[ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: mmkey » 10 lis 2016, 12:48

Przesyłam linka do forum osiedla nad wisłokiem gdzie toczy się ciekawa dyskusja na tematy związane z powierzchnią mieszkań.

http://www.wislok-forum.pl/viewtopic.ph ... 1558#p1558

Podobno developres żąda od każdego z nabywców dużych dopłat rzekomo za większy metraż.
mmkey
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 10 lis 2016, 12:43

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: pisul » 10 lis 2016, 16:01

W przyszłym tygodniu firma DevelopRes odda swoim klientom pierwsze mieszkania na Osiedlu Nad Wisłokiem. To o półtora miesiąca wcześniej, niż zakładano. - Zgodnie z umowami planowaliśmy przekazanie ich pod koniec roku. Ale staraliśmy się przyspieszyć ten termin, aby jak najwięcej osób zdołało spędzić święta u siebie, we własnym wymarzonym mieszkaniu. I to się udało...

... Na 220 mieszkań, sprzedanych jest już nieco ponad 200...


źródło dobrych wieści ;) http://www.nowiny24.pl/serwisy/mieszkaj ... ,11440034/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: OloB » 10 lis 2016, 16:23

Stachanowcy! :D
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: pisul » 19 lis 2016, 19:01

Auta z materiałami wykończeniowymi podjeżdżają jeden za drugim. Ludzie się śpieszą przed świętami ;)

Przestawili ogrodzenie i najważniejsze przestawili też reklamę "Tu powstaje osiedle Wisłok" obok gdzie te kolejne etapy mają być. Chwile temu pojawiły się na stronie facebookowej dewelopera wizualizacje i jak to wszystko ma wyglądać:

Obrazek

źródło: https://www.facebook.com/54868904861256 ... 804083991/

Obrazek

Obrazek

Kiedyś trawa z rolki można było na filmach zobaczyć a w Rzeszowie już na którejś inwestycji. To już pomalutku standard że nikt się nie bawi z sianiem. Tylko rozwija i zielono:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: riko » 09 sty 2017, 17:33

Kolego pisul wiem że dodawałeś już ten plan ale ja też wrzucę.


Obrazek


A tak przy okazji to 2 etap jest już realizowany.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: PzD91 » 09 sty 2017, 18:29

Budynek C jest w budowie?
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: gragar » 09 sty 2017, 22:21

Też bym była wdzięczna jak by ktoś miał wiedzę i dostęp do szczegółowych planów tej inwestycji Dewelopresa Nad Wisłokiem,,,,, kolejne etapy budynki C<D <E
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: LeszekB » 17 sty 2017, 11:49

Z tego co wiem, to kolejne budynki czekaja dopiero na zgode na budowe, ogrodzenie, ktore wczesniej zastawialo budynek B zostalo przesuniete w strone Korala ale poki co chyba nic sie tam nie dzieje. Developres wspominal o planie rozpoczecia budowy budynku C w tym roku ale to było wspomniane w okolicach czerwca, jaki jest obecny stan - nie wiem.
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: dStan » 17 sty 2017, 12:23

Mi kiedyś w biurze powiedziano, że pozwolenie na budowę budynku C już jest i będzie on realizowany w takim wyglądzie, jak na planie osiedla (tzn w kształcie litery L) bo taki przewiduje plan, ale z kolejnymi budynkami jeszcze nie wiadomo, może będą starać się o zmianę projektu. To było w trzecim kwartale 2016 i wtedy nie mieli jeszcze planów mieszkań, nie wiedzieli kiedy zaczną (dyskusja była, że pewnie jak zakończą formalności związane z budynkiem B, żadnych konkretów).
Aczkolwiek, myślę że wycieczka bądź nawet telefon do biura jest najlepszym źródłem informacji w tym względzie ;) Zawsze można przyjść, zapytać, poudawać zainteresowanych.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: ETernit » 18 sty 2017, 9:49

Pytałem ostatnio w biurze sprzedaży. Projekty są dopracowywane. Kształt budynków bez zmian, jak na wizualizacjach kilka postów wyżej. Nie ma jeszcze pozwoleń. Budynki C i D są projektowane w ramach jednego etapu więc jak zacznie się budowa i sprzedaż, to będzie obejmowała oba budynki.

Planowany termin to połowa tego roku -nie wcześniej.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości