[ul. Szopena] Olszynki Park 181m - 41p (ApKlan)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: pom11 » 14 gru 2016, 22:38

A tak czysto teoretycznie pytając,jeżeli inwestycja ruszy to jaki los czeka park linowy, imprezownie przystań na lato?czyje to grunty?
pom11
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 17 sie 2015, 15:01

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: parawan » 14 gru 2016, 22:44

park linowy zdaje sie jest na terenie miejskim (dzierzawionym), natomiast przystan na lato jest na terenie wynajmowanym od prywatnych wlascicieli. swojego czasu kilkakrotnie ten teren mial byc zlicytowany komorniczo, ale zostalo to zablokowane przez wlascicieli (apklan zdaje sie tez chcial to kupic). bywalcy dawnego forum lub SSC na pewno pamietaja wizki, ze mial tam byc bodajze hotel albo apartamentowiec
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: swiety » 14 gru 2016, 23:54

pom11 pisze:Byłem i potwierdzam, Aarsleef rozbija zaplecze :D


Raczej żadnego zaplecza nie rozwija, sprzęt tej firmy jest obok działki ApKlan (przy wyjedzie na Szopena, bliżej tego zburzonego sklepiku). Prowadzą tam jakieś prace, nawet teraz o 22.

Lepiej poczekajmy na potwierdzenie.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: flyRZE » 15 gru 2016, 0:01

Moze hotel fryderyk jest rozbudowywany.
Ostatecznie gdzie coś działają jezeli na grodzonym ostatnio terenie to ta inwestycja, jak nie to raczej nie ma to zwiazku z wiezowcami. To jak panowie gdzie ten sprzęt widzieliscie? Swiety twierdzi, że nie na terenie inwestycji Olszynki Park czyli terenie, który ostatnio grodzili.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: bystry » 15 gru 2016, 0:43

Nie wydaje mi się, żeby pojawienie się tej firmy było związane z wieżowcami na Olszynkach, oni coś chyba dłubali przy słupie za przystankiem, poza tym byli rozłożeni po stronie parku, a gdyby mieli coś zacząć na Olszynkach to teren musiał by być ogrodzony i tablica informacyjna wstawiona, a na razie tego nie ma.
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: Lolek » 15 gru 2016, 3:00

Nie sądzę żeby zaczynali. Mój kontakt mówi że jeszcze 'dopinają' kwestie finansowania. A kiedy pytałem ich w ub. miesiącu o katalog mieszkań, możliwość rezerwacji oraz jakiekolwiek konkretniejsze informacje o inwestycji to mnie zlali :(
Tak się (potencjalnych) klientów nie traktuje...
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: pom11 » 15 gru 2016, 8:33

Rzeczywiście, moja wczorajsza ekscytacja lekko przygasła, jeżeli już by zaczynali to powinna pojawić się tablica informacyjna wymagana Prawem Budowlanym, a takowej nie ma... :( a zaplecze faktycznie poza działką Apklanu
pom11
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 17 sie 2015, 15:01

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: peter » 15 gru 2016, 8:40

parawan pisze:Na terenie Olszynek pojawil sie sprzet firmy Aarsleef wykonujacej specjalistyczne roboty fundamentowe :) takze wyglada na to, ze inwestycja ruszyla:)

Narobiles gosciu zamieszania na forum, nastepnym razem pisz konkrety co widzialas i gdzie, najlepiej odrazu zdjecia nawet zrobione telefonem. Teraz sie okazuje za ta firma nawet nie wjechala na ogrodzony teren tylko dlubala cos w okolicach.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: JanzRzeszowa » 15 gru 2016, 10:35

peter pisze:
parawan pisze:Na terenie Olszynek pojawil sie sprzet firmy Aarsleef wykonujacej specjalistyczne roboty fundamentowe :) takze wyglada na to, ze inwestycja ruszyla:)

Narobiles gosciu zamieszania na forum, nastepnym razem pisz konkrety co widzialas i gdzie, najlepiej odrazu zdjecia nawet zrobione telefonem. Teraz sie okazuje za ta firma nawet nie wjechala na ogrodzony teren tylko dlubala cos w okolicach.


Może niektórzy zastanowią się skąd ta firma weźmie kasę na sfinansowanie tak dużej inwestycji? Bo tak dużego kredytu żaden bank im nie udzieli, bo firemka malusia.
Przecież tam sama elewacja kosztuje z 50 mln zł według tych wizek...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: parawan » 15 gru 2016, 15:00

peter pisze:
parawan pisze:Na terenie Olszynek pojawil sie sprzet firmy Aarsleef wykonujacej specjalistyczne roboty fundamentowe :) takze wyglada na to, ze inwestycja ruszyla:)

Narobiles gosciu zamieszania na forum, nastepnym razem pisz konkrety co widzialas i gdzie, najlepiej odrazu zdjecia nawet zrobione telefonem. Teraz sie okazuje za ta firma nawet nie wjechala na ogrodzony teren tylko dlubala cos w okolicach.


a co asie wywiadu firma robiaca specjalistyczne prace konstrukcyjne robila w okolicy? wymieniala podbudowe pod sralnik typu toitoi, czy przyjechali zeby zrobic na przerwe i kanapki? pienisz sie jakbys wszelkie rozumy pozjadal. dla mnie EOT
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości