[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Koscik » 29 gru 2017, 14:17

Wiadomo czego dokładnie brakuje?
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Kuba85 » 29 gru 2017, 14:25

Kolejne przesunięcie... a co związku z tym z MDM????
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Czesiek » 30 gru 2017, 12:03

Witam, mam pytanie do mieszkańców bloku Solińska 1 mieszkania 5,10,15,20,25,30,35,40 - czy kupowaliście już rolety do okien? Jak z wymiarami czy sami mierzyliście czy może ktoś z firmy(w której kupowaliście) wymiarował wam okna?
Czesiek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 28 wrz 2017, 19:33

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: TomekRzeszow » 30 gru 2017, 21:25

Nie wiem kolego o czym piszesz. U mnie jak temperatura zostanie osiągnięta sterownik zamyka główny zawór przy logotermie i nie ma prawa przegrzać pomieszczenia bo ciepło jest całkowicie zamknięte. Niebieski wysunięty trzpień przy zaworze logotermie mówi że jest otwarty.

Nie wiem jakim cudem może chodzić Ci ogrzewanie gdy sterownik zamknie zawór.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Alternatywy 2 » 31 gru 2017, 19:39

Moi drodzy. Każda uwaga, każda forma merytorycznej próby wyjaśnienia rodzących się wątpliwości i inne zapytania...będą teraz na tym forum z mety kasowane wpisami pionującymi - a to wszystko z prostej przyczyny. Wśród skanujących Wasze uwagi są osoby żywo zainteresowane obroną własnego "dzieła". Jak informują zorientowani.. są to min kierownik budowy ( wkrótce nasz sąsiad) oraz dostawca okien, które zamontowane są w bloku. Czy ktoś uwierzy, że w tamtych mieszkaniach są niedoróbki? ;) Całe szczęście że ktoś nareszcie ogarnął się z balkonami... Rureczka dospawana na środku tej fantastycznej szczeliny się zmieściła, więc chyba faktycznie było coś nie tak..a może nie?! :lol:
Alternatywy 2
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 08 gru 2017, 12:36

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: z2401 » 01 sty 2018, 17:46

Z dziurami w balkonach otrzymalam nastepujaca informacje - sa zgodne z norma, a poprawiane beda tylko na stronie zachodniej, bo tylko ona sie kwalifikuje. Takze u mnie niestety zostaje.
Z ogrzewaniem - wylaczenie zaworu wg slow mechanika jest wlasnie zlym rozwiazaniem bo do podlogowki woda powinna dochodzic caly czas. Dlatego u nas zostalo cos wymontowane zeby zawor sie nie zamykal i instalacja nie zepsula. Deweloper zreszta potwierdzil ze "pracuja nad rozwiazaniem problemu". Wymadrzac sie nie bede, przekazuje tylko co sie dowiedzialam.
z2401
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 maja 2017, 14:20

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: PawełzRzeszowa » 04 sty 2018, 10:39

Porcja nowych zdjęć z " Budowy b5 i b6 "

Obrazek

Obrazek

No i balkoniki.
Aż dziw bierze ,że deweloper nie dodał nawet 20cm na balkonie. z takim widokiem z wyższych pięter naprawdę mogli zawojować klientów i to jeszcze z 20cm zabezpieczeniem z betonu zostanie pewnie mieszkańcom mniej niż metr szerokości .... bo coś mi się nie widzi po tym zdjęciu żebym miało być inaczej... Wraca troszeczkę komuna chyba 1 winda na 70 mieszkań malutkie balkony , duże opóźnienia ...

Obrazek
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: PawełzRzeszowa » 04 sty 2018, 11:14

Dla porównania prac małe zestawienie :)
10.11.2017r
Obrazek
20.11.2017r
Obrazek
19.12.2017r
Obrazek
03.01.2017r
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 15:43 przez PawełzRzeszowa, łącznie zmieniany 1 raz
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: nika_99 » 08 sty 2018, 14:30

to ja zaczynę chyba poważnie się martwić ... rezerwacja mieszkania w bud 6 jest, aktualnie załatwiam papiery na kredyty do końca życia ... a widzę że deweloper swoje a jego harmonogramy swoje :twisted: .

Nienaganna pinia o deweloperze skłoniła mnie do chęci zakupu mieszkania... czytając forum to nie wiem przypadkiem czy nie wpakowałam się w jakieś g*.

Lokatorzy z bud 2 i 3, którzy mają MDM (o ile tacy tam są :?: ), jak wygląda sprawa z bankami, czy są jakieś problemy przez te opóźnienia?
nika_99
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 12 gru 2017, 13:11

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: DamianB2 » 08 sty 2018, 15:52

Z MDM nie ma komplikacji.

Przy MDM wazna jest data wyplacenia dofinansowania, czyli data ostatniej transzy dla dewelopera, ona musi byc wplacana w roku na ktory przewidziano doplate. W temacie MDM reszta nie ma znaczenia. Z tego co wiem nabywcow z doplata MDM jest w 2 i 3 stosunkowo sporo.

Stan zaawansowania 5 i 6 jeszcze nie musi byc powodem do obaw. Prawda jest taka ze budynki 2 i 3 kiedy ja robilem rezerwacje czyli na koniec listopada 2016 mialy opoznienie wzgledem harmobogramu okolo 2 msc. Taki stan opoznienia utrzymywal sie prawie do wiosny, a slimacze tempo prac pojawilo sie od marca i trwalo az do wrzesnia, to w tym okresie prace postepowaly najwolniej i wygenerowaly najwieksze opoznienie, tak ja to widzialem a budowe odwiedzalem (bez wejsc) regularnie raz dwa razy w miesiacu i na prawde czasem przez kilka tygodni nie bylo widac najmniejszych zmian w pracach, a byly to miesiace letnie! Stad wlasnie irytacja nas, nabywcow, ze dopuszczono do takiego opoznienia, bo w marcu kwietniu sledzac harmonogram wydawalo mi sie bardzo realne oddanie mieszkan w sierpniu lub wrzesniu, ale potem niewiele robiono w tym kierunku.

Podsumowujac, ja uwazam, ze jesli caly obecny rok na budynkach 5 i 6 bedzie duze tempo prac to z latwoscia mozna zmiescic sie w terminie oddania mieszkan. Nie wiem jednak czy deweloper tak zrobi czy nie, zobaczymy.

Nie wiem tez na ile bedzie to prawidlowe technologicznie zeby blok byl wymurowany i wykonczony na przesttzeni niecalego roku. Tradycyjnie zawsze sie mowilo ze mury powinny 'przezimowac' czy 'osiąść', ale nie znam sie, moze obecna technologia tego nie wymaga.
DamianB2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 maja 2017, 23:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości