[ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: szaronka » 10 sty 2017, 15:26

Niestety drzwi od bramy garażowej nie zamykają się automatycznie tylko trzeba klucz od domofonu przekręcić w zamku jak się przez te drzwi wychodzi. Bezsens. Efekt jest taki, że za każdym razem kiedy wchodzę od zewnątrz te drzwi są otwarte. Żadne usterki czynszu nie obniżają. Nie za bardzo wiem jak z tym walczyć bo ile razy można dzwonić w tej samej sprawie?
szaronka
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 14 gru 2016, 15:30

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 15 sty 2017, 22:26

może niech Pani napisze pismo? niestety panie w spółdzielni są bardzo leniwe. tak nie ma Pani żadnego potwierdzenia, że zgłaszała usterkę, a one to brzydko mówiąc zlewają. napisać zwykłe pismo i wysłać. chociaż lepszy efekt byłby gdyby zebrać jeszcze podpisy od innych mieszkańców i wtedy wysłać.
tak przy okazji, pytała się może Pani dlaczego miesięczna opłata za miejsce postojowe w parkingu podziemnym jest tak duża?
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: szaronka » 23 mar 2017, 12:08

Pytanie czy ktoś z Państwa ma już podpisany akt notarialny, bo ciągle termin jest przez Spółdzielnię przesuwany. Bank nie będzie tak wyrozumiały jak kolejny raz dowie się o przesunięciu terminu.
Zaczyna być to bardzo niepokojąca.
Pozrawiam
szaronka
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 14 gru 2016, 15:30

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: agi » 05 kwie 2017, 11:59

Dzwoniłam dzisiaj i powiedzieli że końcem maja będą akty notarialne :?
agi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 15 lut 2016, 8:40

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 08 maja 2017, 13:11

no to tyle z potwierdzenia, że akty notarialne będą pod koniec maja...nie będą. są po prostu niepoważni. spróbuj się spóźnić ty jeden dzień to od razu skaczą, ale oni mogą tyle miesięcy nas zwodzić. nie wiem w jakich Wy macie bankach kredyty, ale mój już powoli traci cierpliwość, nie wspominając, że co chwilę ponoszę przez nich koszty.
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: agi » 09 maja 2017, 7:49

To teraz twierdza ze kiedy beda te akty??
agi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 15 lut 2016, 8:40

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 11 maja 2017, 14:52

ja już się nawet ich nie pytam kiedy, bo z ludzi idiotów robią i kłamią. tyle terminów już miało być ostatecznych.
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: szaronka » 14 maja 2017, 20:21

A może czas najwyższy skończyć już z tym czekaniem. Mój Bank też nakłada kary i traci cierpliwość. Może należałoby się skrzyknąć i porozmawiać z jakimś prawnikiem. Przecież nie jesteśmy jednostkowym przypadkiem, a z tego co wiem to nikt nie ma aktu notarialnego, może w grupie siła? :evil: :evil:
szaronka
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 14 gru 2016, 15:30

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 31 maja 2017, 10:51

ja jestem za, ale Pani dodała post pół miesiąca temu i nikt się nie odezwał. nie wiem czy inne banki są tak wyrozumiałe czy ludziom nie przeszkadza, że muszą płacić za każde upomnienie i aneks robić. dzwoniła Pani może w ostatnim czasie do nich? akty miały być pod koniec maja, a dzisiaj ostatni dzień i cisza.
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: agi » 31 maja 2017, 19:19

Teraz wysylaja rozliczenia kosztow budowy. Akty maja byc podobno w lipcu.
agi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 15 lut 2016, 8:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości