[ul. Wieniawskiego] Budynek wielorodz. (Korem Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Wieniawskiego] Budynek wielorodz. (Korem Developmen

Postautor: gangrena225 » 09 wrz 2016, 11:00

grande1970 sytuacja wygląda odwrotnie 17 miejsc ma być dla bloku nr 63 a 16 dla bloku Korem. Poza tym dobrze by było zapytać o coś takiego jak plac zabaw dla dzieci jak ktoś ma - jak słyszałem ma być "piaskownica" no i gdzie to ma być bo miejsca naokoło bloku nie pozostanie za dużo a taka inwestycja ma obostrzenia co do lokalizacji. Okolica natomiast bardzo przyjemna, chyba, że ktoś lubi zgiełk i bliskość to niestety nie jest to centrum miasta.
gangrena225
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 wrz 2016, 10:50

Re: [ul. Wieniawskiego] Budynek wielorodz. (Korem Developmen

Postautor: grande1970 » 09 wrz 2016, 11:49

tak czy owak miejsca będą, w takiej ilości jak mi mówił deweloper przy podpisywaniu umowy więc nie widzę tu nic strasznego, owszem mało ale czy na starych osiedlach jest ich więcej ? Z drugiej strony cena mieszkań w tej lokalizacji jest chyba wystarczająco atrakcyjna aby można było sobie dokupić parking podziemny. Ważniejszą sprawą do rozwiązania będą opłaty ponoszone na rzecz tego parkingu (jego oświetlenie oraz pozostałe podatki i opłaty) oraz tytuł do terenu dla mieszkańców bloku 63. To będzie ważniejsza sprawa do rozwiązania bo to będą konkretne koszty dla mieszkańców.

Pytałem o plac zabaw ale szczerze to mnie nie dotyczy i dotyczyć nie będzie, ale od strony południowej nad garażem podziemnym do końca działki jest jeszcze trochę miejsca a z tego co widziałem tam nie ma planowanego ogródka.

edit - sprawdziłem w prospekcie inf. jest mowa o 17 miejscach dla Korem
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [ul. Wieniawskiego] Budynek wielorodz. (Korem Developmen

Postautor: gangrena225 » 09 wrz 2016, 13:56

wiesz, Ty nie będziesz miał problemu zaparkować aczkolwiek jak ktoś Cię będzie chciał odwiedzić to już ten problem może mieć biorąc pod uwagę planowaną w przyszłości kolejną budowę ( na miejscu gdzie aktualnie jest parking dla bloku 63 i są wstępnie wytyczone granice ), zresztą życie pokaże
gangrena225
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 wrz 2016, 10:50

Re: [ul. Wieniawskiego] Budynek wielorodz. (Korem Developmen

Postautor: grande1970 » 09 wrz 2016, 16:09

.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2017, 20:13 przez grande1970, łącznie zmieniany 1 raz
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [ul. Wieniawskiego] Budynek wielorodz. (Korem Developmen

Postautor: ozzymir » 10 wrz 2016, 16:57

Parking przy bloku, który już istnieje został wygrodzony i zaczyna się tam budowa kolejnego bloku, więc pod nowym blokiem będą parkować mieszkańcy, którym zabrano parking. Miejsc będzie za mało, już w tej chwili ciężko tam zaparkować.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości