autor: gall anonim » 07 paź 2014, 16:45
Linia 0A 0B bez zmian
0C Dworzec PKP - Pilsudskiego - Krakowska - Witosa - Batalionow Chlopskich - Powstancow Warszawy - Armii Krajowej - Lwowska - Pilsudskiego - Dworzec PKP
1 zostawic na wariancie Krakowska - Spichlerzowa Elewator
2 wydluzyc kursy do Zalesia przez Robotnicza
3 skrocic do Zwieczyckiej MPWIK
4 zmiana trasy Warszawska - Marszalkowska - Pilsudskiego - Rejtana - Niepodleglosci - Mieszka 1 - Lwowska - Krasne - Malawa gora
5 wydluzyc niektore kursy do Lubelskiej MPK
6 skrocic do Dworca PKP
7 Nowa Linia Krakowska - Pilsudskiego - Lisa Kuli - Dabrowskiego - Powstancow Warszawy - Podwislocze - Kopisto - Rejtana - Krzyzanowskiego - Niepodleglosci - Armii Krajowej - Lwowska - Krasne - Strazow - Palikowka
8 bez zmian albo wydluzyc ja do Kielnarowej ( ale to w przypadku dofinansowania kursow przez Gmine Tyczyn)
9 skrocic do Trembeckiego MPK
10 wydluzyc do Tyczyna Rynek + wariant kursy do Krolki WSIIZ
11 wydluzyc do Zalesia przez Lukasiewicza Sikorskiego Powstancow Warszawy dalej bez zmian
12 wydluzyc do Nowego Osiedla na Krogulskiego
13 wszystkie kursy skierowac na Lwowska Szpital
14 wydluzyc kursy do Matuszczaka WSK i zostawic kursy tylko do Krasne Wolka
15 Cienista - Lwowska - Pilsudskiego - Lisa Kuli - Kilara - Most Zamkowy - Podwislocze - Kwiatkowskiego - Jana Pawla II - Budziwojska
16 wydluzyc do Warszawskiej
17 skierowac prosto przez Lwowska
18 wydluzyc niektore kursy do Matysowki
19 bez zmian
20 wydluzyc do Cienista Cmentarz Komunalny
21 wydluzyc do Krakowskiej EDEN
22 na wariancie Bardowskiego - Trzciana
23 Matuszczaka WSK - Podkarpacka - Powstancow Warszawy - Hetmanska - Kilara - Most Zamkowy - Kopisto - Rejtana - Sikorskiego MPGK
24 skierowac przez Wita Stwosza i Langiewicza
25 bez zmian
26 bez zmian lub dac pare kursow do Krasnego Stacja Paliw
27 Obroncow Poczty Gdanskiej - Wyzwolenia - Okulickiego - Witosa - Wyspianskiego - Wita Stwosza - Langiewicza - Mochnackiego - Lisa Kuli -Dabrowskiego - Powstancow Warszawy - Sikorskiego - Tyczyn - Budziwojska - Poselska
28 wydluzyc tez do Nowego Osiedla na Krogulskiego
29 dac kursy do Osiedla Architektow
30 wydluzyc pare kursow do BL Karoliny
31 Milocinska ZSA - Obroncow Poczty Gdanskiej -Wyzwolenia - Lubelska - Marszalkowska - Pilsudskiego - Targowa - Szopena - Podwislocze - Kwiatkowskiego - Strazacka - Mila - Wojtyly
32 wydluzyc do Olbrachta przez Niepodleglosci
33 Lubelska MPK - Trembeckiego - Zolkiewskiego - Kochanowskiego - Marszalkowska - Cieplinskiego - Krakowska - Debicka
34 skrocic do Staroniwiskiej
35 wydluzyc kursy do Milocinska ZSA przez Przy Torze Wyzwolenia Lubelska Marszalkowska Cieplinskiego Mochnackiego Chmaja Zelenskiego Langiewicza Staroniwiska Lesne Wzgorze
36 bez zmian
37 skierowac przez Podlesna
38 Lubelska MPK - Marszalkowska - Pilsudskiego - Targowa - Szopena - Kilara - Hetmanska - Powstancow Warszawy - Podkarpacka - Beskidzka - Karkonoska - Raclawowka Doly
39 Jarowa - Podkarpacka - 9 Dywizjii Piechoty - Przemyslowa - Batalionow Chlopskich - Dabrowskiego - Kilara - Szopena - Targowa - Zolkiewskiego - Siemienskiego - Cieplownicza EC- Rzecha - Staczka - Potockiego AR
40 skierowac do Towarnickiego przez Krakowska Witosa dalej bez zmian
41 wariant Dworzec PKP - Pilsudskiego - Zolnierzy 1 Armii Wojska Polskiego - Zaleska - Konfederatow Barskich - Rzecha - Cieplownicza EC
42 bez zmian
43 wariant Bardowskiego - Kamyszyn tak jak obecna 22
44 wydluzyc do Ustrzyckiej przez Krakowska Witosa Dalej bez zmian + pare kursow do Hermanowej Lesniczowki
45 Wita Stwosza - Langiewicza - Mochnackiego - Jagielonska - Lisa Kuli -Dabrowskiego- Powstancow Warszawy - Rejtana E LECLERC
46 wydluzyc do Bl Karoliny
47 Towarnickiego - Lisa Kuli - Hetmanska - Powstancow Warszawy - Sikorskiego - Tyczyn - Hermanowa - Czerwonki
48 Dworzec PKP - Szopena - Targowa - Dabrowskiego - Batalionow Chlopskich - Przemyslowa - 9 dywizjii Piechoty - Podkarpacka - Matuszczaka WSK
50 Trembeckiego ZTM - Lubelska - Wyzwolenia - Mikolajczyka - Kotuli - Wiktora - Wyspianskiego - Wita Stwosza - Przemyslowa - Architektow
49 Przemyslowa - Batalionow Chlopskich - Powst Warszawy - Rejtana - Paderewskiego - Krzyzanowskiego - Armii Krajowej - X Sudeckiej Dywizjii Piechoty - Leszka Czarnego - Witolda - Sw Rocha Lasek
51 53 bez zmian
54 zmiana trasy tak jak dawna 47
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, 20:26 przez
gall anonim, łącznie zmieniany 3 razy