Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: dStan » 22 maja 2017, 10:26

gragar pisze:Ma ktoś może z forumowiczów wiedzę co dalej z rozbudową osiedla; nad Wisłokiem;. Czyżby na planach sprawa dalszej budowy się zakończyła ? ,bo polegli w walce proceduralnej na etapie pozwoleń np. z Koralem. :cry:

Co masz na myśli pisząc, że polegli w walce z np. Koralem, walce dotyczącej jakich pozwoleń?
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: gragar » 22 maja 2017, 19:37

dStan pisze:
gragar pisze:Ma ktoś może z forumowiczów wiedzę co dalej z rozbudową osiedla; nad Wisłokiem;. Czyżby na planach sprawa dalszej budowy się zakończyła ? ,bo polegli w walce proceduralnej na etapie pozwoleń np. z Koralem. :cry:

Co masz na myśli pisząc, że polegli w walce z np. Koralem, walce dotyczącej jakich pozwoleń?


Czytałam w różnych publikatorach jakie były perturbacje z przepchnięciem pozwolenia za budowę poprzednich etapów osiedla ;Nad Wisłokiem;Chodziło wtedy o bliskość zabudowy osiedla w stosunku do położenia okolicznych zakładów i zgromadzonych w tych zakładach a potrzebnych do produkcji sporych ilości amoniaku. Dlatego ta zwłoka z rozpoczęciem budowy kolejnego bloku wydaje mi się co najmniej podejrzana :? Ale może się mylę i jest to norma ,że dalej nic nie wiadomo oficjalnie czy i kiedy zaczną.
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: dStan » 23 maja 2017, 15:02

Napisałem maila i od pani kierownik biura sprzedaży dostałem taką informację:
...Inwestycja jest na etapie przygotowania i będzie realizowana...

Terminu konkretnego jednak nie mogła mi podać. Ja stawiam, że problemów raczej tam nie będzie (skoro były pozwolenia na budynek B to dlaczego miałoby nie być na kolejne?), po prostu mają dużo inwestycji już rozpoczętych/ważniejszych (SkyRes, Urocze, Bella Dolina, plac Garncarski pewnie też ważniejszy), które będą realizowane wcześniej.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: gragar » 24 maja 2017, 11:39

dStan pisze:Napisałem maila i od pani kierownik biura sprzedaży dostałem taką informację:
...Inwestycja jest na etapie przygotowania i będzie realizowana...

Terminu konkretnego jednak nie mogła mi podać. Ja stawiam, że problemów raczej tam nie będzie (skoro były pozwolenia na budynek B to dlaczego miałoby nie być na kolejne?), po prostu mają dużo inwestycji już rozpoczętych/ważniejszych (SkyRes, Urocze, Bella Dolina, plac Garncarski pewnie też ważniejszy), które będą realizowane wcześniej.

Dzięki za odpowiedź :) ale ,czy nie logicznym i z korzyścią dla mieszkających już tam ,,,, było by sfinalizowanie przez Dewelopress rozpoczętego już osiedla zwłaszcza ,że całą logistykę budowy mieli już zorganizowaną i plany budynków gotowe .A sprzedaż w tej okolicy jest chyba pewniejsza niż pchanie się pod Jesionkę.Dlatego domyślam się ,że jednak coś....,lub ktoś.... blokuje.A ten e-mail od pani kierownik z biura sprzedaży się nie otwiera :( chyba ,że tak ma być .Jeżeli można prosić o wysłanie go na PR to było by miło .Pozdrawiam
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: harpun » 24 maja 2017, 20:04

Chodniki przygotowane
Obrazek
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: flyRZE » 06 cze 2017, 20:26

Na stronce MWM pojawiła się wizualizacja z adnotacja w opracowaniu. Osiedle BOZ.
Ciekawe jaka lokalizacja. W sensie patrząc na zdjęcie nałożone czyli ten ciek wodny to jest rzeczka Matysówka, a lokalizacja na zachód od ich obecnej inwestycji.
Generalnie, albo łąka jest przypadkowa, albo planują obok wybudować arterię z wizki :).
Obrazek
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: peter » 06 cze 2017, 21:28

Pierwsza myśl jaka mi przyszła to ze to kolejny etap osiedla NG, wygląda to dość dobrze.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: porteño » 06 cze 2017, 23:33

Wszystkie te nowe bloki teraz na jedno kopyto, nic oryginalnego...
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: iamRZE » 06 cze 2017, 23:57

Taka droga jest planowana w tamtym rejonie, jej przebieg można zobaczyć w mpzp 83/13/2004 (tutaj w lepszej jakości) oznaczona jest jako KDL.2
Obecnie nie ma jednak żadnego dojazdu do tych działek.

Te podjazdy dla wózków, mogłyby być lepiej zaplanowane.
Awatar użytkownika
iamRZE
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 351
Na forum od: 15 lip 2014, 12:56

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: szczupok » 07 cze 2017, 13:09

Zarys działek, na których powstanie inwestycja (mniej więcej)

image_2017-06-07_12-55-30.png
image_2017-06-07_12-55-30.png (467.97 KiB) Przeglądany 5362 razy
szczupok
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 09 sie 2015, 14:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości