,5 tyś zł za m2 można wybudować ładny blok, przykład to właśnie inwestycja SM Energetyk, ich blok jest ładniejszy niż większość budynków budowanych przez prywatnych deweloperów.
Obok macie Sikorskiego, wystarczy skomunikować te osiedla poprzez przebudową wjazdów i zjazdów. To Sikorskiego może pełnić rolę głównej arterii prowadzącej do tych wszystkich osiedli, szczególnie tych położonych w połowie drogi pomiędzy Kwiatkowskiego, a Sikorskiego.


Zgadzam się, mnie też strasznie razi ta kolorystyka. Liczyłam, że te czasy, kiedy bloki na osiedlach się malowało na wszystkie kolory tęczy są za nami. Na żywo wygląda to jeszcze gorzej niż na wizualizacjach. Ja preferuje bardziej stonowane kolory elewacji. Prawie po sąsiedzku powstaje ładny blok: https://rynekpierwotny.pl/oferty/ng-dev ... szow-9085/
Marcela
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 25 kwie 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: pogodynka » 26 kwie 2018, 16:45

Przesadzacie.... podoba Wam się bardziej kolejny etap Szklanych Tarasów z czarnymi, w większości z dzielonymi z sasiadem, balkonami? Mnie to osiedle się podoba bo jest kolorowe, wesołe i na pewno nie wpedza w depresję.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: littlemonster00 » 26 kwie 2018, 22:05

pogodynka pisze:Przesadzacie.... podoba Wam się bardziej kolejny etap Szklanych Tarasów z czarnymi, w większości z dzielonymi z sasiadem, balkonami? Mnie to osiedle się podoba bo jest kolorowe, wesołe i na pewno nie wpedza w depresję.

Mnie by wpędzało
littlemonster00
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 369
Na forum od: 31 gru 2017, 16:49

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Marcela » 27 kwie 2018, 9:27

Po prostu nie moja estetyka. Jasne, że każdemu się podobają inne rzeczy. Nie będę nikomu bronić prawa do odmiennego zdania. To jest piękne, że się różnimy. ;)
Marcela
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 25 kwie 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: gragar » 27 kwie 2018, 21:15

littlemonster00 pisze:
pogodynka pisze:Przesadzacie.... podoba Wam się bardziej kolejny etap Szklanych Tarasów z czarnymi, w większości z dzielonymi z sasiadem, balkonami? Mnie to osiedle się podoba bo jest kolorowe, wesołe i na pewno nie wpedza w depresję.

Mnie by wpędzało

Podobno po kieliszku pigwówki spojrzenie na rzeczywistość jest mniej wyraźne i depresyjne. 8-) ,więc może nie wpędzać się w szkalowanie kolorów przed spożyciem ,bo po.... będą zupełnie stonowane :geek:A jest okazja... MAJÓWKA .....
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: littlemonster00 » 27 kwie 2018, 21:34

Wolę trzeźwe spojrzenie na estetykę. W sumie może Ci którzy takie kolory wybierają mają majówkę cały rok
littlemonster00
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 369
Na forum od: 31 gru 2017, 16:49

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: porteño » 28 kwie 2018, 0:58

A może już tak przejść do konkretów zamiast rozwodzić się nad gustami i guścikami?
To temat o postępach w budowie, a nie o tym, jakie kto woli kolory.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Buka » 28 kwie 2018, 8:05

Okej:
- wykonano już 80% estetycznego seledynu
- ponad 70% cytrynowej rozkoszy
- solidne 90% lazurowej zachcianki

Resztę liczb będziemy mieli po majówce/pigwówce.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Matius » 28 kwie 2018, 23:36

Fotka z ul. Uroczej:

Obrazek
Matius
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 15 lip 2014, 17:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości