Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Pomysły na ulepszenie transportu, MPK i ogólnie kwestii komunikacyjnych w Rzeszowie

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: porteño » 06 paź 2014, 0:14

ziolo5655 pisze:ja wiem o tym ale mie jusz rece zaczęły bolec ale będzie edytowany ten post

A mnie już ręce opadły po przeczytaniu czegoś takiego.
Ludzie, miejcie trochę szacunku do języka, którym się posługujecie!
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: gall anonim » 06 paź 2014, 6:33

no faky ziolo twoja ortografia pozostawia wiele do zyczenia
gall anonim
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 22 wrz 2014, 17:51

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: htbartek » 06 paź 2014, 12:14

gallu ale mi właśnie chodzi o wydłużanie jakiejkolwiek linii czy 37 czy 21 do Hermanowa Leśniczówka nie ma sensu. Chyba że rozumiemy się odnośnie "Hermanowa Leśniczówka" taki obrazek w załączniku na czerwono pętla "Hermanowa Leśniczówka" dla linii 126 i przystanki w kierunku Rzeszów, na niebiesko pętla 37 i 21 jedyne co dla mnie ma sens to wydłużenie do zielonej kropki istnieje tam zawrotka. A to co Ty proponujesz ja rozumie jako te kolejne punkty więc zjazd koło kościoła i potem znów pod górkę do pętli 126?? Zimą do jakieś dodatkowe pól godziny w obie strony. Chyba że ja źle rozumie Twoje Hermanowa Leśniczówka i chodzi Ci o moją zieloną kropkę:P
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg (124.46 KiB) Przeglądany 7440 razy
Ostatnio zmieniony 18 paź 2014, 21:58 przez htbartek, łącznie zmieniany 1 raz
htbartek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 05 paź 2014, 21:57

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: gall anonim » 06 paź 2014, 16:49

21 do Przylasku bez zmian a dalej zjezdzasz w dol obok kosciola w Hermanowej a pozniej w prawo skrecasz a potem na skrzyzowaniu skrecasz w prawo jedziesz ok 1 km i jestes na petli ktora ci podalem
gall anonim
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 22 wrz 2014, 17:51

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: htbartek » 06 paź 2014, 17:11

więc słaba propozycja:
1. na 37 napełnienia są dość duże więc szczególnie przy mocniej obłożonych kursach byłoby naprawde ciasno zresztą juz jest, pozatym myśle ze to jednak dość trudna i zdecydowanie zadługa trasa bo jazda z Hermanowej do Tyczyna przez Budzwiwój to jednak straszne koło. Wydaje mi się ze raczej z Hermanowej to by nikt nie korzystał z tej lini gdyż czas przejazdu jest zdecydowanie większy niż 126 czas przejazdu z Hermanowa Leśniczówka np. Rzeszów Powst. Wa-wy TESCO to ok. 27 minut według rozkładu a dla 37 z Hermanowa Przylasek jest to już 35 minut + ewentualny dojazd do Leśniczówki.
Jeżeli jaka kolwiek linia miała by dojeżdzać do Hermanowej Leśniczówki to musiałaby to być linia "dedykowana" gdyż wypełnienia w 126 są duże i trasa optymalna dla mieszkańców
htbartek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 05 paź 2014, 21:57

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: gall anonim » 06 paź 2014, 18:17

37 nie ma sensu dawac do Hermanowej juz lepiej obecna 21

albo mozna zrobic i tak

47 Towarnickiego - Lisa Kuli - Hetmanska - Powst Warszawy - Sikorskiego - Tyczyn - Hermanowa Lesniczowka

44 zostawic bez zmian tylko dac kursy do Czerwonek

10 wydluzyc do Tyczyna Rynek lub do Krolki WSIIZ albo 2 lub 8 lub 31 albo uruchomic nowa linie do Wsiizu


a jakie ty masz propozycje htbartek??
gall anonim
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 22 wrz 2014, 17:51

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: gall anonim » 07 paź 2014, 16:45

Linia 0A 0B bez zmian

0C Dworzec PKP - Pilsudskiego - Krakowska - Witosa - Batalionow Chlopskich - Powstancow Warszawy - Armii Krajowej - Lwowska - Pilsudskiego - Dworzec PKP

1 zostawic na wariancie Krakowska - Spichlerzowa Elewator

2 wydluzyc kursy do Zalesia przez Robotnicza

3 skrocic do Zwieczyckiej MPWIK

4 zmiana trasy Warszawska - Marszalkowska - Pilsudskiego - Rejtana - Niepodleglosci - Mieszka 1 - Lwowska - Krasne - Malawa gora

5 wydluzyc niektore kursy do Lubelskiej MPK

6 skrocic do Dworca PKP


7 Nowa Linia Krakowska - Pilsudskiego - Lisa Kuli - Dabrowskiego - Powstancow Warszawy - Podwislocze - Kopisto - Rejtana - Krzyzanowskiego - Niepodleglosci - Armii Krajowej - Lwowska - Krasne - Strazow - Palikowka

8 bez zmian albo wydluzyc ja do Kielnarowej ( ale to w przypadku dofinansowania kursow przez Gmine Tyczyn)

9 skrocic do Trembeckiego MPK

10 wydluzyc do Tyczyna Rynek + wariant kursy do Krolki WSIIZ

11 wydluzyc do Zalesia przez Lukasiewicza Sikorskiego Powstancow Warszawy dalej bez zmian

12 wydluzyc do Nowego Osiedla na Krogulskiego

13 wszystkie kursy skierowac na Lwowska Szpital

14 wydluzyc kursy do Matuszczaka WSK i zostawic kursy tylko do Krasne Wolka

15 Cienista - Lwowska - Pilsudskiego - Lisa Kuli - Kilara - Most Zamkowy - Podwislocze - Kwiatkowskiego - Jana Pawla II - Budziwojska


16 wydluzyc do Warszawskiej

17 skierowac prosto przez Lwowska

18 wydluzyc niektore kursy do Matysowki

19 bez zmian

20 wydluzyc do Cienista Cmentarz Komunalny

21 wydluzyc do Krakowskiej EDEN

22 na wariancie Bardowskiego - Trzciana

23 Matuszczaka WSK - Podkarpacka - Powstancow Warszawy - Hetmanska - Kilara - Most Zamkowy - Kopisto - Rejtana - Sikorskiego MPGK

24 skierowac przez Wita Stwosza i Langiewicza

25 bez zmian


26 bez zmian lub dac pare kursow do Krasnego Stacja Paliw

27 Obroncow Poczty Gdanskiej - Wyzwolenia - Okulickiego - Witosa - Wyspianskiego - Wita Stwosza - Langiewicza - Mochnackiego - Lisa Kuli -Dabrowskiego - Powstancow Warszawy - Sikorskiego - Tyczyn - Budziwojska - Poselska


28 wydluzyc tez do Nowego Osiedla na Krogulskiego

29 dac kursy do Osiedla Architektow

30 wydluzyc pare kursow do BL Karoliny

31 Milocinska ZSA - Obroncow Poczty Gdanskiej -Wyzwolenia - Lubelska - Marszalkowska - Pilsudskiego - Targowa - Szopena - Podwislocze - Kwiatkowskiego - Strazacka - Mila - Wojtyly

32 wydluzyc do Olbrachta przez Niepodleglosci

33 Lubelska MPK - Trembeckiego - Zolkiewskiego - Kochanowskiego - Marszalkowska - Cieplinskiego - Krakowska - Debicka

34 skrocic do Staroniwiskiej

35 wydluzyc kursy do Milocinska ZSA przez Przy Torze Wyzwolenia Lubelska Marszalkowska Cieplinskiego Mochnackiego Chmaja Zelenskiego Langiewicza Staroniwiska Lesne Wzgorze

36 bez zmian

37 skierowac przez Podlesna

38 Lubelska MPK - Marszalkowska - Pilsudskiego - Targowa - Szopena - Kilara - Hetmanska - Powstancow Warszawy - Podkarpacka - Beskidzka - Karkonoska - Raclawowka Doly

39 Jarowa - Podkarpacka - 9 Dywizjii Piechoty - Przemyslowa - Batalionow Chlopskich - Dabrowskiego - Kilara - Szopena - Targowa - Zolkiewskiego - Siemienskiego - Cieplownicza EC- Rzecha - Staczka - Potockiego AR

40 skierowac do Towarnickiego przez Krakowska Witosa dalej bez zmian

41 wariant Dworzec PKP - Pilsudskiego - Zolnierzy 1 Armii Wojska Polskiego - Zaleska - Konfederatow Barskich - Rzecha - Cieplownicza EC

42 bez zmian

43 wariant Bardowskiego - Kamyszyn tak jak obecna 22

44 wydluzyc do Ustrzyckiej przez Krakowska Witosa Dalej bez zmian + pare kursow do Hermanowej Lesniczowki

45 Wita Stwosza - Langiewicza - Mochnackiego - Jagielonska - Lisa Kuli -Dabrowskiego- Powstancow Warszawy - Rejtana E LECLERC

46 wydluzyc do Bl Karoliny

47 Towarnickiego - Lisa Kuli - Hetmanska - Powstancow Warszawy - Sikorskiego - Tyczyn - Hermanowa - Czerwonki

48 Dworzec PKP - Szopena - Targowa - Dabrowskiego - Batalionow Chlopskich - Przemyslowa - 9 dywizjii Piechoty - Podkarpacka - Matuszczaka WSK

50 Trembeckiego ZTM - Lubelska - Wyzwolenia - Mikolajczyka - Kotuli - Wiktora - Wyspianskiego - Wita Stwosza - Przemyslowa - Architektow

49 Przemyslowa - Batalionow Chlopskich - Powst Warszawy - Rejtana - Paderewskiego - Krzyzanowskiego - Armii Krajowej - X Sudeckiej Dywizjii Piechoty - Leszka Czarnego - Witolda - Sw Rocha Lasek

51 53 bez zmian

54 zmiana trasy tak jak dawna 47
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, 20:26 przez gall anonim, łącznie zmieniany 3 razy
gall anonim
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 22 wrz 2014, 17:51

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: Krzysiek_PKS » 07 paź 2014, 18:08

Te posty stają się coraz mniej czytelne, a zmienianie co rusz trasy linii ( co 2-3 dni) mija się z sensem.
Krzysiek_PKS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 24 wrz 2014, 16:34
Lokalizacja: Trzebuska

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: gall anonim » 07 paź 2014, 20:21

Krzysku kochany jakbys chcial wiedziec propozycje obecne pisze juz z glowa i mysle ze nie sensu tlumaczenia wam ze to jest bezsensu

To ma sens tylko po prostu trzeba miec pomysl na jakies zmiany i wpisywac odpowiednia trase do odpowiedniej linii

Mi to np pomysly sie dosyc czesto przychodza wiec nie narzekajcie ze pisanie postow co 2 3 dni mija sie z sensem


A poza tym mi sie takie cos podoba i tak wlasnie bede robil owszem bede sie staral jakos ukolorowac moje posty ale to przyjdzie z czasem


Wiec jak macie jakies pomysly to wpisujcie na forum moze wspolnie cos uzgodnimy czy dana trasa jest dobra czy nie???
gall anonim
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 22 wrz 2014, 17:51

Re: Propozycje tras ZTM Rzeszow i ich oznaczenie

Postautor: Krzysiek_PKS » 07 paź 2014, 21:47

Więc po jakiego grzyba piszesz ' linia x bez zmian' nie dość że to rozjeżdża forum to jeszcze źle się to czyta.
Krzysiek_PKS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 24 wrz 2014, 16:34
Lokalizacja: Trzebuska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości