Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Kognakus » 08 mar 2017, 0:19

avista pisze:Dzień dobry,
Chce zapytać o przyczynę usunięcia mojego tematu w dziale newsach inwestycji mieszkaniowych?
Pozdrawiam


W historii nie widzę aby ktokolwiek z moderatorów usunął ci temat.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 28 mar 2017, 22:54

Wypadało by napisać kilka słów uzasadnienia jeśli kasuje się kogoś posty.Co prawda mój wpis w temacie o blokach na Pobitnem mało wnosił do tematu i miał charakter żartobliwy ale to już któryś raz jak posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: swiety » 29 mar 2017, 12:37

^^ Racja, czasami moderuje z telefonu i nie mam czasu na pisanie uzasadnień. Następnym razem się poprawie.

Twój post raczej nie wnosił nic do tematu, fotki które wrzuciłeś nie miały nic wspolnego z inwestycją hartbexu. ;)

Pozdrawiam
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 29 mar 2017, 14:08

Nie miały,owszem.Ale jakieś podobieństwo tam widziałem ;)
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Adrian_1991 » 07 cze 2017, 2:02

Mam pytanie, ostatnio zauwazylem ze pod awatarem a raczej nickiem uzytkownikow piszacych posty znajduja sie rowniez opisy typu ; 'moderator, bywalec, poczatkujacy''? Zastanawiam sie poprostu czy 'świerzak' pisze sie przez 'rz' bo jakos bardziej pasuje mi 'świeżak' ale moge sie mylic ?
Adrian_1991
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 02 sie 2014, 21:22

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Kognakus » 07 cze 2017, 8:43

Adrian oczywiście masz rację :) rangi przekopiowałem z pewnego forum, nie sprawdziłem pisowni... zaraz poprawię
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 02 lip 2017, 17:39

grizli pisze:Emi, na razie II i III etap będą korzystały z zarządcy wybranego przez dewelopera, co jest oczywiste, ale po jakimś czasie, wspólnoty będą mogły podjąć decyzję o zmianie, jeśli będą niezadowolone.

Potwierdzam, faktycznie zniknął post Ekotopera, chociaż wg mnie nie było w nim niczego nieodpowiedniego - widocznie admini mieli inne zdanie.


Usunąłem 3 posty. Pierwszy post- temat pomylony i nowy forumowicz pisał nie o tej inwestycji. Kolejny post głupoty pisane o jakiejś pół metrowej wodzie w garażu. Ze zdjęć raczej mowa o nie do końca wyschniętej podłodze w nieskończonym i nie oddanym jeszcze budynku. A tu się ktoś nakręcił i sieje defetyzm i czarnowidztwo. Kolejny post i kolejna osoba mająca w dorobku zero postów pisze swój 1 post tak samo jak ktoś wcześniej i to samo prawie kopiuj-wklej. Wystarczy raz wyrazić swoją opinię bez mnożenia kont.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: grizli » 09 lip 2017, 22:15

OK, naprawdę rozumiem Pisul. Musicie jako moderatorzy gdzieś postawić granicę między swobodą wypowiedzi, a ujmijmy to tak: "przesadzoną krytyką". :)
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 20 paź 2017, 3:35

Musiałem usunąć 2 komentarze w temacie [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital). Czym ktoś ma mniej postów tym większe głupoty pisze. I każda taka wypowiedz może mieć swoje konsekwencje prawne. Jakieś 3(?) lata temu gdy startowała inwestycja Nasz Gaj identyczne bzdury się pojawiały odnośnie dewelopera, jego firmy że nic nie wybuduje że nie ukończy itd... Oczywiście wszystko okazało się totalną bzdurą. I tu niestety w kolejnej inwestycji dzieje się podobnie. Takie szkalujące wpisy będę kasował. No i skończcie pisać bzdury o mafii, lepiej zdjęcia wrzućcie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Ole » 09 lis 2017, 10:37

Wrzucę offtopa bo nie ma po co zakładać tematu. Może warto by przestawić czas na forum bo posty się pojawiają w przyszłości ;)
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości