[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: DZEJKOP » 13 sty 2017, 10:02

Mariusz pisze:Kolego dzejkop nie wiem skąd przyjechałes ale ogólnie w mieście świecą się latarnie gdy jest ciemno więc nie wiem skąd jakieś głupie pomysły żeby gasic latarnie w środku nocy.


Kolego ja nie wiem skąd Ty przyjechałeś,że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, gdyż nie pisałem nic o wyłączeniu lamp w środku nocy, tylko o skróceniu tego czasu, to jest znaczna różnica. Po za tym takie i inne ustalenia powinny być podejmowane na spotkaniu z zarządcą, większością głosów, a nie indywidualnie przez telefon
DZEJKOP
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 24 maja 2016, 20:51

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 13 sty 2017, 12:36

Moi Drodzy
Nasz wspólny Kolega - Sąsiad stworzył Grupę zamkniętą dla Nas mieszkańców po to by sprawy osiedla poruszać tam :) Myślę, że sprawy związane z zarządcą nie powinny widnieć na forum publicznym :)
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mariusz » 13 sty 2017, 17:40

Kolego dzejkop latarnie po to są na każdym osiedlu żeby świeciły gdy jest ciemno i chyba jest to oczywiste. Ludzie różnie pracują i nikt nie będzie wychodził lub wracał z pracy po ciemku. Takie rzeczy nie muszą być przeglosowywane bo to jest logiczne, świecą gdy jest ciemno nie świecą gdy jest jasno. Mieszkam tu już 4 miesiące i bez oświetlenia to osiedle wyglądało jak"osiedle widmo" Musimy szukać oszczędności gdzie indziej(zmiana zarządcy) a nie na tak oczywistej rzeczy jaka jest oświetlenie
Mariusz
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 22:28

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: aga s » 14 sty 2017, 20:32

ja jestem z budynku H.
Jestem też za spotkaniem tylko m jeszcze nie mieszkam tam więc proszę o informację jak coś będzie.
Może ktoś na tym forum to jest z budnku H to dajcie znać.
aga s
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 14 sty 2017, 20:22

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: resov » 12 paź 2017, 9:00

Ta inwestycja jeszcze jest w trakcie realizacji? :o Jeżeli nie, to może czas na "porządki"? :D
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Modecom » 14 lut 2018, 13:57

[quote="blondi"]Witam postaram się napisac w skrócie. Pierwsze pytanie dlaczego otrzymałem plan gospodarczy z firmy SETBAU tylko na nieruchomości Ai B czy następne budynki maja innego zarzadce? Plan gospodarczy który otrzymałem na 2017 ma bardzo wysokie stawki w porównaniu z innymi spólnotami mieszkaniowymi. Dla porównania jestem właścicielem mieszkania w innej wspólnocie mieszkaniowej gdzie występuja m.in. następujące koszty:

-opłata za zarządzanie 1.57zł w tym jest (opłata za zarządzanie 0.80zł ,opłata za utrzymanie czystości części wspólnej wewnątrz i na zewnątrz i drobnych napraw 0.65zł oraz opłata za ubezpieczenie OC / opłaty bankowe 0.12 zł) komórki lokatorskie nie są wliczane do metraża mieszkania.

SETBAU za zarządzanie chce 1.88zł + sprzątanie zewnątrz 0.43 , wewnątrz 0.42 razem wychodzi 2,73zł.
To jest pierwszy zarządca który pobiera opłaty za zarządzanie – księgowość obsł techn.mat biur itd.
(być może zabrakło pomysłów na wprowadzanie kolejnych opłat (punktów) aby rozłożyc wymaganą kwote proponuje jeszcze dodać koszty dojazdu księgowej i ekipy do sprzatania albo zrzucanie sniegu z dachu itd)może za to też będziemy płacić.
Dla porównania:
przy mieszkaniu 68m2 x1.88 zł= 127,84 zł
w mojej wspólnocie wynosi 68x0.80 zł= 54,4 zł
różnica wynosi 73.44 x12miesiecy 881,28zł dodajac jeszcze koszty księgowość i materiały biurowe 38,27zł miesięcznie to rocznie wychodzi 459,24zł co daje w skali roku 1340,52zł więcej jak w innej wspólnocie .

Czy moge prosic o namiary na tego Zarzadce gdzie za 68 m placiesz tylko 80 gr za metr :-)
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Modecom » 14 lut 2018, 14:06

Udalo Wam sie zmienic zarzadce?jak tak to na jakiego?
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: yreks » 21 maja 2018, 10:56

Witam. Zauważyłem że za wybudowanymi szeregówkami Boz-u przy ulicy Sikorskiego buduję się kolejny budynek z mieszkaniami w szeregówkach. Miejsce mniej wiećej zaznaczone na mapie poniżej. Na tablicy na placu budowy inwestor to jakaś firma z Warszawy. Czy ktoś wiec coś więcej co to za inwestycja? Jaki deweloper i gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej?
Załączniki
szereg.sikorskiego.jpg
szereg.sikorskiego.jpg (374.59 KiB) Przeglądany 7510 razy
yreks
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 130
Na forum od: 16 sie 2017, 8:39

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: BOZ Development » 19 lis 2019, 10:48

Zdjęcia po realizacji inwestycji:
Załączniki
BOZ Development Sikorskiego (2).jpg
BOZ Development Sikorskiego (2).jpg (454.82 KiB) Przeglądany 6406 razy
BOZ Development Sikorskiego (3).jpg
BOZ Development Sikorskiego (3).jpg (482.13 KiB) Przeglądany 6406 razy
BOZ Development Sikorskiego (1).jpg
BOZ Development Sikorskiego (1).jpg (463.25 KiB) Przeglądany 6406 razy
Awatar użytkownika
BOZ Development
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 18 lis 2019, 15:40

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: BOZ Development » 19 lis 2019, 10:50

Zdjęcia po realizacji inwestycji od strony południowej.
Załączniki
BOZ Development Sikorskiego (5).jpg
BOZ Development Sikorskiego (5).jpg (427.21 KiB) Przeglądany 6406 razy
BOZ Development Sikorskiego (4).jpg
BOZ Development Sikorskiego (4).jpg (348.4 KiB) Przeglądany 6406 razy
Awatar użytkownika
BOZ Development
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 18 lis 2019, 15:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości