[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkanie w 4 » 11 sty 2017, 15:39

My nie mieszkamy narazie w Rzeszowie (4 blok)
Na zebranie 20 XII poszedł nasz pełnoletni syn w naszym imieniu, ale nie dopuszczono go do głosowania - było 3 osoby. My również jesteśmy za zmianą zarządcy.

42,80 m2 z komórką - cena 107 zł


:|
Mieszkanie w 4
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 11 sty 2017, 15:36

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: venomen » 11 sty 2017, 17:54

Odnośnie spotkania: ustaliliśmy, że będziemy chcieli znaleźć inną firmę i ewentualnie zmienić. Do tego trzeba się bardziej zintegrować więc na początek zamknięta grupa na facebooku (później jeśli będzie potrzeba to zrobimy osobne forum ze stroną) https://www.facebook.com/groups/1707222606225563/ .

Każdy z nas ma szukać innego zarządcy i na następnym spotkaniu będziemy omawiać dalsze kroki.

Wszystkie osoby które chcą zapisać się do grupy proszę o wiadomość na priv, zaproszenia można także wysyłać do znajomych mieszkańców, potem będziemy weryfikować w razie czego.
venomen
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 25 sie 2015, 19:47

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Kres » 12 sty 2017, 21:36

Mogę zaproponować Wam i polecić licencjonowanego zarządce. Konkretny i z doświadczeniem: Krzysztof Tokarz 504210300.
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Anka_s » 12 sty 2017, 22:31

Jestem z bloku F proszę o info odnośnie kolejnego spotkania
Anka_s
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 22:27

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Anka_s » 12 sty 2017, 22:37

W zeszłym tygodniu dzwoniłam do set bau żeby zmienili godziny działania tych lamp na naszym osiedlu,o dziwo na moją prośbę udało się to załatwić z dnia na dzień. Świeca od 16-7.Kto widział żeby o 5 wyłączać oświetlenie okresie zimowym...
Anka_s
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 22:27

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mariusz » 12 sty 2017, 22:46

Anteny zbiorcze do odbioru Dtv są zainstalowane nie wiem czemu piszecie ze trzeba swoją antenę. U mnie po podłączeniu anteny do gniazdek naziemna śmiga.
Mariusz
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 22:28

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: DZEJKOP » 12 sty 2017, 23:18

Anka_s pisze:W zeszłym tygodniu dzwoniłam do set bau żeby zmienili godziny działania tych lamp na naszym osiedlu,o dziwo na moją prośbę udało się to załatwić z dnia na dzień. Świeca od 16-7.Kto widział żeby o 5 wyłączać oświetlenie okresie zimowym...


Dlaczego decydujesz za wszystkich mieszkańców, trzeba się liczyć z kosztami.Tak samo ja i kilku innych mieszkańców wolałoby skrócić czas oświetlania terenu na zewnątrz, mało jeszcze płacimy. Firma SEDBAU chętnie nam jeszcze podniesie stawki, jeśli mamy takie życzenie
DZEJKOP
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 24 maja 2016, 20:51

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Anka_s » 12 sty 2017, 23:29

Dlatego że jak wychodzę z dzieckiem po 6 do pracy i przedszkola to muszę świecić latarką żeby się nie zabić. Poza tym nie widziałam jeszcze na żadnym osiedlu żeby o 5 rano było ciemno jak w ....
Anka_s
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 22:27

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mariusz » 13 sty 2017, 8:38

Kolego dzejkop nie wiem skąd przyjechałes ale ogólnie w mieście świecą się latarnie gdy jest ciemno więc nie wiem skąd jakieś głupie pomysły żeby gasic latarnie w środku nocy.
Mariusz
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 22:28

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Asd » 13 sty 2017, 9:50

Również jestem zdania że latarnie powinny świecić się od zmierzchu do świtu. Zwłaszcza że poruszanie się chodnikiem jest utrudnione z powodu stojących tam samochodów (parkingi świeca pustkami).
Asd
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 13 sty 2017, 9:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości