[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: tom21 » 14 mar 2018, 16:14

Te drzewa to są raczej już te istniejące (istniejący park + drzewa za makro). Zobaczcie na earth: https://earth.google.com/web/@50.026049 ... 943881t,0r
tom21
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 14 mar 2018, 16:12

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: GregInv » 14 mar 2018, 16:29

tom21 pisze:Te drzewa to są raczej już te istniejące (istniejący park + drzewa za makro). Zobaczcie na earth: https://earth.google.com/web/@50.026049 ... 943881t,0r


Taaa
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: leirion » 14 mar 2018, 17:24

złomek pisze: Święty - ta wizualizacja raczej starawa. Te bloki były na wizualizacjach już jak rezerwowałem mieszkanie parę miesięcy temu. Aczkolwiek kiedyś się pytałem i na razie raczej nie są w planach. Wszystko zależy od popytu na mieszkania.


Wydaje mi się, że jednak nie jest stara, ponieważ na tej wizualizacji został podniesiony blok numer 4 (następny w kolejce do budowy) co najmniej o 2 piętra, podczas gdy na poprzedniej podniesione zostały 1,2,3. Te bloki rzeczywiście były pokazane na planie osiedla na początku, ale w nieco innym kształcie pod numerem 10 i 11. Pytałam o nie, bo nie ukrywam, ze najbardziej mi się ta lokalizacja na osiedlu podobała, ale dostałam odpowiedź, że jeśli będą budowane to dopiero na samym końcu, jak wynika zresztą z numeracji. Zresztą na tej wizualizacji blok numer 4 również zmienił kształt, miał być takim trochę łamańcem, teraz jest literą L i coś obok niego jest jakby wyższego, tylko nie widać, czy będzie połączone z nim, czy całkiem osobno. Bloki pierwotnie 10 i 11 (czyli te na wschód) przypominają mi teraz blok z Uroczej, tj. są szersze i być może to umożliwi, że będą mieć fajniejsze układy mieszkań, tak jak ma to miejsce w bloku na Uroczej, mam na myśli pokoje 11, 12 m2, czego brak jest w dotychczas budowanych budynkach 1,2 i 3.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: gragar » 14 mar 2018, 18:47

TO PRAWDA. Blok na Uroczej 10 ma fajnie zaaranżowane rozkłady pomieszczeń. Wszystko jest zaprojektowane z głową nie ma się do czego przyczepić a wiem co mówię , bo pooglądałam większość rzeszowskich inwestycji i zawsze trafiałam na jakieś ,,, ALE,,, ;) ;) A tu tylko,,, WOW,,, :D :D .
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: flyRZE » 14 mar 2018, 19:07

Osiedle na wizce wygląda na prawdę dobrze. Ciekawe kiedy kolejny etap.6
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pisul » 14 mar 2018, 20:07

złomek pisze: Święty - ta wizualizacja raczej starawa. Te bloki były na wizualizacjach już jak rezerwowałem mieszkanie parę miesięcy temu. Aczkolwiek kiedyś się pytałem i na razie raczej nie są w planach. Wszystko zależy od popytu na mieszkania.


Obrazek
fot.nowiny24.pl

Obrazek
PZT z 2017r.


Chyba ta wizualizacja z Nowin jest jednak najnowsza. Ten Złomku plan zagospodarowania terenu z początków 2017r. o którym pewnie myślałeś miał 2 budynki te po prawej o innym kształcie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: leirion » 14 mar 2018, 20:36

gragar pisze:TO PRAWDA. Blok na Uroczej 10 ma fajnie zaaranżowane rozkłady pomieszczeń. Wszystko jest zaprojektowane z głową nie ma się do czego przyczepić a wiem co mówię , bo pooglądałam większość rzeszowskich inwestycji i zawsze trafiałam na jakieś ,,, ALE,,, ;) ;) A tu tylko,,, WOW,,, :D :D .


Też uważam, że nie ma się do czego przyczepić w bloku na Uroczej 10, poza niestety lokalizacją, tj Drabinianką :-(. Ale to kwestia subiektywna, jak komuś odpowiada ta lokalizacja...Ja robiłam nawet dwa razy podejście do przekonania się do tego miejsca, raz objechaliśmy cały teren samochodem, za drugim razem wybrałam się tam pieszo i obeszłam całą Zaciszną aż do Strażackiej i wróciłam Uroczą do Nowowiejskiej, może to zima i ponury krajobraz... a może po prostu nie dane jest mi tam zamieszkać, bo się nie przekonałam... a naprawdę chciałam, bo bardzo mi się podoba jedno mieszkanie tam...( a nawet dwa :-/)...

Blok na Uroczej projektował inny architekt, a inny projektował Dzielnicę Parkową (choć z tego co wiem, to są dwie zaprzyjaźnione pracownie).
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 14 mar 2018, 21:01

leirion pisze:
gragar pisze:TO PRAWDA. Blok na Uroczej 10 ma fajnie zaaranżowane rozkłady pomieszczeń. Wszystko jest zaprojektowane z głową nie ma się do czego przyczepić a wiem co mówię , bo pooglądałam większość rzeszowskich inwestycji i zawsze trafiałam na jakieś ,,, ALE,,, ;) ;) A tu tylko,,, WOW,,, :D :D .


Też uważam, że nie ma się do czego przyczepić w bloku na Uroczej 10, poza niestety lokalizacją, tj Drabinianką :-(. Ale to kwestia subiektywna, jak komuś odpowiada ta lokalizacja...Ja robiłam nawet dwa razy podejście do przekonania się do tego miejsca, raz objechaliśmy cały teren samochodem, za drugim razem wybrałam się tam pieszo i obeszłam całą Zaciszną aż do Strażackiej i wróciłam Uroczą do Nowowiejskiej, może to zima i ponury krajobraz... a może po prostu nie dane jest mi tam zamieszkać, bo się nie przekonałam... a naprawdę chciałam, bo bardzo mi się podoba jedno mieszkanie tam...( a nawet dwa :-/)...

Blok na Uroczej projektował inny architekt, a inny projektował Dzielnicę Parkową (choć z tego co wiem, to są dwie zaprzyjaźnione pracownie).


Przejdź się jeszcze raz jak będzie ładna pogoda i masa ludzi na rolkach, rowerach. Zaraz jest ścieżka rowerowa i bliziutko tereny rekracyjne. W tym też regionie będzie się rozbudowywać baza rekreacyjna Rzeszowa, w tym całoroczne lodowisko. Znam kilka osób, które tam mieszkają i są bardzo zadowolone :))
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: gragar » 14 mar 2018, 21:16

gragar pisze:TO PRAWDA. Blok na Uroczej 10 ma fajnie zaaranżowane rozkłady pomieszczeń. Wszystko jest zaprojektowane z głową nie ma się do czego przyczepić a wiem co mówię , bo pooglądałam większość rzeszowskich inwestycji i zawsze trafiałam na jakieś ,,, ALE,,, ;) ;) A tu tylko,,, WOW,,, :D :D .


leirion pisze:Też uważam, że nie ma się do czego przyczepić w bloku na Uroczej 10, poza niestety lokalizacją, tj Drabinianką :-(. Ale to kwestia subiektywna, jak komuś odpowiada ta lokalizacja...Ja robiłam nawet dwa razy podejście do przekonania się do tego miejsca, raz objechaliśmy cały teren samochodem, za drugim razem wybrałam się tam pieszo i obeszłam całą Zaciszną aż do Strażackiej i wróciłam Uroczą do Nowowiejskiej, może to zima i ponury krajobraz... a może po prostu nie dane jest mi tam zamieszkać, bo się nie przekonałam... a naprawdę chciałam, bo bardzo mi się podoba jedno mieszkanie tam...( a nawet dwa :-/)...


Blok na Uroczej projektował inny architekt, a inny projektował Dzielnicę Parkową (choć z tego co wiem, to są dwie zaprzyjaźnione pracownie).[/
Może najpraktyczniej pooglądać sobie obie lokalizacje na You-tube zrealizowane z lotu drona i porównać :lol: Wrażenia naprawdę ciekawe. A sama Drabinianka jak pisze pogodynka z potencjałem na rozwój zwłaszcza w okolicy Zacisznej i Uroczej. :!:
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: złomek » 16 mar 2018, 11:46

pisul pisze:Chyba ta wizualizacja z Nowin jest jednak najnowsza. Ten Złomku plan zagospodarowania terenu z początków 2017r. o którym pewnie myślałeś miał 2 budynki te po prawej o innym kształcie.


Rzeczywiście dokonali korekty wizualnej budynków...
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 27 gości