[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: Santinel » 04 sty 2017, 12:54

scorpo33 pisze:Witam ponownie
Pisał ktoś z Was prośbę do Spółdzielni o sporządzenie umowy sprzedaży mieszkania na podstawie promesy? NIe wiem jak się za to zabrać.


Najlepiej wyciągnąć kartkę i długopis i napisać "Proszę o udzielenie promesy..." podpisujesz, składasz i czekasz na telefon od nich.
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: pitloju » 04 sty 2017, 16:55

Witam,

czy moglibyście mi powiedzieć jak działają bramy garażowe w Waszych blokach? w Brzozowskiej 1 jest tak, że trzeba za sobą zamykać bramę.
Jest to wg mnie niewygodne, a często brama zostaje otwarta bo komuś się zapomni przycisnąć drugi raz przycisk.
Do tej pory we wszystkich blokach w których korzystałem z garaży brama zamykała się automatycznie po paru sekundach.

Jak jest u Was? Czy projektant wszędzie robi tak jak w moim bloku?
pitloju
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 23 cze 2014, 15:21

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: maniek1 » 04 sty 2017, 17:19

pitloju pisze:Witam,

czy moglibyście mi powiedzieć jak działają bramy garażowe w Waszych blokach? w Brzozowskiej 1 jest tak, że trzeba za sobą zamykać bramę.
Jest to wg mnie niewygodne, a często brama zostaje otwarta bo komuś się zapomni przycisnąć drugi raz przycisk.
Do tej pory we wszystkich blokach w których korzystałem z garaży brama zamykała się automatycznie po paru sekundach.

Jak jest u Was? Czy projektant wszędzie robi tak jak w moim bloku?

Na żmigrodzkiej 9 jest podobnie tzn. czasami brama sie zamyka sama,ale czasami nie. Zglosilem to do spoldzielni i maja posprawdzac (moim zdaniem dziala to zle, brama powinna sie zamknac automatycznie). Gosc ze spoldzielni mowil ze moze to byc jakis problem z czujkami. Pozyjemy zobaczymy co z tym zrobia
maniek1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 16 lis 2015, 10:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: Vube » 04 sty 2017, 18:32

maniek1 pisze:
pitloju pisze:Witam,

czy moglibyście mi powiedzieć jak działają bramy garażowe w Waszych blokach? w Brzozowskiej 1 jest tak, że trzeba za sobą zamykać bramę.
Jest to wg mnie niewygodne, a często brama zostaje otwarta bo komuś się zapomni przycisnąć drugi raz przycisk.
Do tej pory we wszystkich blokach w których korzystałem z garaży brama zamykała się automatycznie po paru sekundach.

Jak jest u Was? Czy projektant wszędzie robi tak jak w moim bloku?

Na żmigrodzkiej 9 jest podobnie tzn. czasami brama sie zamyka sama,ale czasami nie. Zglosilem to do spoldzielni i maja posprawdzac (moim zdaniem dziala to zle, brama powinna sie zamknac automatycznie). Gosc ze spoldzielni mowil ze moze to byc jakis problem z czujkami. Pozyjemy zobaczymy co z tym zrobia


Na Korczynskiej zamyka sie sama automatycznie.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: Santinel » 06 sty 2017, 7:16

Czy w takie dni jak te, kiedy są spore mrozy jakaś prace się odbywają na D11 - Projektancie?
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: JanzRzeszowa » 06 sty 2017, 11:15

Santinel pisze:Czy w takie dni jak te, kiedy są spore mrozy jakaś prace się odbywają na D11 - Projektancie?


Z moich obserwacji wynika, że nie.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: Lokator14 » 06 sty 2017, 22:16

Witam wszystkich.
W połowie października odebrałem mieszkanie na Korczyńskiej i teraz, przy tak niskich temperaturach zauważyłem że "ciągnie" zimnym powietrzem pomiędzy podwójnym oknem w salonie. Jak zamykam lewe skrzydło to ono odbija od ramy przy charakterystycznym dźwięku (trzasku). Natomiast przy prawym skrzydle czuć zimne powietrze między zawiasami a ścianą. Mieliście tak? W pozostałych oknach wszystko jest w porządku. Czy okna są źle zamontowane, wada fabryczna? Wystarczy regulacja? Do kogo się z tym zwrócić? do Kierownika Budowy p. Janowa? Czy może do Spółdzielni do p. Luba?
Lokator14
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 25 wrz 2016, 13:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: bart87 » 06 sty 2017, 22:21

Lokator14 pisze:Witam wszystkich.
W połowie października odebrałem mieszkanie na Korczyńskiej i teraz, przy tak niskich temperaturach zauważyłem że "ciągnie" zimnym powietrzem pomiędzy podwójnym oknem w salonie. Jak zamykam lewe skrzydło to ono odbija od ramy przy charakterystycznym dźwięku (trzasku). Natomiast przy prawym skrzydle czuć zimne powietrze między zawiasami a ścianą. Mieliście tak? W pozostałych oknach wszystko jest w porządku. Czy okna są źle zamontowane, wada fabryczna? Wystarczy regulacja? Do kogo się z tym zwrócić? do Kierownika Budowy p. Janowa? Czy może do Spółdzielni do p. Luba?


Chyba do pół roku od oddania bloku można zwrócić się o darmową regulację okien do kierownika budowy. Pamiętam że w starszych blokach wisiała nawet kiedys taka informacja po jakims czasie od ich oddania. W późniejszym czasie z tego co wiem regulacja też jest możliwa ale już odpłatnie przez fachowców ze spółdzielni.


A w temacie bram garażowych to zauważyłem że od jakichś 2 miesięcy zamykanie działa automatycznie, wcześniej trzeba było zamykać samemu z pilota. Przynajmniej u mnie :)
bart87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 39
Na forum od: 07 sie 2016, 14:27

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: stokrotka » 09 sty 2017, 17:50

Witam,

Pisze odnośnie problemu parkowania na ul. Baligrodzkiej. A chodzi mi konkretnie o te "miejsca wyłożone czerwoną kostką", które prowadzą bezpośrednio do schodów. Zasadnicze pytanie czy wolno na tym miejscu parkować czy nie??
Niestety jest to notoryczne. A logicznie podchodząc do tematu jeśli wychodzę sobie po schodach bądź wciągam wózek to chyba nie w ten stojący samochód!!??

Co zrobić z tym fantem?
stokrotka
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 09 sty 2017, 17:42

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: grande1970 » 09 sty 2017, 18:21

przejść po jednym a potem po następnym to sie oduczą zastawiać schody
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pisul i 29 gości