[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: flyRZE » 06 sty 2018, 19:19

Tak, znamy już Twoje preferencje. Na szczęście etap budowy wiejskich chalup na sterydach Projektant ma za sobą.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: porteño » 06 sty 2018, 19:24

Utożsamianie spadzistych dachów w blokach z wiejskimi chałupami może tylko świadczyć o jakimś kompleksie, ale to już nie mój problem, nie wnikam.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: flyRZE » 06 sty 2018, 19:39

Jeżeli nie widzisz różnicy między blokami Zodiaka, które też mają spadzite dachy a jednak wyglądają ok, a szopami Projektanta to nie mam zamiaru dłużej dyskutować z Tobą.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: porteño » 06 sty 2018, 19:53

Ja wcale nie mam, ani nie miałem zamiaru z Tobą dyskutować. Na forum wyrażam swoje zdanie i komentuję to, co widzę.
Nie interesują mnie też spółdzielnie, toteż nie kojarzę, które bloki są Zodiaku.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: romek05 » 07 sty 2018, 17:35

Pan_Piotr pisze:Czy orientujecie się, czy w bud 22 lub 23 można już podpisać umowę na dostawę internetu?


w skrzynce z ulotkami znalazłem reklamy z firm multimedia i skyware (o ile mnie pamięć nie myli), zatem pasuje zadać to pytanie do tych przedstawicieli ;)
romek05
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 20 gru 2017, 14:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: anncha@vp.pl » 09 sty 2018, 12:35

Wiadomość dla właścicieli mieszkań w bloku numer 20 w marcu powinny pojawic sie aneksy do umowy co wiaze sie z oddaniem mieszkan na przelomie marca, kwietnia :)
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: madlen » 09 sty 2018, 12:57

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PROJEKTANT” informuje, że odbiór lokali mieszkalnych w budynkach o numerze inwestycyjnym 11, 12, 13 i 14 (zadanie D11) będzie odbywał się zgodnie z umową na przełomie czerwca i lipca. Ponadto informujemy, że czynimy starania by wyżej wymieniony termin uległ skróceniu.
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: keram » 09 sty 2018, 14:13

madlen pisze:O ile się nie mylę, luty 2018r. od początku (rozpoczęcie inwestycji) był terminem zakończenia wykonywania robót. Jednak wg. mnie zakończenie wykonywania robót nie jest tożsame z oddaniem mieszkania.[/quo

kierownik budowy również taki termin mi podał jako oddanie mieszkania luty - marzec. nie sądzę żeby do czerwca czekali z oddaniem po zakończeniu prac bo czas to pieniądz ;-)
- 06 lis 2017

madlen pisze:Spółdzielnia Mieszkaniowa „PROJEKTANT” informuje, że odbiór lokali mieszkalnych w budynkach o numerze inwestycyjnym 11, 12, 13 i 14 (zadanie D11) będzie odbywał się zgodnie z umową na przełomie czerwca i lipca. Ponadto informujemy, że czynimy starania by wyżej wymieniony termin uległ skróceniu.


Madlen, skąd taka wiadomość że jednak zgodnie z umową?
keram
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 16 cze 2016, 13:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: madlen » 10 sty 2018, 7:52

Powyższe co pisałam było info od kiero z budowy natomiast ostatnie " rewelacje" przeczytałam na fb ze strony spółdzielni projektant taki post z takim teksty jest tam umieszczony.
Trochę smutne mam nadzieję że uda się wcześniej tak jak obiecywał kierownik wszystko zależy od spółdzielni, może od terminów odbioru.. Nie wiem
Może ktoś ma jeszcze jakieś informacje?
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: Pan_Piotr » 10 sty 2018, 8:15

madlen pisze:Powyższe co pisałam było info od kiero z budowy natomiast ostatnie " rewelacje" przeczytałam na fb ze strony spółdzielni projektant taki post z takim teksty jest tam umieszczony.
Trochę smutne mam nadzieję że uda się wcześniej tak jak obiecywał kierownik wszystko zależy od spółdzielni, może od terminów odbioru.. Nie wiem
Może ktoś ma jeszcze jakieś informacje?


Ja mam takie, że będzie to planowo jednak. Problem tkwi w jednej rzeczy, której nie da się niestety przeskoczyć. Zastrzegam, że to mogło się zmienić.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bogdanoo, lordfisher i 22 gości