[ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: Sindus » 15 mar 2017, 17:38

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: Sindus » 28 mar 2017, 20:43

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: riko » 29 maja 2017, 17:13

Nowe fotki z budowy.

Fotki ze wczoraj.

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: spiro81 » 05 lip 2017, 16:52

Odradzam
eDomus z Rzeszowa!
Nie kompetentny deweloper!!!
zakup u nich mieszkania to była życiowa pomyłka.
wszystko pięknie ładnie wygląda tylko na zdjęciach.
niesamowite opóźnienia, o wszystko trzeba prosić, dzwonić (po 10 razy), umawiać się (a i tak nikt nie przychodzi wykonać, sprawdzić itp. nawet nie raczy zadzwonić)
deweloper wini pracowników a oni jego (masakra z nikim nie można się dogadać)
nie zgodności z umowami, nie zgodności z projektami, non stop same problemy.
a o kompetentną informację od kogokolwiek z biura jeszcze się nie doczekałem!!!
na maile przypominające czeka sie 2-3tyg (najdłużej czekałem 2miesiące - żeby miec cokolwiek pisemnie, a i tak do dziś nic nie zostało załatwione)
mam wielu znajomych w tym samym czasie po zakupie mieszkania ale żaden nie ma takich problemów jak ja!!!
szczerze odradzam! przypuszczam że inne inwestycje są w ten sam sposób robione (ponieważ robią je te same ekipy!!! - przerzucane tylko między inwestycjami)
4 albo i 5 razy się zastanówcie zanim pomyślicie by zakupić coś u tego dewelopera!!!

niezadowolony klient (już 8 miesięcy czekam na oddanie, a niektórzy sąsiedzi już 10-11, i pewnie rychło to nie nastąpi)
spiro81
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 05 lip 2017, 16:37

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: rzeszowianka » 12 lip 2017, 9:20

spiro81 pisze:Odradzam
eDomus z Rzeszowa!
Nie kompetentny deweloper!!!
zakup u nich mieszkania to była życiowa pomyłka.
wszystko pięknie ładnie wygląda tylko na zdjęciach.
niesamowite opóźnienia, o wszystko trzeba prosić, dzwonić (po 10 razy), umawiać się (a i tak nikt nie przychodzi wykonać, sprawdzić itp. nawet nie raczy zadzwonić)
deweloper wini pracowników a oni jego (masakra z nikim nie można się dogadać)
nie zgodności z umowami, nie zgodności z projektami, non stop same problemy.
a o kompetentną informację od kogokolwiek z biura jeszcze się nie doczekałem!!!
na maile przypominające czeka sie 2-3tyg (najdłużej czekałem 2miesiące - żeby miec cokolwiek pisemnie, a i tak do dziś nic nie zostało załatwione)
mam wielu znajomych w tym samym czasie po zakupie mieszkania ale żaden nie ma takich problemów jak ja!!!
szczerze odradzam! przypuszczam że inne inwestycje są w ten sam sposób robione (ponieważ robią je te same ekipy!!! - przerzucane tylko między inwestycjami)
4 albo i 5 razy się zastanówcie zanim pomyślicie by zakupić coś u tego dewelopera!!!

niezadowolony klient (już 8 miesięcy czekam na oddanie, a niektórzy sąsiedzi już 10-11, i pewnie rychło to nie nastąpi)



Absolutnie nie zamierzam bronić tu dewelopera, bo na niektórych inwestycjach ma spore opóźnienia, ale na stronie jest napisane, że oddanie Oazy planowane jest (było) na pierwszy kwartał 2017 roku. Skąd zatem 8, 10 czy nawet 11 miesięcy oczekiwania?!
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: gawel2906 » 20 lip 2017, 1:27

Stronę internetową można edytować:) Oddanie miało nastąpić w Q3 2016
INTERNET PAMIĘTA!!!
gawel2906
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 20 lip 2017, 1:22

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: rzeszowianka » 20 lip 2017, 8:22

gawel2906 pisze:Stronę internetową można edytować:) Oddanie miało nastąpić w Q3 2016
INTERNET PAMIĘTA!!!



Uuuuu to faktycznie kiepska sprawa... Byłam wczoraj na ich innej budowie - szeregówki Potokowa i wszystko idzie zgodnie z planem, stąd moje pytania. A na Oazie z tego co widziałam część bloków jest już oddana i zamieszkana, nie?
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: Janusz » 20 lip 2017, 19:23

Ja tylko dodam, że trzeba mieć jaja aby przy obecnych normach akustycznych wybudować z betonu komórkowego budynek wielorodzinny.
Janusz
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 07 gru 2016, 20:32

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: grande1970 » 25 lip 2017, 19:15

gawel2906 pisze:Stronę internetową można edytować:) Oddanie miało nastąpić w Q3 2016
INTERNET PAMIĘTA!!!

w 2015 roku jak sie pytałem to mówili że II kw 2016 już będą ale w efekcie zrezygnowałem, teraz nie żałuję bo rok temu kupiłem na zalesiu i mieszkam od miesiąca, choć tez była obsuwa ale na szczęście tylko 3 miesięczna
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [ul.Załęska] Oaza Apartamenty (eDOMUS)

Postautor: amborozy » 03 lis 2017, 13:29

Witam. Chciałebym ostrzec wszytkich (mam nadzieje niedoszłych kilentów) dewelopera edomus. Pan roland razem ze swoim bratem (podywkonawca) sa to ludzie nie kompetentni. Póki maja interes mało by do tyłka nie weszli, a jak już sprawy formalne mają za soba to olewają ludzi i zostawiaja nie dokończoną robote. Sam jestem kilentem, który został przez niego oszukany. Naprawde warto przejchac się po jego budowach i posluchać opinii, sam załuje ze tego wczesniej nie zrobiłem. Naprawde nie warto ufac temu oszustowi. ostatnim etapem olwania klienta jest bark odbierania telefonow.
amborozy
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 03 lis 2017, 13:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości