[ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: porteño » 27 lis 2016, 21:28

Po co oni wszędzie te ogrodzenia wciskają i robią getta w mieście?
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: PzD91 » 28 lis 2016, 1:09

^^ Słuszna uwaga, takie praktyki powinny być zakazane dla budynków wielorodzinnych.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: Kolesław » 28 lis 2016, 8:31

PzD91 pisze:^^ Słuszna uwaga, takie praktyki powinny być zakazane dla budynków wielorodzinnych.


Dlaczego?
Kolesław
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 101
Na forum od: 04 maja 2016, 17:37

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: riko » 28 lis 2016, 17:59

Kolego porteno to nie są getta a po za tym to nie jest ścisłe centrum tylko przedmieście Rzeszowa w sumie.A tak po za tym to wolałbyś mieszkać na ogrodzonym osiedlu czy na takie na które każdy może sobie wejść z ulicy?
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: _P_ » 28 lis 2016, 19:38

Ja szczerze mówiąc wolałbym mieszkać na takim nieogrodzonym, na które może wejść każdy z ulicy.

Co wygrałem? :)
_P_
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 07 lip 2015, 14:55

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: Modecom » 28 lis 2016, 21:06

_P_ pisze:Ja szczerze mówiąc wolałbym mieszkać na takim nieogrodzonym, na które może wejść każdy z ulicy.

Co wygrałem? :)


Może Panowie,wyżej w nagrodę postawią kawę ;)
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: Modecom » 28 lis 2016, 21:08

Mi pasuje teren ogrodzony,tym bardziej,że za oknami mamy łąki na których pasą się koniki :D
A,że okna od ziemi do sufitu to nie chciałabym się obudzić z osiołkiem w sypialni :lol: bo dodam lubię spać przy otwartych oknach ,a i osiołka sąsiad też ma :lol:
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: Kres » 28 lis 2016, 21:55

Modecom pisze:Mi pasuje teren ogrodzony,tym bardziej,że za oknami mamy łąki na których pasą się koniki :D
A,że okna od ziemi do sufitu to nie chciałabym się obudzić z osiołkiem w sypialni :lol: bo dodam lubię spać przy otwartych oknach ,a i osiołka sąsiad też ma :lol:

:lol: osiolki, kucyki + starszy szalony Pan sasiad- ogrodzenie się przyda ;>

Zwrócił ktoś uwagę że od domów mieszkalnych ogrodzenie jest składane z gotowych części bez murku w ziemi a od strony łąki jest murek masywniejszy lany w ziemię - pewnie żeby się zwierzątka nie podkopywaly?
:lol:
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: porteño » 29 lis 2016, 0:18

riko pisze:Kolego porteno to nie są getta a po za tym to nie jest ścisłe centrum tylko przedmieście Rzeszowa w sumie.A tak po za tym to wolałbyś mieszkać na ogrodzonym osiedlu czy na takie na które każdy może sobie wejść z ulicy?

Oczywiście, że na takim, do którego każdy ma swobodny dostęp. Nie czuję potrzeby odgradzania się i izolowania od ludzi, wręcz przeciwnie. Uważam, że takie praktyki prowadzą do coraz większej znieczulicy i podziałów w społeczeństwie. Ja u siebie goszczę regularnie obcych ludzi (czy to z CouchSurfingu, Erazmusa czy innych organizacji), więc nie wyobrażam sobie mieszkać w jakimś zamkniętym getcie, gdzie musiałbym ludziom jakieś kody dostępu dawać, porażka! Miasto to miasto, nie powinno się go dzielić na ogólnodostępne centrum i prywatne dzielnice. Prywatne to mogą być ogrody przy domach, choć i tak osobiście wolę posiadłości bez ogrodzeń. A "poza" piszemy łącznie, Kolego.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Postautor: PzD91 » 29 lis 2016, 10:05

Kolesław pisze:
PzD91 pisze:^^ Słuszna uwaga, takie praktyki powinny być zakazane dla budynków wielorodzinnych.


Dlaczego?

Dlatego, że powinno się w mieście budować wspólną przestrzeń, a nie blok od bloku oddzielony murem, mi się to kojarzy z barakami w obozie. To jest symptomatyczne w dzisiejszych czasach, że jeden od drugiego by się oddzielił murem. Czym innym jest brama czy domofon.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości