[ul. Strażacka] Szklane tarasy (Preis Developer)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

[ul. Strażacka] Szklane tarasy (Preis Developer)

Postautor: riko » 04 lut 2015, 15:42

Szklane Tarasy - to kolejny etap prestiżowej inwestycji położonej na terenie miasta Rzeszowa.
Obecnie w sprzedaży dostępne są nowe mieszkania – przy ul. Strażackiej i ul. Zelwerowicza.

Szklane-tarasy przy ul. Strażackiej to kompleks budynków wielorodzinnych obejmujący w sumie blisko 140 mieszkań.

Budynek C wyposażony jest w windę. Budynek D posiada 3 windy.
Inwestycja przy ul. Strażackiej będzie obsługiwana w systemie otwierającym szlaban z zastosowaniem odbiornika GSM.

Inwestycja przy ul. Zelwerowicza to kameralny budynek wielorodzinny obejmujący 18 przestronnych mieszkań .

Obrazek

Obrazek
o to budynki A i B
Obrazek
a to budynek C
Obrazek
pierwszy beton fundamentowy w budynku D
I to wszystko z ul.Strażackiej w Rzeszowie

Materiały ze strony dewelopera
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: (ul.Strażacka) SZKLANE TARASY

Postautor: riko » 04 lut 2015, 15:46

Dwa budynki są już skończone są to budynki A i B. A trzeci prawie na ukończeniu
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: swiety » 04 lut 2015, 16:27

Jak już zakładasz temat to zrób to porządnie. Dodaj adres inwestycji, www, wizualizacje, zdjęcia itd.

Czekam do wieczora.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: riko » 05 lut 2015, 15:16

Obrazek

a to z ul.ZELWEROWICZA

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: riko » 05 lut 2015, 15:32

Obrazek


A to budynki A i B, w oddali budynek C.
To budynki z ul.Strażackiej
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: looky » 05 lut 2015, 19:02

Coraz częściej obserwuję, że place zabaw dla dzieci buduje się najbliżej budynków jak tylko się da. Jak patrzę na to ostatnie zdjęcie, to tylko współczuję przyszłym mieszkańcom niekończącego się wrzasku dzieci. Balkony rzeczywiście większe niż standardowo - i teraz chcąc sobie w lecie wyjść chociażby na ten balkon popracować na laptopie, to się nie będzie dało. Rozumiem, że rodzice też chcą mieć z okna widok na to co robią dzieci, ale bez przesady, niechby te place były oddalone od bloków o te kilkadziesiąt metrów.

Być może jestem przewrażliwiony, ale na wrzaski dzieci mam uczulenie...
looky
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 105
Na forum od: 02 sie 2014, 13:01
Lokalizacja: Rzeszów, 1000-lecia

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: rafik » 05 lut 2015, 23:37

looky pisze:Coraz częściej obserwuję, że place zabaw dla dzieci buduje się najbliżej budynków jak tylko się da. Jak patrzę na to ostatnie zdjęcie, to tylko współczuję przyszłym mieszkańcom niekończącego się wrzasku dzieci. Balkony rzeczywiście większe niż standardowo - i teraz chcąc sobie w lecie wyjść chociażby na ten balkon popracować na laptopie, to się nie będzie dało. Rozumiem, że rodzice też chcą mieć z okna widok na to co robią dzieci, ale bez przesady, niechby te place były oddalone od bloków o te kilkadziesiąt metrów.

Być może jestem przewrażliwiony, ale na wrzaski dzieci mam uczulenie...


Większość developerów to nie obchodzi,najważniejsze żeby postawić jak najbliżej mediów aby nie mieć dodatkowych kosztów i sprzedać.Ten budynek na Zelwerowicza który jest niby częścią tego osiedla,jego oddziałem :? nie wiem jak to nazwać jest tego dobrym przykładem,a mieszkańcy z tarasów na parterze i 1 piętrze będą mieli widok na skarpę,koronę czereśni i dach parterowego domku.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1062
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: riko » 20 lut 2015, 17:38

Zaczęli robić pierwszą kondygnację o to zdjęcie
Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: Arrival » 23 lut 2015, 13:02

Co myślicie o tym osiedlu z punktu widzenia lokalizacji/jakości życia? Korci mnie, żeby kupić tam mieszkanie z tym, że ma to być mieszkanie tymczasowe na kilka lat, a potem sprzedaż albo wynajem. Nie mieszkam jeszcze w Rzeszowie więc nie bardzo się orientuję - czy na takich "przedmieściach" trudno będzie wynająć mieszkanie? Studenci chyba odpadają bo wolą centrum?
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Strażacka] Szklane tarasy

Postautor: swiety » 23 lut 2015, 13:07

Ja bym tam (w tej okolicy) mieszkania nie kupił, popatrz na google maps - totalny chaos, dziś masz za oknem łąkę, jutro możesz mieć 4-5 piętrowy blok. Dojazd kiepski, droga 1 pasmowa, korki na Kwiatkowskiego. Wynajem raczej dla osób pracujących, studenci raczej odpadają.
Zero perspektyw dla poprawy dojazdu, a będzie coraz gorzej - kolejne bloki, mini osiedla będą budowane a dróg nowych czy poszerzenia nie przewidują.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Następna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości