[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: gozzzia » 25 lis 2017, 20:35

Witam,

Jakie ceny za metr za te mieszkania ?
gozzzia
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 25 lis 2017, 20:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: pisul » 25 lis 2017, 22:20

peter pisze:Tempo budowy niezle dwoja strona Ciekawe kto pierwszy zakonczy budowe czy Apklan czy Harbex na Pobitnym obie inwestycje podobne a obecnie na takim samym etapie ciekawy wyscig sie zapowiada :) przy budowie Apklanu juz dzisiaj przejezdzajac mozna obczuc ze bedzie to spora inwestycja a to dopiero 3-4 kondygnacja :D


Mimo że prostsza bryła na Pobitnym tu chyba przy Bulwarach więcej ludzi pracuje? I o ile chyba szybciej konstrukcyjnie Bulwary osiągną pełną wysokość to na Pobitnym z racji gotowej elewacji jaka ma być zastosowana i płaskich prostych ścian pewnie wcześniej będzie koniec. Bulwary patrząc na skomplikowaną bryłę to wystające balkony i tysiące narożników i brak płaskich prostych ściany. Elewacja zajmie duuużo czasu.


Patrząc na kamerkę ostatnie piętro i przyszły maszt już będą po za kadrem no chyba że kamerkę skorygują :lol:

Obrazek
fot: http://www.bulwarypark.pl/kamery
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: hoophoop18 » 25 lis 2017, 22:40

ja już zadawałem to pytanie wyżej... Te żurawie bedą za małe na te piętra dodając pozostałe piętra do tego co już stoi.
hoophoop18
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 115
Na forum od: 22 mar 2017, 22:53

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: bystry » 29 lis 2017, 11:04

Na kamerce zauważyłem, że ściany nie mają jednolitej struktury tzn. parter ma ściany zalane betonem, pierwsze piętro cegła, drugie piętro beton i tak na zakładkę (na zmianę chyba będą robić)... Zastanawiam się dlaczego?? Mógłby jakiś ekspert się wypowiedzieć czy ma to jakieś znaczenie dla konstrukcji budynku czy nie ma żadnego znaczenia??

Bo np. skyres miał ściany betonem zalewane a wysokość ma podobną...
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: tomek707 » 29 lis 2017, 16:39

bystry pisze:Na kamerce zauważyłem, że ściany nie mają jednolitej struktury tzn. parter ma ściany zalane betonem, pierwsze piętro cegła, drugie piętro beton i tak na zakładkę (na zmianę chyba będą robić)... Zastanawiam się dlaczego?? Mógłby jakiś ekspert się wypowiedzieć czy ma to jakieś znaczenie dla konstrukcji budynku czy nie ma żadnego znaczenia??

Bo np. skyres miał ściany betonem zalewane a wysokość ma podobną...


Zwróć uwagę na fakt, że kondygnacje z cegłą na froncie są wysunięte względem kondygnacji niższej i wyższej. Nie są to ściany nośne a wypełniające. Nad ścianą żelbetową są słupy żelbetowe (za ścianą murowaną)
tomek707
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 39
Na forum od: 22 kwie 2017, 16:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: rafik » 29 lis 2017, 19:15

hoophoop18 pisze:ja już zadawałem to pytanie wyżej... Te żurawie bedą za małe na te piętra dodając pozostałe piętra do tego co już stoi.

Dwa małe żurawie prawdopodobnie zdemontują,a pozostałe będą sukcesywnie podwyższane.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: pisul » 30 lis 2017, 18:45

Budynek tak urósł że widać go już na kolejnej kamerce.
...to już trzecia ;)

Obrazek


Nocny screen z Obrazek

http://kamery-rzeszow.pl/kamery/kamera-zapora-rzeszow
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: bystry » 30 lis 2017, 23:05

tomek707 pisze:
bystry pisze:Na kamerce zauważyłem, że ściany nie mają jednolitej struktury tzn. parter ma ściany zalane betonem, pierwsze piętro cegła, drugie piętro beton i tak na zakładkę (na zmianę chyba będą robić)... Zastanawiam się dlaczego?? Mógłby jakiś ekspert się wypowiedzieć czy ma to jakieś znaczenie dla konstrukcji budynku czy nie ma żadnego znaczenia??

Bo np. skyres miał ściany betonem zalewane a wysokość ma podobną...


Zwróć uwagę na fakt, że kondygnacje z cegłą na froncie są wysunięte względem kondygnacji niższej i wyższej. Nie są to ściany nośne a wypełniające. Nad ścianą żelbetową są słupy żelbetowe (za ścianą murowaną)


Dzięki za wyjaśnienie! ;)
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: pisul » 10 gru 2017, 18:27

Zauważyłem jedną fajną sprawę. W panoramie budynków widocznych z obwodnicy była dziura.
Przez przypadek bo chyba tego nikt tego nie planował 2 nowe wieżowce ładnie wypełnią widoczek:


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Postautor: Rze-NM » 12 gru 2017, 17:56

:)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Rze-NM
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 318
Na forum od: 25 mar 2015, 18:08
Lokalizacja: Nowe Miasto

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości