[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Archis » 09 sty 2017, 22:27

riko pisze:Czyli ten plan co ja wrzuciłem to jest dobry.Ponieważ taki jest na Developresie. A tak przy okazji to mieszkańcy domów jednorodzinnych będą dzielić swoją dawną ulicę z mieszkańcami osiedla.


Nope, nie jest. To co podesłałeś to rzeczywiście wersja pierwsza. Znajdująca się na pierwotnej stronie osiedla, kiedy inwestorem była jeszcze spółka COBER z Krakowa. Nowa strona jest w przygotowaniu. Jak bardzo chcecie mogę Wam podesłać pdfa z projektem zagospodarowania terenu.

arturtradecd pisze:Nie do końca, bo pomiędzy blokami nie będzie wjazdu autem i nie będzie parkinow tylko ciąg pieszo rowerowy . Natomiast mój plan powinien być trochę przesunięty w stronę dzialki 233 do jej granic. Właściciele domów będę dalej swoją prywatną drogę . Developres zbuduje nowa równoległa do tej co jest.


Skąd arturradecd masz takie dziwne informacje odnośnie tej równoległej drogi? To co widać na Twoim rzucie (jest tylko lekko niedoskalowany i uciąłeś plac zabaw) To droga wewnętrzna, rzeczywiście obsługująca miejsca postojowe dla znacznej części mieszkań. Reszta jest w parkingu podziemnym. Jednak droga, która była dojazdem dla domków też jest w całości wykorzystana, zarówno jako dojazd dla projektowanego osiedla jak i miejsca postojowe. Mieszkańcy domków, nie będą już jej mieli na wyłączność ale za to będą ją mieli wyasfaltowaną wraz z zamontowanym oświetleniem. Wszystko w porozumieniu z mieszkańcami.

Na prośbę Pisula

Edit: Mniejsza wersja:
Obrazek

Wersja w rozdzielczości 9102x7688:
https://zapodaj.net/images/82c1eb83fcb17.jpg
Awatar użytkownika
Archis
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 21 gru 2015, 11:10

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: pisul » 21 sty 2017, 18:11

Całość ogrodzona, krzaki wycięte na całej działce, pojawiły się dwa ptaszyska(prawdopodobnie będzie jeszcze co najmniej jeden?) i kontenery dla pracowników a w miejscu budynków już wyznaczone ławy:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: vicomte » 21 sty 2017, 20:05

Do posta kolegi mozna jeszcze dopowiedziec, ze tak etetyczne ogrodzenie i wjazd na budowe, wladze miasta powinny ustandaryzowac i narzucac innym wykonawcom ;)

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: pisul » 12 lut 2017, 13:07

Na inwestycji pojawiło się 3 ptaszysko a na ogrodzeniu reklamy: "Zawsze w terminie ... Gotowe 2 połowa 2018" i rzuty mieszkań, kontakt z deweloperem ...
Dziś gdy fociłem to 2 auta się zatrzymywały przy reklamie więc wrzucę i ją:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: riko » 12 lut 2017, 16:15

Kolego pisul to na pewno jest ptaszysko do tej inwestycji?
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: gragar » 12 lut 2017, 18:14

Może mi ktoś wyjaśnić co oznacza na rzucie geodezyjnym wkopiowanym tu przez Archisa , ten zielony prostokąt na działce komunikującej się z wschodnim skrzydłem budynku C i czy droga od strony północnej ma być ulicą ślepą ,czy będzie łączyć się z :?:
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: elCzaporro » 12 lut 2017, 23:33

riko pisze:Kolego pisul to na pewno jest ptaszysko do tej inwestycji?


Wszystko wskazuje, że każdy blok inwestycji ma swojego żurawia, ten nowy stoi tak jakby na zgięciu budynku C, albo się mylę ;)
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Nikoś » 15 lut 2017, 13:33

Zobaczmy co z tego wyjdzie, ciekawe czy planują remont i dostosowanie tej drogi dojazdowej do normalnych parametrów bo jak widac na foto wąska a jeszcze jak ruch wzrośnie to już totalnie. Fajnie będą mieli ci w tych domkach z jednej strony nasz gaj z drugiej inne bloczki
Nie ma jak planowanie :D
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: pisul » 03 mar 2017, 14:15

Pierwsze ściany piwnic:


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres) (3 budynk

Postautor: pisul » 12 mar 2017, 18:03

Obrazek



Obrazek



Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości