[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: TomekRzeszow » 22 gru 2017, 8:17

Powiem tak, wole mieć brudny balkon byle nie wchodzili :)
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: szkoz » 24 gru 2017, 12:49

Witam wszystkich. Z racji rezerwacji mieszkania w bloku nr 6 mam pytanie co do rzeczywistego terminu realizacji... Patrząc na to co się dzieje chyba nie ma co liczyć na 31.12.2018....
szkoz
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 23 gru 2017, 22:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: ksilver » 24 gru 2017, 15:20

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia sąsiedzi!!!
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: INKA88 » 24 gru 2017, 22:17

ksilver pisze:Wesołych Świąt Bożego Narodzenia sąsiedzi!!!

Wzajemnie :D Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich mieszkańców ;)
INKA88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2017, 17:14

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: TomekRzeszow » 27 gru 2017, 11:56

Nie panikuj człowieku. Już wiesz, że będzie źle i że nie dadzą rady. Ja miałem parę zastrzeżeń ale mam mieszkanie i suma sumarum jestem zadowolony. nad wisłokiem za mieszkania bedą płacić pewnie 5-6.5 za metr, weś to też pod uwagę. kupiłeś to trochę się ciesz a nie ciągłe narzekanie. a może jednak będzie wszystko dobrze? ...jak my Polacy uwielbiamy panikować na zapas.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: z2401 » 27 gru 2017, 13:27

Witam,

W takim razie podzielę się jeszcze moimi odczuciami i informacjami (bud 3, dawne 2):

1. Odbiór podpisałam, choć nie byłam przekonana, mankamentów było dużo (niezamykające się drzwi wejściowe chociażby!)
2. Do poprawek zatrudnili osobę spoza Admy, w sumie szło się z tym panem dogadać, wszystko zostało w końcu poprawione (oprócz uszkodzonej ramy drzwi, ale wymienić nie chcieli tylko malować, a tego się nie pomaluje dobrze, to już zostało). Choć co do drzwi to nie wiem czy nie będę jeszcze zgłaszać na gwarancję
3. Termin podpisania papierów u notariusza mam na 2 stycznia 2018 (załatwiam od razu z wpisem do hipoteki - musiałam dostarczyć wcześniej papierek z banku i umowę kredytową notariuszowi - dziś mają wolne). Nie mogę się jeszcze doinformować w banku czy to szkodzi jakoś na MDM - gdyby ktoś miał jakieś info proszę pisać. Wiem też, że najpierw szły właśnie osoby z MDM
4. Klatki wołają o pomstę do nieba, ale nie tylko to co do malowania. U mnie np. jest bardzo krzywo ta obramówka na wycieraczkę i będę się o nią zabijać. Zgłosić do uwag do mieszkania pani nie pozwoliła, bo jest na zewnątrz. Ale podobno mają jeszcze poprawiać
5. Dokumentacji nie mam, prosiłam przy odbiorze i żadnego odezwu nie ma (wysłałam dziś maila, bo już nie mam tam czasu chodzić osobiście się dopominać). A podłogówkę mam w całym mieszkaniu i trochę lipa bez żadnej wiedzy. O kablach nie mówię
6. Największa złość była chyba jeszcze o to, że były zgłoszone zmiany lokatorskie i nie zostały wykonane. A po to zgłaszaliśmy, żeby nie trzeba było potem wszystkiego rozkuwać (zresztą jak, jak nie wiadomo gdzie kable idą?)
7. Bardzo pochwalam dorobienie dodatkowego pionu na skropliny do klimy. Ale nie obędzie się bez ale - mimo, że klima była pierwszą rzeczą o jaką pytałam dewelopera i dostałam oficjalną odpowiedź że dopiero po zakończeniu prac - nikt nie skontaktował się ze mną, gdy zdecydowali się na to podwyższenie standardu. Przez to klima zamontowana dopiero po zakończeniu, więc dość brzydko, a dostałabym info wcześniej to mogłoby to inaczej wyglądać
8. Wracając do podłogówki - najpierw nie działała wcale i to firma zewnętrzna musiała serwisować. Ale teraz grzeje na potegę i nie da się wyłączyć inaczej niż korkiem elektrycznym. Po rozmowie z hydraulikiem w uproszczeniu podłogówka nie jest przystosowana do logoterm i obecnie nie ma prawa to działać dobrze - nie zostało przemyślane przez architektów. Dopiero teraz hydraulik z elektrykiem mają siedzieć i rozmyślać jak to rozwiązać. U mnie jeszcze dobrze, bo nie ma kaloryferów i nie wykończone, ale tam gdzie wykończenie jest to może trzeba będzie kuć. A tam gdzie są grzejniki to jeszcze nie ma pomysłu jak zrobić, żeby dało się wyłączyć grzejniki, a podłogówki nie. Mam nadzieję, że panowie sobie z tym zadaniem szybko poradzą
9. Dostałam jakieś klucze do części wspólnej, ale nie udało mi się nimi nic otworzyć ani zamknąć. Wie ktoś do czego one dokładnie mają być? Będzie jakaś wózkownia czy coś takiego też? Czy na co są te pomieszczenia zamknięte na wejściu do kaltki?
10. Instrukcja do sterowania do ogrzewania nie ma opisanej funkcji "PROG". Nie udało się też znaleźć opisu na stronie producenta. Ktoś coś więcej wie?
z2401
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 maja 2017, 14:20

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Ole » 27 gru 2017, 13:38

Macie ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu ?
Jeśli tak to współczuję bo cały kurz będzie się super unosił w powietrzu a alergicy będą mieć przej...e
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: TomekRzeszow » 28 gru 2017, 8:35

Programowanie sterownika jest bardzo proste. Dajemy na Prog i ustawiamy godziny nocne i dzienne. To wszystko. W razie w służę pomocą.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: z2401 » 28 gru 2017, 9:09

Sterownik jest zaprogramowany. Ale sterowanie nie idzie do pompy i przez to pompa chodzi cały czas jeśli ma prąd (przed chorobą włączono nam ogrzewanie, ustawienia na 16 i 18 stopni w zależności od dnia/godziny mieliśmy, po kilku dniach wchodzę na mieszkanie, a tam 37,5 stopnia, myślałam że zemdleję, trzeba było od razu wietrzyć). I możliwe, że właśnie żeby puścić to sterowanie trzeba będzie kuć - hydraulik bite 7 minut tłumaczył, że architekci nie uwzględnili przy projektowaniu, że to jest z logoterm i nie można tylko odcinać zaworu bo będzie chodzić na sucho, więc coś tam zostało wymontowane, żeby do tego nie dopuścić, ale sterować się nie da.
z2401
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 maja 2017, 14:20

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: z2401 » 29 gru 2017, 10:04

Aktualizacja - nie dostali w ADMIE jeszcze potrzebnych papierów, przez co przesuwają się terminy u notariusza. Mi z 2 stycznia termin przeniósł się na 15 stycznia (z banku dalej nie mam informacji czy to problem i czy coś będzie w związku z tym potrzebne)
z2401
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 maja 2017, 14:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron